Skocz do zawartości

SUBARU Przekonuje Jazdą !!!


misha

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu Emil Frey Polska S.A. zapraszam na:

Zimową Zabawę z Subaru, która odbędzie się w najbliższą sobotę oraz niedzielę ,tj. 30-31.01.2010 od godziny 10:00 do 15:00 na terenie Lotniska Czyżyny (wjazd od ul. Bora Komorowskiego).

 

Przyjedz i sprawdź trakcje Swojego samochodu, w porównaniu z Subaru !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zalozylem nowy watek nie wiedzac o tym tutaj (moglo to byc kategoria spotkan forumowych, ale nie musialo), lecz pozwole sobie zapytac co nastepuje:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=999742#999742

 

Czy ktos moze we czems takym uczestniczyl juz? Ciekawi mnie jak wyglada uczestnictwo - sa jakies zapisy czy cus? Bo nie wydaje mnie sie, ze przyjezdzam/przychodze z ulicy i slicznie bez kolejki zasiadam za sterami STI wraz z osobistym instruktorem.

 

Acha...i jak by to tu ujac... Takie wydarzenia sciagaja, ze tak powiem ludnosc,...yyyy...roznej proweniencji. Myslicie, ze bedzie duzo 'ziomali' wysiadajacych ze swych 'bet', 'bawar' czy innych 'golfuf'? Niby rybcia i powinno mnie to grzac, ale jakos nie teges... Kiedys bylem w Warszawie na Rajdzie Barborki i publika byla w wiekszosci nieciekawa, musze powiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wydaje mnie sie, ze przyjezdzam/przychodze z ulicy i slicznie bez kolejki zasiadam za sterami STI wraz z osobistym instruktorem

 

Też mi się wydaje, że za sterami STI nie zasiądziesz...

... z tej prostej przyczyny, że go nie będzie :razz: :wink:

 

Ale już za sterami wolnego ssaka albo diesla z osobistym instruktorem jak najbardziej :cool:

Tak przynajmniej było dwa tygodnie temu :wink: (Bez kolejki :!: )

 

Musisz tylko wypełnić "ankietę" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem, spotkalem, pojezdzilem. Bylo milo -> podziekowania dla EFP za zorganizowanie spotkania (mimo ze mroz, zima, weekend itp.).

 

BTW. moze lepiej by mi poszedl przejazd impreza gdybym od razu wiedzial, ze chodzi o jak najszybsze pokonanie toru

a nie poznanie specyfiki AWD przez wykonywanie polecen instruktora :grin:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było spotkać zarówno "starych", jak i nowych Forumowiczów. Szacunek dla ekipy Emila za trwanie na posterunku, mimo trudnych warunków.

Nie jeździłem, bo noga na razie nadaje się tylko do jazdy rekreacyjnej, ale jest parę zdjęć tutaj.

Misha, czy to Ty ujeżdżałeś Legasia (na ostatnich zdjęciach). Fajnie wyglądało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...