Skocz do zawartości

Dakar 2010


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może taka taktyka. Czachor i Dąbrowski jadą rozsądnie aby dojechać do końca

 

może :?: ale jak już się kiedyś było wyżej to pozycje w 2czy 4 dziesiątce nie są wielkim wynikiem,chyba trzeba poszukać młodszych jak Przygoński :idea:

 

dzisiaj jest najdłuższy etap Dakaru :idea:

 

Przygoński trochę osłabł ,na CP 5 jest 7 :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taka taktyka. Czachor i Dąbrowski jadą rozsądnie aby dojechać do końca, a Przygoński maximum atak, albo się uda albo nie.

Czachor i Dąbrowski , nie umniejszajac ich zasług w dawnych latach :idea: , "blokują" dostęp do Dakaru młodym , zdolnym dla których wynik to sprawa najwazniejsza :idea: . Spokojnie mogliby zajać sie organizacją wyjazdu , treningami młodszych a kase od sponsora , nawet to "kontrolując" przeznaczyc na tych którzy jeszcze chcą i moga sie scigać.Rola szefa ekipy czy trenera wydaje mi sie tak samo prestiżowa jak zawodnika ....a po tylu przejsciach , kontuzjach i doswiadczeniach....nawet wskazana :wink:

AK

ps.to wyłacznie moje przemyslenia....zakladajac oczywiscie , że wyjazd nie jest za prywatne pieniadze bo jeżeli jest to tylko pozazdrościc energii i zdrowia bo doswiadczenia nie brakuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonik wrócił na trzecią pozycje na ostatnim OS, jest niesamowity- nie moge sie doczekać info z trasy. Analizując czasy, Przygoński miał jakieś przygody, podobnie Hołek. Straszna szkoda Barana/Marton- oby dali radę :!:Szacun dla wszystkich ogromny!!!

No to wszystko jasne!

http://sport.onet.pl/0,1274662,2108052, ... omosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taka taktyka. Czachor i Dąbrowski jadą rozsądnie aby dojechać do końca, a Przygoński maximum atak, albo się uda albo nie.

Czachor i Dąbrowski , nie umniejszajac ich zasług w dawnych latach :idea: , "blokują" dostęp do Dakaru młodym , zdolnym dla których wynik to sprawa najwazniejsza :idea: . Spokojnie mogliby zajać sie organizacją wyjazdu , treningami młodszych a kase od sponsora , nawet to "kontrolując" przeznaczyc na tych którzy jeszcze chcą i moga sie scigać.Rola szefa ekipy czy trenera wydaje mi sie tak samo prestiżowa jak zawodnika ....a po tylu przejsciach , kontuzjach i doswiadczeniach....nawet wskazana :wink:

AK

ps.to wyłacznie moje przemyslenia....zakladajac oczywiscie , że wyjazd nie jest za prywatne pieniadze bo jeżeli jest to tylko pozazdrościc energii i zdrowia bo doswiadczenia nie brakuje :mrgreen:

 

Twarde słowa, ale czy strategia moto nie zakłada właśnie jazdy na młodego? Wygrać tą imprezę SAMEMU to raczej mało możliwe....

 

a propose, czy Pan jeszcze jeździ w rajdach? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarde słowa, ale czy strategia moto nie zakłada właśnie jazdy na młodego?

Czy ja wiem czy twarde , mowilo sie o tym juz ze dwa lata temu , chyba jak MD wystartowal z reka w gipsie , po co :?: ..jakis młodszy pewnie moglby zdobyc troche doswiadczenia na tym motocyklu a sprzet i tak by został...

A jaka strategie ma Sonik :?: pewnie podobna do Przygońskiego...czyli jedyna słyszna , zeby zaistniec :mrgreen: Chca sie ścigać i im to wychodzi a nam przyjemnie cos uslyszec w Eurosporcie , bo to jedyna miarodajna stacja....o Holku nie mówiac bo nawet gdyby nie dojechal to przez pol rajdu byl w czolówce...i o to chodzi :mrgreen:

a propose, czy Pan jeszcze jeździ w rajdach?

