Skocz do zawartości

Pytanie o nowego forka...


Sabor

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam za lamerskość pytania, ostatnio rzadko bywam na forum, a i gdy bywałem częściej, nie przykładałem się specjalnie do czytania o nowych forkach, tak więc... Czy nowy forester też jest zbudowany na bazie imprezy, czy to zupełnie nowa konstrukcja? Wygląda na większy, inny i w ogóle... Nie krzyczcie na mnie, please...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie zasada została utrzymana - tzn, płyta, silniki, wnętrze - z imprezy, różnica w blachach i zawieszeniu, podobnie jak w starszych forkach? Tak z grubsza rzecz jasna...

 

co do płyty już kolega wyżej napisał; silniki - również, ale przecież we wszystkich modelach się powielają; wnętrze - wystarczy spojrzeć... w sumie klon jak nic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za zawrocenie tyłka, wystarczyło zajrzeć na strone i pooglądać np wnętrza, żeby przekonać się że są identyczne :D Oczywiście identyczne z imprezą, co za pomysł z tym legasem :D

sam się zdziwiłem jak to usłyszałem. Ale nie weryfikowałem. Nawet nie siedziałem w nowym Forku czy SI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, zostało im troche podłóg, trza było coś z tym zrobić... :D

Generalnie samochody rosną, taki trend światowy, tak więc jeśli pojawił się zamysł większej imprezy i forka, podłoga była gotowa... Gorzej z Legasiem, trza było wymyśleć chyba nową :) Ale to zawsze do wymyślenia jedna, nie trzy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...