Jump to content

Stuki w zawieszeniu przód-przy przechylaniu na boki '07 US

mstar

Recommended Posts

Czy ktoś z Was miał taki objaw. Dziś wracałem od rodziny i tuż pod domem zaczęło łomotać spod spodu auta - z przodu. Zatrzymałem się, rzuciłem okiem pod auto. Nic nie wisi, nic się nie urwało. Za to kiedy zacząłem nim bujać na boki, usłyszałem metaliczny odgłos spod spodu. Raczej prawa strona lub centralnie na środku Tłumik wisi ok. Auta nie ściąga, hamuje normalnie, co jest? Dodam, że chodzi o forka 2.5 NA z AT z 2007 roku i US.... Przebieg 32 k mil.

Albo lodu się gdzieś nazbierało ? Zobaczysz jutro , bo kiedyś sąsiadce na takim mrozie padł amorek , ale to chyba przypadek . Zobacz ile masz lodu na zawieszeniu .

Albo lodu się gdzieś nazbierało ? Zobaczysz jutro , bo kiedyś sąsiadce na takim mrozie padł amorek , ale to chyba przypadek . Zobacz ile masz lodu na zawieszeniu .

temperatura taka mało lodowa, ale sprawdzę... :roll:

im mniej rozpierduchy pod spodem, tym lepiej - czytaj: taniej :wink:

temperatura taka mało lodowa, ale sprawdzę... :roll:

im mniej rozpierduchy pod spodem, tym lepiej - czytaj: taniej :wink:

Jeśli Twój forek wygląda tak oblepiony jak w podpisie , to mogę mieć rację - oby .

Dzięki za podtrzymanie na duchu! [edycja moderatora] okazało się, uff, łącznik stabilizatora. Choć pierwsza diagnoza była bardziej kosztowna... ;)

Dobrego Roku!