Skocz do zawartości

Zawieszenie


Gość IRAZU

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w bramie wyjazdowej usłyszałem zgrzyt w prawym przednim kole . Potem zaczęło coś strzelać na skręconych kołach .

Czy sprężyny zawieszenia z OBK 2005 H6 pasują do H4 z 2000 r ? Tył można przekładać bez problemu , ale nie wiem jak przód .

Czas oczekiwania w ASO 2 tygodnie :evil: - brak w polskim magazynie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pękła sprężynka.... :roll: bo jak są całe to podusie wymień, jak łozysko stoi..

 

 

Niestety pękła . Zgrzytało przy kręceniu kierownicą . Po podniesieniu karoserii , na wierzch wyszło pęknięcie . Jutro wybieram się do Pawła na wymianę . Mam już w domu sprężyny od OBK 2005 , ale nie wiem czy podejdą . Może Ty ćwiczyłeś już taką przekładkę ? Tył wymieniłem sam , ale przód potrzebuje geometrii , więc nie będę ustawiał kolumny na podstawie własnych znaczków na śrubie . Czy te sprężyny pasują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H-6 ma inną charakterystykę, motor jest dużo cięzszy.

Nawet by mi pasowało , aby był twardszy . Sporo jeżdżę w terenie - na ryby i z psem na spacer . Bardziej mi chodzi o wymiary , bo grubość drutu wolałbym większą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innej charakterystyce zawiera się także inne wstępne ugięcie.

Dobrze wiem , ale nie jest to duża różnica - tak myślę . Jeśli mi to poprawi zachowanie , to dobrze - jeśli mi nie będzie pasować , to zamówię nowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...