Jump to content

Leasing, gdzie najlepiej?

Recommended Posts

Jesli dobrze pamietam tlumaczenie agenta to w razie kradziezy przy ubezpieczeniu wg wartosci faktury leasing dostaje calosc i Tobie zwraca roznice nadplaconych rat. Cos podobnego do GAPa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Thanks 1
  • 2 weeks later...
  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mówiąc szczerze , zupełnie sie z tym nie zgadzam , wręcz odwrotnie ! Sam jako pracodawca/ mikro/przedsiebiorca czekam na długie/krótkie weekendy . I nie mówię tu z z pozycji właściciela , ale ze sporą

Po prostu, na przedsiębiorców, którzy próbują się bogacić, politycy i urzędnicy patrzą jak na złodziei. Dlaczego? Bo każdy mierzy swoją miarą....

Gadasz Pan bzdury. Jak prowadzę i firmę i do niej dojeżdżam, to dlaczego nie mam zawieźć po drodze dziecka do przedszkola? A to już zasługuje na 50% odpis. To nie są uczciwe reguły gry. Mam

Posted Images

Najem auta, niby fajnie, ale.... a co Wy sądzicie - czy to korzystne / korzystniejsze od leasingu ?? 

• Thanks 1
Najem auta, niby fajnie, ale.... a co Wy sądzicie - czy to korzystne / korzystniejsze od leasingu ?? 

Po dwoch leasingach biore teraz auto w wynajem na 3 lata
Zero wplaty wlasnej, serwis, ubezpieczenie, opony, assistance w cenie
Jak sie skonczy umowa to zobacze co dalej ale na ta chwile wynajem bardziej mi sie kalkuluje default_smile.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1
14 godzin temu, Blixten napisał:

Jest wiele za i przeciw do uwzględnienia, które zależą od konkretnej sytuacji, więc nie ma jednej dobrej odpowiedzi na to pytanie. Dla jednego może być lepszy leasing, dla drugiego najem

Mnie najmy z różnych względów nie pasują, m.in. dlatego, że nie chcę lecieć z każdą ryską do serwisu, żeby nie być za to kasowanym na koniec umowy (o tym w materiałach zachęcających do najmu jakoś nigdy nie wspominają ;)). Ale to tylko jeden z czynników 

• Like 1

Z Subaru jest chyba ciężko z najmem. Nie ma żadnych Subaru ani na carsmile ani na automarket.

6 godzin temu, FilipBB napisał:

Z Subaru jest chyba ciężko z najmem. Nie ma żadnych Subaru ani na carsmile ani na automarket.

z mojego doświadczenia: 3 letnie subaru schodza bardzo dobrze, w dobrej cenie. Moje ostatnie odkupił użytkownik forum, chyba pracownik serwisu toyoty, praktycznie od ręki, zadowolony byłem i ja i on i chyba nowy właściciel. Więc nie ma problemu ze zbyciem auta po 3 latach. A to chyba największa zaleta najmu, zero problemu ze zbyciem auta, cała reszta jest na minus, wspomniany stan auta, przebieg roczny, no i wyższy koszt niż leasing

• Like 1