Skocz do zawartości

Pojeżdżawka Słomczyn - 10 kwietnia 2010


Max9

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się tam podobało :idea:

Jestem co prawda kompletnym amatorem i jeździć nie umiem, więc mi wiele do szczęścia nie potrzeba :mrgreen:

 

Oczywiście warunki nie były idealne, ale nie wydaje mi się, że we wczorajszych okolicznościach dało się zrobić coś więcej...

Fakt, były duże zaspy i co chwila ktoś się zakopywał, ale gościu na kładzie nie odpoczywał. Marznący deszcz też nie pomagał, więc szybko zrobiło się bardzo ślisko...

 

Jednak jeszcze raz napiszę, że mi się podobało :idea: To moja druga pojeżdżawka na Słomce i mam nadzieję, że będą kolejne. A przy okazji pozdrawiam wszystkich spotkanych forumowiczów :cool:

 

 

i nawet kielbasa byla spalona, rece opadaja

 

Nie ma to jak narzekać na wszystko... trzeba było poczekać na drugą "kiełbaskową" turę i dostałbyś upieczoną tak jak byś chciał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam nie narzekam :)

Przyjechałem jako pierwszy i jako pierwszy zacząłem upalać - więc przez 2 godziny najeździłem się że hej za nim powstał lód i przyjechała reszta samochodów :).

 

PS. Proszę o kontakt na pw osoby które tego dnia robiły wytrwale zdjęcia mimo iż aura nie była dla nich łaskawa i uwiecznili mój samochód srebrny GT prawie już STI :) rejestracja WB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast na słomkę pojechałem na Bemowo z Evolution Events i było zaaaaajefajnie, pod samym domem, bez stania w kolejce. Najeździłem się na całego.

 

Co prawda los mnie ukarał za bratanie się z wrażą marką i legacek zdechł po tym, jak moja druga połowa zgasiła go w głębokiej zaspie (tak tak - też liczyliśmy, że jest zalany; niestety już się nie "odlał"), ale w rezultacie po jazdach legacem polatałem Evo X i nie narzekam :mrgreen:.

 

Pozdrowienia dla michala za ogarnięcie Bemowa na sobotę 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast na słomkę pojechałem na Bemowo z Evolution Events i było zaaaaajefajnie, pod samym domem, bez stania w kolejce. Najeździłem się na całego.

 

Co prawda los mnie ukarał za bratanie się z wrażą marką i legacek zdechł po tym, jak moja druga połowa zgasiła go w głębokiej zaspie (tak tak - też liczyliśmy, że jest zalany; niestety już się nie "odlał"), ale w rezultacie po jazdach legacem polatałem Evo X i nie narzekam :mrgreen:.

 

Pozdrowienia dla michala za ogarnięcie Bemowa na sobotę 8).

 

 

Gdzie mozna znalezc info o tych imprezach? :smile: Czy to tylko dla wtajemniczonych? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o pomocy jak go wypychaliśmy z zaspy było a może jakieś podziękowania

 

 

z tego co pamiętam to trochę tam postał ten Clias pod tą bandą.

Myślałem już, że będzie czekał na wiosnę :mrgreen::twisted:

 

 

A może to nie o Clio chodziło z tym kopaniem, tylko o to kozackie Kangoo :?: :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie zakładałem nowego tematu tylko zaktualizowałem istniejący.

 

W tą sobotę ponownie jest pojeżdżawka - 23 stycznia 2010.

 

Zasady bez zmian. Ponownie dwa tory do wyboru czyli tor rallycrossowy oraz szutrowy z drugie strony giełdy.

 

a tutaj gość specjalny z ostatniej imprezy w słomczynie aby post był lepiej widoczny :)

9cyna10_61.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL... chyba nie widzieliście jak wygląda tor szutrowy po przejazdach LK na kolcu :mrgreen:

 

Z kolei na torze takie lodowisko, że jazda wygląda jak film w zwolnionym tempie.

 

Domyślam się że jak Leszek Kuzaj dorwał się do toru to dokopał się do wód gruntowych. Zakładam, że jakieś kroki do poprawienia warunków zostaną podjęte. Jak się czegoś dowiem to dam tutaj znać. Ale jeśli tory zostaną nie ruszone to faktycznie może być nie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael wie co pisze, bo był po tablice :lol: - kamera się przydała :cool: , a od chłopaków, którzy upalali w niedzielę wiem, że koleiny są tak głębokie, że seryjny samochód w nie wpadając opiera się na podwoziu :idea: Ciężko będzie to przygotować. Jestem ciekaw jak wygląda tor, może przynajmniej lód jest skuty? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor szutrowy nie nadaje sie do niczego.wczoraj go ogladalem.ledwo swiftem przejechalem...

a tor glówny to tafla lodu wiec mowiac szczerze to chyba raczej jazda na slomke jest kompletnie bezsensu...chyba ze cos klub zrobil w tej sprawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAX o torze szutrowym zapomnijcie. Tego się już do wiosny raczej nie wyrówna, bo ziemia jest tak zmrożona, że masakra. Po LK koleiny takie, że można zapomnieć o jeździe.

 

juz na koncu stawki zawodnikow wlasciwych byl dramat wiec podejrzewam, ze po LK tylko jakis autem offroadowym mozna tam wjechac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor szutrowy nie nadaje sie do niczego.wczoraj go ogladalem.ledwo swiftem przejechalem...

Tylko kilka ostatnich zakretów jest nierownych ale dzisiaj maja rownać...

tor glówny to tafla lodu wiec mowiac szczerze to chyba raczej jazda na slomke jest kompletnie bezsensu...

Na tor głowny nawialo sniegu , wiec tez beda go udrazniac , lód z płatami asfaltu :idea: na paru zakretach jest i tak zostanie..... :wink:

Jest tez traktor i mniejszy sprzet do wyciagania......aut i od rana grill....

Główna przeszkodą , jak dla mnie , jest temperatura.....za zimno.... :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem.. było extra!! pierwsze przejazdy bajka (ktos mocno przesadzal z tymi opisami ze lodowisko i sie nie da... jak to mowia bylejakiej baletnicy.. czy jakos tak;) potem fakt coraz bardziej slisko sie robilo .. jak zawsze.. z ta roznica ze wtedy chlapaki z zabezpieczenia zaczeli sypac newralgiczne miejsca piaskiem!!:) i znowu bylo cacy:)

ogolnie jazda na maxa zadnych kolejek...no bo jak zrobic kolejke jak wszystkich aut do 12.00 widzialem 4 poza moim:D

duzo sie dzialo .. były wyciagania(podziekowania za pomoc dla czarnego GT) urwane progi i zderzaki.. generalnie sie działo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...