Skocz do zawartości

Akcja serwisowa: ulepszenie produktów


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo!

 

Producent samochodów marki Subaru, firma Fuji Heavy Industries, odnalazł możliwość poprawy jakościowej swoich produktów. Aby wykonać tę operację konieczna jest wizyta w Autoryzowanym Serwisie. Z większością właścicieli modeli gdzie można przeprowadzić ulepszenie, skontaktowaliśmy się poprzez Dealerów-sprzedawców.

Wiadomość niniejszą kierujemy głównie do właścicieli pojazdów (modele jak poniżej), do których nie mamy możliwości dotrzeć z powodu braku danych kontaktowych.

Modele z silnikami 2.0L DOHC NA – benzynowe 08-09MY Legacy & Outback, 08-09MY Impreza, 08-10MY Forester, Działania mają charakter jakościowy bez wpływu na bezpieczeństwo, przeprowadzane są bezpłatnie przez Autoryzowane Serwisy.

Zapraszamy właścicieli pojazdów nabytych w Unii Europejskiej i mieszczących się we wskazanym powyżej zakresie do skontaktowania się z najbliższym ASO w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

 

Informacje szczegółowe proszę zadawać w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 60 tys na pewno dołożą :lol: Ale dziurę w masce musisz sam wyciąć :wink:

Niestety nie chcieli dołożyć, mimo że byłem wypłacalny - dziurę bym wyciął - blacha dość cienka ;)

Na razie pojeździłem tylko trochę po mieście i nie zauważyłem jakiejś specjalnej różnicy w działaniu silnika. Może na trasie?

Przy okazji była wymiana przednich klocków, więc nie było za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 lat później...
  • 3 lata później...

Mam pytanie odnośnie akcji przywoławczej związanej z wymiana sprężyn zaworowych . Otrzymałem w połowie kwietnia takiego maila:

Uprzejmie informujemy, że Subaru Corporation, producent samochodów Subaru, poinformował nas o konieczności wymiany sprężyn zaworowych silnika w partii wyprodukowanych samochodów Subaru. Zjawisko to może doprowadzić do utrudnienia lub braku możliwości uruchomienia silnika, a w skrajnej sytuacji zgaśnięcia silnika w czasie jazdy.

Nie odnotowaliśmy w pojazdach wprowadzonych przez nas na polski rynek takiego przypadku, jednakże aby zabezpieczyć te pojazdy przed taką ewentualnością, podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu akcji przywoławczej. Grupa pojazdów przeznaczonych do akcji została wyselekcjonowana i dostarczona nam przez Producenta.

Do grupy tych pojazdów należy zakupiony przez Państwa samochód o numerze identyfikacyjnym (VIN): xxxxxxxxxxxxxxx

Uprzejmie prosimy o kontakt z jedną z naszych Autoryzowanych Stacji Obsługi Subaru (https://dealerzy.subaru.pl) i uzgodnienie dogodnego terminu wizyty, w celu wykonania koniecznej kontroli i usprawnień, które zostaną wykonane przez ASO Subaru bezpłatnie.

Mamy nadzieję, że te profilaktyczne działania, ukierunkowane na wydłużenie bezpiecznego użytkowania samochodów Subaru, spotkają się z Państwa życzliwym przyjęciem.

Od tamtego czasu nic się nie dzieje , a zgłosiłem się do najbliższego serwisu w Gdańsku to powiedzieli mi, że dopiero się do akcji przygotowują. Proszę o informację w jakim terminie ASO ma obowiązek przeprowadzić akcję, do której jest zobowiązane zgodnie z prawem (UOKiK). 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Państwu !

 

Dziękuję serdecznie za zamieszczony przez Szanownego Pana komentarz do wykonywanej akcji serwisowej w zakresie wymiany sprężyn zaworowych w silnikach Subaru FB/FA. Pragnę poinformować, że akcja serwisowa którą ogłosił producent obejmuje bardzo znaczną w sensie ilościowym liczbę pojazdów w związku z czym wykonanie napraw we wszystkich przedmiotowych samochodach w stosunkowo krótkim czasie jest niezmiernie trudne z przyczyn technicznych i wykonawczych. 

Decydująca w tym wypadku jest kolejność zgłoszeń Szanownych Klientów. Zapewniam Państwa, że do sprawy podchodzimy z należytą uwagą i profesjonalizmem i dołożymy wszelkich starań aby wykonać akcje serwisowe w możliwie szybkim czasie. Każdy Klient zostanie niezwłocznie poinformowany o gotowości serwisu do przyjęcia samochodu do naprawy.

 

Z wyrazami szacunku Paweł Narloch ASO SUBARU ZDANOWICZ GDAŃSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Flipper odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...