Jump to content

szukam materiałów na temat imprezy wrx 2001


jimi

Recommended Posts

interesuje mnie wszystko - tj oryginalne prospekty, testy z prasy motoryzacyjnej po polsku, angielsku, niemiecku, specyfikacje techniczne, instrukcje obslugi - ktokolwiek ma cos w formie cyfrowej czy papierowej - chetnie sie tym zaopiekuje - jesli masz cos za darmoche to zapraszam do wysyłki na adres eweret@yahoo.com - jesli masz cos na sprzedaz - napisz co i ile za to chcesz. dzieki z gory i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

pablonas, dzieki - łaziłem już tam i szukałem - jest wszystko oprócz czegokolwiek (co jest aktualnie możliwe do ściągnięcia - a nie poblokowane czy nieaktualne) do wrx my01 - no przepraszam, ciągnę jedną dużą instrukcję :grin: Jednak same instrukcje czy dokumenty typu "zrób to sam" na razie mało mnie interesują. Pytając o te materiały miałem na myśli bardziej ewentualnych kolekcjonerów, którzy chcieliby się pozbyć materiałów papierowych, lub mają coś ciekawego (szczególnie testy) z początku produkcji wrx bugeye.

Link to comment
Share on other sites

jimi, polecam Ci ta pozycje, swietna rzecz

 

kwiat lotosu, czy jakas inna kamasutra??

 

:mrgreen:

 

(a serio: dobra kniga. Dodatkowo tez z Haynes'a "you&your Subaru Impreza Turbo" by Chris Rees oraz wydawnictwo Veloce "Subaru Impreza the road car & wrc story" by Brian Long z przedmowa Toshihiro Arai)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...