Skocz do zawartości

Dakar 2010


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie, dziwi mnie brak Gordona dzisiaj na poszczególnych CP ,a na mecie pierwszy :roll:

Hołek dzisiaj stracił jedno oczko w generalce (+50min do TOP3), motocykliści powracają powoli do normalnego rytmu.

 

Poczekajmy na Atacamę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY napisał/a:

Co do relacji TVP to już nie oglądam. Doznałem bardzo silnego wzburzenia, a przy moim stanie zdrowia jest to bardzo niedobre. Przeczytałem w programie TV iż o godz. 19.55 będzie relacja z rajdu, następny program był o 20.10. Uznałem więc że mamy 15 minut Dakaru. Ależ byłem głupi. Wiadomości sportowe (wszelkie inne) opóźniono cztery minuty, jedną minutę zajęły wiadomości z Dakaru w których ani raz nie padło nazwisko Hołowczyc. Później były reklamy. Następnie w innym programie: 23.11 Rajd Dakar, a 23.15 już następny program. Niewiele, ale i tak ktoś uznał że za dużo ponieważ o rajdzie bvyło około 6 sek, reszta z tych 4 min to narciarstwo w różnym wydaniu. Masakra !!!

Ale to nie wszystko. Nasyępnego dnia 23.14 Rajd Dakar - kronika, a 23.15 następny program. Oczywiście w tym 2 razy reklama Orlenu.

NIE OGLĄDAM TV.

 

 

też pisałem,że to żenada ale dumnie na głównej stronie Dakaru tvp1 jest jako jedna z 9 telewizji relacjonujących rajd

 

szkoda czekać na 1 minutowe migawki lepiej w internecie oglądać

 

he he a ja nawet na norweskim Eurosporcie w godzinnej relacji zlapalem nawet 5 minutowy wywiad z Holkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ,że Sonik odrabia straty po wczorajszym etapie jest 7 a dzisiaj na CP1 jest 2 :cool: alez szkoda tych przygód :sad: walczyłby pewnie o wygraną :idea:

 

[ Dodano: Czw Sty 07, 2010 5:43 pm ]

Hołek coś nie bardzo jedzie dzisiaj dopiero 17 na CP1 :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Hołek wraca na 5 w generalce po słabszym dniu Gordona :)

 

Z tym ,że generalnie coś zwolnił i zaraz Sousa odjedzie, a Peterhansel juz tylko ~15min za nim. Między 4 a 9 miejscem dość ciasno. Więc Hołek ogień na tłoki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 4 a 9 miejscem dość ciasno.

 

oj będzie bardzo ciekawa walka o 4 miejsce, :razz: pierwsza trójka raczej poza zasięgiem :sad:

 

Hołek jednak chyba jedzie bardziej rozważnie niż ogniem ale może to być dobry sposób na wysokie miejsce :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...