Załozyłem sobie , że po 15 letniej przerwie przejade wszystkie asfaltowe el. MP i prosze udalo się :mrgreen:... ze ściganiem nie miało to wiele wspólnego , raczej ze wspomnieniami prywatnej osoby we wlasnym aucie...

AK

ps.oczywiscie samo ukonczenie rajdu , szczegolnie na motocyklu :idea: , jest juz olbrzymim sukcesem.....ale np. jak ja jechalem w Dakarze to jakas dziewczyna z Baden-Baden na motocyklu rajd ukonczyła......wracalismy razem samolotem .... :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Holku nie mówiac bo nawet gdyby nie dojechal to przez pol rajdu byl w czolówce...i o to chodzi :mrgreen:

.

 

Hołek największe sukcesy odnosi po zakończeniu kariery :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 10:31 pm ]

fajny filmik Subaru-Elaion, wydawaloby sie ze taka maszyna to musi sobie poradzić z trudami Dakaru.... a tu niestety :(

 

http://www.subaru-elaion.com/#/Seguimie ... -ms-difcil

 

Fajnie jeżdżą te Elaiony. Ale wynik mówi samza siebie. Jeszcze duuuużo czasu i kasy trzeba aby to było auto konkurencyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy twarde , mowilo sie o tym juz ze dwa lata temu , chyba jak MD wystartowal z reka w gipsie , po co :?: ..jakis młodszy pewnie moglby zdobyc troche doswiadczenia na tym motocyklu a sprzet i tak by został...

A jaka strategie ma Sonik :?: pewnie podobna do Przygońskiego...czyli jedyna słyszna , zeby zaistniec :mrgreen: Chca sie ścigać i im to wychodzi a nam przyjemnie cos uslyszec w Eurosporcie , bo to jedyna miarodajna stacja....o Holku nie mówiac bo nawet gdyby nie dojechal to przez pol rajdu byl w czolówce...i o to chodzi :mrgreen:

 

No i chyba na tym wszystkim po trochu polega ten wyjątkowy rajd. Mnie się zresztą bardziej podobała zawsze legenda Cizi Zycke niż bajeczki Thierrego Sabine :cool:

 

a propose, czy Pan jeszcze jeździ w rajdach?

Załozyłem sobie , że po 15 letniej przerwie przejade wszystkie asfaltowe el. MP i prosze udalo się :mrgreen:... ze ściganiem nie miało to wiele wspólnego , raczej ze wspomnieniami prywatnej osoby we wlasnym aucie...

AK

ps.oczywiscie samo ukonczenie rajdu , szczegolnie na motocyklu :idea: , jest juz olbrzymim sukcesem.....ale np. jak ja jechalem w Dakarze to jakas dziewczyna z Baden-Baden na motocyklu rajd ukonczyła......wracalismy razem samolotem .... :roll: .

 

Robi wrażenie. Szkoda, tylko że skutecznie ubił mi Pan zamierzoną złosliwość :mrgreen:

"blokują" dostęp do Dakaru młodym , zdolnym dla których wynik to sprawa najwazniejsza :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokują" dostęp do Dakaru młodym , zdolnym dla których wynik to sprawa najwazniejsza

Może cos sie ruszyc ze wzgledu na zainteresownie Lotosu sportami motorowymi.....i byc moze jakas konkurencyjna dla Orlenu ekipa powstanie....( młodzi...żądni slawy i wynikow :mrgreen: )

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jeżdżą te Elaiony. Ale wynik mówi samza siebie. Jeszcze duuuużo czasu i kasy trzeba aby to było auto konkurencyjne.

