Jump to content

Zasięg pilota

darkogda

Recommended Posts

Zastanawiam się czy to kwestia zużytych baterii w pilotach czy TTTM, że żeby odblokować pilotem alarm (pilot w kluczyku - oryginał) należy zbliżyć się do szyby w samochodzie...?

Do tej pory nie spotkałem się z przypadkiem by trzeba było to robić z tak bliska...ale coś mi się obiło o uszy, że w Subaru jest inaczej niż wszędzie... :mad:

No u mnie też centralny (mam nadzieję, że z alarmem bo w środku jakaś diodka miga) :razz: - może nieprecyzyjnie się wyraziłem...

W każdym razie być może załapałby z 2m - ale chyba musiałbym wykonać skok z tej odległości i wyprzedzić fale radiowe :???:

Problem może nie leżeć po stronie bateri. Niestety jest to częsta usterka- tzn brak zasięgu w kluczyku. Ja też sie z tym borykam. Szczególnie często sie to uaktywnia przy niskich temperaturach. Ja zaryzykuje chyba wymiana kluczyka na nowy ( 400zł netto) zobaczymy czy to pomoże. U mnie wymiana baterii nic nie dała a od kilku dni mam całkowity zgon kluczyka.

• 5 years later...

Pytanie w temacie.

Czy sygnałem słabej baterii jest wielokrotne mruganie kierunkowskazów przy otwieraniu? Zasięg pilota nie jest oszałamiający, więc by się zgadzało.

Tak miałem w Mitsubishi CZ3, czy w Subaru jest podobnie?

Ja zauwazylem ,ze w miejscach gdzie moze byc wiecej zaklocen

pilot do centralnego zamka dziala tylko przy szybie.

A np. w garazu podziemnym dziala z kilku metrow swobodnie

Potwierdzam, też zauważyłem duuużo krótszy zasięg, na przykład na elektronicznej wadze dla pojazdów - wręcz nie mogłem otworzyć auta  :wacko:  W garażu podziemnym zawsze bez problemu. W mieście raz lepiej, raz gorzej. Więc albo zakłócenia, albo humory Świniaka  ;)

U mnie podobnie jak u kolegów, czasem działa z 10m a czasem z 20cm a jak jeżdzę np do jednego sklepu gdzie jest do okoła wiele magazynów, jakieś produkcje, i stoi dużo aut to nie chce zadzałać czasem i muszę klikać kilka razy, baterie nówki, kluczyk mam jeden nowy który zakupił poprzedni właściciel i też to sama, jak i z wieloma żeczami tak i z tym "Subaru tak ma" :)

• 3 years later...

Odkopuje temat.
Mam 2004 US sti walnięty lewy tył.
Bateria już wymieniona, lecz zasięg się nie poprawił.
Żeby otworzyć/zamknąć muszę być przy aucie.

Czy wiecie gdzie jest odbiornik w aucie, może leży wina po jego stronie?

Ewentualnie czy ktoś wymieniał pilota i czy to zadziałało?

Pozdrawiam.SUB4-MAIN2.jpeg