Skocz do zawartości

Pojeżdżawka Słomczyn - 10 kwietnia 2010


Max9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hihihi luzik :cool: kurde .. slub biore w lutym .. wiec ciezko z czasem .. na slomke szybko dojezdzam dlatego staram sie tam padac choc na chwile... ale jak snieg nie ucieknie to chetnie wpadne razem zatanczyc jezioro labedzie :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pojezdzawka w najbliższą sobotę 30.01.2010 w Słomczynie

 

Jeśli ktoś ma nadal mało zimowego szaleństwa to niech wpada do Słomczyna. Ma dopadać w czwartek znowu śniegu. Z tego co wiem to wyrównują drugi tor. Jeśli się uda to będzie dostępny.

 

poj1stycz01_25.jpg

 

co ja się będę rozpisywał, wszystko jest tutaj:

http://ak-rzemieslnik.pl/Rzemieslnik_we ... 0127120240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jaki stan przygotowania jest na tą chwilę?

 

ja znalem stan z dnia dodania postu, wtedy prace się rozpoczynały. Jeśli ktoś chce się upewnić to warto zadzwonić na ul. Żytnią do Rzemieślnika. Wątpię żeby ktoś robił tajemnice z obecnego stanu toru, jutro też powinno się wyjaśnić co z szutrowym torem. Do godziny 16.00 jest czynny, numery to:

 

Automobilklub Rzemieślnik

tel. 022/ 632 81 49, 022/ 631 96 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy w temacie... czytałem że trzeba mieć kaski, jest tam jakaś wypożyczalnia czy trzeba mieć swój? drugie pytanie to czy się opłaca jechać imprezką N/A, czy da się pojeździć skoro cały czas będzie trzeba kogoś przepuszczać?

 

kask bedzie mozna pozyczyc.troche smierdzi ale jest.chyba ze masz snowbordowy albo koński tez moze byc.

 

jesli jestes nowy to na dzien dobry slomczyna w ogóle nie polecam bo mozesz sie tam troche poobijac.

 

jesli jest slisko to jako auto bez turbo nie ma to znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kask bedzie mozna pozyczyc.troche smierdzi ale jest.chyba ze masz snowbordowy albo koński tez moze byc.

 

mam kask downhillowy, czyli full face, jak na crossa ale bez homologacji. czyli będzie działać :) ale jak nie polecasz na początek słomczyna to może sobie odpuszczę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...