Jump to content

Forester STI/Sports - przedni zderzak - info

grzelu

Recommended Posts

Forester Sports/STI 2006-2008 (lub zderzak od tej wersji) - czy ktoś posiada i jest w stanie powiedzieć:

- o ile jest niższy (mniejsza odległość do ziemi) od wersji standardowej?

- czy przeszkadza w codziennym miejskim użytkowaniu (tzn ze jest na tyle niski ze zaczepia o wysokie krawężniki)

- co ze światłami halogenowymi? brak czy jakieś mniejsze wpasowane w pionowe szczeliny?

- gdzie/od kogo kupić? :)

będę wdzięczny za wszelkie info

pzdr

grzelu

o ile jest niższy (mniejsza odległość do ziemi) od wersji standardowej?

nie jest niższy ale "wczesniej" sie zaczyna przez co są nizsze konty natarcia

czy przeszkadza w codziennym miejskim użytkowaniu (tzn ze jest na tyle niski ze zaczepia o wysokie krawężniki)

teraz w zaspach troche przeszkadza - juz raz mi sie wyczepil - na szczescie niz sie nie stalo. krawezniki nie sa dla niego zadna przeszkoda

co ze światłami halogenowymi? brak czy jakieś mniejsze wpasowane w pionowe szczeliny?

nie ma swiatel przeciwmgielny - wogole mi to nie przeszkadza. w starym forku mam przeciwmgielne i po wlaczeniu ich praktycznie nie widze roznicy...

, ja rozumiem, na PW nie muszę Ci już odpowiadać... :?: :wink:

no skoro zgadzasz sie z przedmówcą... :) a na serio - każda (czyli druga w tym przypadku) opinia uzytkowanika takiej wersji /rozwiazania byłaby mile widziana. pzdr.

Ja mam ale nie dam :)

Jakoś dzięki temu czuje że mój Forester jest inny. I jeszcze nie miałem okazji spotkać takiego samego ale jak spotkam to przybije pionę.

Co do świateł przeciwmgielnych to nie ma. W opisie wersji ze zderzakiem od STI jest napisane że są "delete". Przeciwmgielne są popularne ale raczej mało przydatne.

Na razie znalazłem tylko grill:

https://www.chaplinssubarugenuineparts. ... ts_id=1260

Ale zderzak też gdzieś widziałem. Poszukam jeszcze.

Panowie - wielkie dzieki za chec pomocy - zwlaszcza przy wyszukiwaniu tych czesci :)

co dokladnie macie na mysli piszac - firma z Katowic? nie-ASO.pl ? jelsi tak to pytalem pare tygodni temu i nie mieli (a za np.reflektor standardowy chcieli 2 x tyle co w ASO...)

na stronie japanparts.com maja fajny kompletny z grillem i akcesoriami zestaw za 688$:

http://www.japanparts.com/db/parts_deta ... submit.y=7

tyle ze koszt transportu do warszawy to kolejne 1000$ + cło.... chyba ze znacie kogos kto wlasnei sciaga jakies samochod i mogly wrzucic do srodka...? :roll:

a może cos/ktoś w Europie...?

• 5 years later...