 

bardzo szkoda de fakto :roll: , ale naprawde można sie tego było spodziewać :roll: . Szkoda że FHI nie widzi w tym sporcie jak i w innych, duzej reklamy :idea: , takie np. BMW które nie ma de fakto żadnych tradycji terenowych czy VW , potrafią zaangazowac spore środki i zrobić porządne wozy , dac dobrych kierowców , i już w pierwszym roku Dakaru sukcesy :idea: , a FHI coś tam robi, da jakiś kierowców co mają tyle wspólnego z Dakarem co ja ze skuterami wodnymi :mrgreen: i wyniki są oczywiste. Zamiast sie dogadac np. ze SCHLESEREM aby sam zbudował samochód Dakarowy , lekko przypominjący Subaru zewnętrznie, to robią coś , że z góry wiadomo że bedzie klapa :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( młodzi...żądni slawy i wynikow :mrgreen: )

AK

 

To może i ja się załapię :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 11:04 pm ]

mają tyle wspólnego z Dakarem co ja ze skuterami wodnymi :mrgreen:

 

Och! To znowu ten znany skuterzysta wodny Carfit!

 

Edwinku złoty, a Ty to wpadłbyś do mnie na imprezę, bo ostatnio jak się widzieliśmy to byłem zmotoryzowany i z picia niewiele było :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, tyle że Schlesser sie na Dakar obraził, a poza tym od i tak tylko buggy 2WD buduje ;)

 

Przypominam, że team Subaru-Elaion z FHI miał tylko nazwę wspólną - nie była to żadna oficjalna inicjatywa, a jedynie projekt wsparty przez Argentyńskiego importera :!:

 

Ponadto jak spojrzeć na międzyczasy, to Pozzo bardzo dobrze szedł, częściowo szybciej od Hołka. W sumie nie wiadomo, czemu się wycofali, nigdzie nie ma informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokują" dostęp do Dakaru młodym , zdolnym dla których wynik to sprawa najwazniejsza

Może cos sie ruszyc ze wzgledu na zainteresownie Lotosu sportami motorowymi.....i byc moze jakas konkurencyjna dla Orlenu ekipa powstanie....( młodzi...żądni slawy i wynikow :mrgreen: )

AK

 

CZy to nie ta firma co sponsorowała ten wieśniacki strasse racing? Ale ok, zawsze to fajnie by było mieć następny team w takiej imprezie.

carfit, tyle że Schlesser sie na Dakar obraził, a poza tym od i tak tylko buggy 2WD buduje ;)

 

Przypominam, że team Subaru-Elaion z FHI miał tylko nazwę wspólną - nie była to żadna oficjalna inicjatywa, a jedynie projekt wsparty przez Argentyńskiego importera :!:

 

Ponadto jak spojrzeć na międzyczasy, to Pozzo bardzo dobrze szedł, częściowo szybciej od Hołka. W sumie nie wiadomo, czemu się wycofali, nigdzie nie ma informacji...

 

Hej, nie obraził się, tylko jedzie w prawdziwym Dakarze a nie komercyjnej wersji gdzie team orders jest 10x tyle co w F1 :cool:

 

Subaru nawet nie zauważyłem a juz wracają? :oops:

eee...pamiętam Pandy przejechały caaałą Europę nim padły :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, tyle że Schlesser sie na Dakar obraził, a poza tym od i tak tylko buggy 2WD buduje ;)

moze sie i obraził, albo brak budzetu lub sponosra :cool:

Przypominam, że team Subaru-Elaion z FHI miał tylko nazwę wspólną - nie była to żadna oficjalna inicjatywa, a jedynie projekt wsparty przez Argentyńskiego importera :!:

i to był błąd :idea: , bo poszło to w świat że Subaru sie wycofało po kilku kilometrach, a
Ponadto jak spojrzeć na międzyczasy, to Pozzo bardzo dobrze szedł, częściowo szybciej od Hołka.
media nie wspomną że to regionalny zespół, tylko team subaru :roll:

zwyciezscy są na mecie,a miedzyczasy z kilku kilometrów pierwszych etapów to można sobie sobie wsadzić w d..... :twisted:

 

[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 11:32 pm ]

W sumie nie wiadomo, czemu się wycofali, nigdzie nie ma informacji...

pewnie tłok pękł :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo, czemu się wycofali, nigdzie nie ma informacji...

 

Ano... obejrzałem i fotek i filmików tematycznych wiele i obstawiam dwa błędy konstrukcyjne:

1. zdecydowanie za mały prześwit,

2. zdecydowanie za duży przedni zwis.

Ale ja przecież "lejek" w materii onej jestem... :roll: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...