Jump to content

szukam materiałów na temat imprezy wrx 2001

jimi

Recommended Posts

interesuje mnie wszystko - tj oryginalne prospekty, testy z prasy motoryzacyjnej po polsku, angielsku, niemiecku, specyfikacje techniczne, instrukcje obslugi - ktokolwiek ma cos w formie cyfrowej czy papierowej - chetnie sie tym zaopiekuje - jesli masz cos za darmoche to zapraszam do wysyłki na adres eweret@yahoo.com - jesli masz cos na sprzedaz - napisz co i ile za to chcesz. dzieki z gory i pozdrawiam

pablonas, dzieki - łaziłem już tam i szukałem - jest wszystko oprócz czegokolwiek (co jest aktualnie możliwe do ściągnięcia - a nie poblokowane czy nieaktualne) do wrx my01 - no przepraszam, ciągnę jedną dużą instrukcję :grin: Jednak same instrukcje czy dokumenty typu "zrób to sam" na razie mało mnie interesują. Pytając o te materiały miałem na myśli bardziej ewentualnych kolekcjonerów, którzy chcieliby się pozbyć materiałów papierowych, lub mają coś ciekawego (szczególnie testy) z początku produkcji wrx bugeye.

jimi, polecam Ci ta pozycje, swietna rzecz

kwiat lotosu, czy jakas inna kamasutra??

:mrgreen:

(a serio: dobra kniga. Dodatkowo tez z Haynes'a "you&your Subaru Impreza Turbo" by Chris Rees oraz wydawnictwo Veloce "Subaru Impreza the road car & wrc story" by Brian Long z przedmowa Toshihiro Arai)