Skocz do zawartości

Sluchawki do iPoda Nano


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz - seryjne sluchawki do mojego Nano juz mnie troche mecza (ponoc - to normalne). Chcialbym wiec kupic cos nowego - douszne, lub dokanalowe, nausznych nie chce, bo sa niewygodne - no i odrobina kontaktu ze swiatem nie zaszkodzi ;)

Budzet to jakies 150 zl, muzyki slucham glownie w metrze/autobusie, wiec stawiam na niezle wygluszenie. Slucham rocka, raczej starego ;)

 

Co kupic? Jakies Sennheisery? Koss? A co sadzicie o sluchawkach Denona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem podobny problem, szukałem dokanałówek do iPoda Video 5.5G do ok. 200zł.

Pytałem na forum mp3store i jakichś innych, polecono mi firmę Soundmagic, której słuchawki kosztują grosze w porównanie do Sennheisera itp.

 

Wybrałem PL12 i jestem baardzo zadowolony, grają o niebo lepiej od tych oryginalnych iPodowych.

http://www.mp3store.pl/,dokana%C5%82owe ... 171537.htm

 

Na PW podesłałem Ci linka do tematu z forum mp3store, który założyłem :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

DNL, dzięki za hopkę :smile:

 

A ja...wreszcie kupiłem - po lekturze wszelakich for internetowych, testów... i tak wybrałem się do Saturna i wziąłem coś z dostępnych tam modeli :twisted: Nie żałuję - zdecydowałem się na dokanałowe Sennheisery CX 400 II Precision („A stunning set of earphones for the money”, jak pisze jeden z brytyjskich portali), "w pakiecie" dostałem też pchełki tej samej firmy - model MX 350. Zapłaciłem 218 zł, czyli nieco przekroczyłem założony wcześniej budżet... ale warto było :twisted:

Wytłumienie i jakość dźwięku są super, w słuchawkach chyba przyjemniej słucha mi się muzyki, niż na głośnikach od kompa -a te też nie należą do słabych. Mogę wręcz powiedzieć, że niektóre kawałki odkrywam na nowo :twisted:

W dodatku, Sennheisery dają radę zarówno przy ciężkich utworach Rammsteina, progresywnych wynurzeniach King Crimson czy Floydów, a nawet przy house'owych setach Johna Digweeda (wiem, wiem, spory mam "rozrzut". Przy punku i Milesie Davisie też są spoko, wszystko to mam na swoim iPodzie :twisted:)

Jedyną wadą jest to, o czym pisali też w internecie – czyli trochę zbyt „agresywny” bas. Ale nie jest to na tyle duży mankament, żeby mógł zepsuć mi przyjemność z zakupu ;-)

Jestem zadowolony :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...