Skocz do zawartości

Boks


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie patrząc na poziom tej walki, pomimo potężnej przewagi to Kliczko i tak nie zachwycił, to trzeba powiedzieć że waga ciężka na chwile obecną jes w ciemnej dupie jeżeli chodzi o poziom. W porównaniu do złotych lat, to dzisiejsza czołówka nie miałaby wtedy co szukać powyżej 25 miejsca w rankingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjął, przyjął nie jeden by padł po takich ciosach a Adamek zawsze silna banie miał. Dla mnie Kliczko to przede wszystkim zajebisty polityk, biznesmen i strateg. Jako ambasador euro 2012 i ktoś kto czerpie korzyści z ppv miał kończyć walkę ( na nowo otwartym na euro stadionie) w 2 rundzie? Miało byc widowisko i było. Gdyby to nie był Adamek i gdyby nie było walki w takiej sytuacji to walka skOnczyla by sie szybciej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję wypowiedź kolegi z innego forum:

 

Kliczko bił Adamka przez 10 rund. systematycznie- jak chciał, i gdzie chciał, i którą ręką chciał. Adamek trafił go parę razy w cycki. jak na moje, aby Adamek miał szansę to...

 

1. kliczko musialby walczyć jedną ręką

2. Adamek musiałby wziąć ze sobą z narożnika stołek (stanąć na nim lub nim bić)

3. kij bejsbolwy jako wsparcie

4. ciupaga - jw.

5. koledzy- co najmniej 3

6. pistolet

7. zbroja husarza wraz z koniem

8. zagadać Kliczkę na śmierć

9. wsypać kliczce do wody środki na rozwolnienie

10. wszechmocny Bóg i błyskawica z nieba.

 

generalnie była to wrocławska masakra pięściami w 10 odcinkach.

z10266860AA.jpg

 

Niezleżnie od tego - Adamek - Szacun za ducha walki i rzucenie się za coś, co normalnemu człowiekowi nie przyszłoby do głowy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poczatku kariery Adamka w wadze ciezkiej twierdzilem ze to nieporozumienie....

Oby nie bylo zadnych rewanzy bo to nie ma najmniejszego sensu...

Niech Tomek teraz albo na pozegnanie z waga ciezka naklepie Heya albo niech wraca do tej swojej wagi cruiser i tam zdobywa dalej tytuly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż no liczyliśmy na ten dar od Boga którym to Adamek wygrywał wszystkie walki a okazało sie, że przeciwnik tez go ma i w dodatku przewyższa Adamka wzrostem, zasięgiem ramion, siłą i doświadczeniem.

Większość teraz powie "a nie mówiłem" ale ja ultras jestem i Andrzejka Golote do dzisiaj lubię ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem wczesniej walk Kliczki, a Adamka prawie wszystkie.Jak staneli kolo siebie to wszystko bylo jasne.Toz to jakis cyborg, a nie bokser. Wygladalo to jak walka Rocky'ego z ruskiem (lundrgen), ale......zycie to nie film. Pogratulowac kondycji, ze pomimo becek mial sile dalej snuc sie po ringu.Kto chociaz raz sie w zyciu bil wie co to za wyczyn tyle rund sie klepac. Klasa wagowa nizej to jego zywiol. Do ciezkiej za krotkie rece i za duzy paraliz psychiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...