Skocz do zawartości

Dakar 2010


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi

Hołek to już stary wyga Dakaru, wie, że nie ma najszybszego sp

 

w wywiadzie tuż przed startem mówił ,że ok 20 aut jest mocniejszych od jego Nissana .

 

a dzis te wszedobylskie kamazy

 

ruscy dają dużo kasy na Dakar to mają wyniki .

 

Sonik dostał 8 minut kary :evil::evil: ponieważ za szybko jechał :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Autoklub napisał:

 

Rafał Sonik stracił prowadzenie w Rajdzie Dakar. Polskiego kierowcę ukarano doliczeniem 8 minut za przekroczenie limitu prędkości na trasie etapu do Cordoby. Krakowianin spadł na ósme miejsce w wynikach etapu. Prowadzi Marcos Patronelli przed Josefem Machackiem (+39). Sonik traci 6.05 do lidera.

 

Nóż w kieszeni się otwiera. Gupi jest ten regulamin, albo się ścigamy albo udajemy że się ścigamy. Może jeszcze odwołają rajd bo za dużo piasku jest na pustyni i komuś może się w szprychy wkręcić.

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, ale to na dojazdówce czy jak :?: :shock:

 

[ Dodano: Nie Sty 03, 2010 3:00 pm ]

Niestety Sonik chyba dzisiaj nie powtórzy wczorajszego sukcesu, jak na razie w okolicach 24 miejsca, Przygoński też nie najlepiej, rowniez 24 na przedostatnim PKC.

 

Holo ognia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, ale to na dojazdówce czy jak

Na etapach określone są prędkości, których nie wolno przekraczać, z tego co wiem. Nie chodzi tu o oes czy dojazdówkę, ale właśnie dany etap.

 

W czołówce walka na 100% od początku. Roma już dacha strzelił 2km po starcie. Stracił 15 minut, ale jedzie dalej, załoga OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę o teamie Subaru-Elaion i ich wczorajszej przygodzie:

 

"

Mario Barattero belongs to a famous Argentine family that has been writing - one generation after the other - the history of motorsport in Argentina. Head of the Subaru Elayon team, that has registered cars nr.345 driven by Argentinian star Gabriel Pozzo and nr.346 driven by Japan’s Yoshio Ikemachi on this Dakar, Mario is also - with his brother Fabian - the designer of a new car thought and built for rally raid and off road racing. "The idea was born a year ago. As Subaru suppliers, we took the engine but built everything around it from scratch, from the body to the suspensions, in order to deliver an original car, the only gazoline turbo registered. The aim is to manufacture this car for all rally drivers." Based on a standard engine, the Subaru Forester made by Barattero sports 320 bhp and weighs 1,750 kilos. It is a race car completely made in Argentina and manufactured by the Barattero workshops. On day one, reality did not match the team’s hopes as Gabriel Pozzo went off trail and reached the end of the stage with a seriously damaged rear axle and a 2h36’ delay over the day’s winner. But in the Barattero Cordoba workshop, the adventure is already well underway."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i Subaru wycofało dwa Forestery długo nie powalczyli

 

szkoda :

http://terenowe.autoklub.pl/news/krotka ... baru,27679

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 2:57 pm ]

dajcie jakieś międzyczasy bo w robocie nie moge śledzenia odpalić i mnie skręca z ciekawości

 

póki co to niewiele się dzieje wczesna godzina jeszcze .eeee też mi się nie odpala czasówka :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś 10 na CP1

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 6:58 pm ]

Wszystko zaczyna sie ukladac po mysli Holowczyca. Roma znowu przygoda i czeka na pomoc techniczną, Gordon i inni z czołówki chyba jakieś przygody. Jak na razie Hołek w generalnce jest na 5 miejscu :!:

 

Niestety Przygoński coś słabo :( Czachor równo, Sonik chyba znowu z przygodami bo na początku miał świetne tempo... :roll:

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 7:26 pm ]

http://www.rajdy.v10.pl/Dakar,2010,przy ... 38275.html

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 7:30 pm ]

Sonik dzisiaj 15 miejsce i godzina straty :( W generalce już ponad 2,5 godziny straty do lidera... :sad:

 

Hołek już dzisiaj raczej zakończy dzień 5 w generalce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek mówi ,że strasznie ciężki etap dzisiaj był i się mocno zdziwił widząc ile aut do mety dojechało:

 

http://terenowe.autoklub.pl/news/mowia-po-etapie,27687

 

mistrzowie dzinnikarstwa TVP1 dają co wieczór popis-dzisiaj powiedzieli,że Hołej jest 13 i miał kapcia :idea: normalnie wstyd żeby sponsor dopuszczał do gadania takich głupot a specjalna wieczorna relacja z Dakaru trwa minutę i w większości pokazują jakąś babę (sorki forumowiczki) która nie chyba zielonego pojęcia o czym mówi a pojechała sobie na wycieczkę turystyczną do Ameryki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzowie dzinnikarstwa TVP1 dają co wieczór popis-dzisiaj powiedzieli,że Hołej jest 13 i miał kapcia :idea: normalnie wstyd żeby sponsor dopuszczał do gadania takich głupot a specjalna wieczorna relacja z Dakaru trwa minutę i w większości pokazują jakąś babę (sorki forumowiczki) która nie chyba zielonego pojęcia o czym mówi a pojechała sobie na wycieczkę turystyczną do Ameryki :evil:

 

 

Heee :D kobita jest dobra :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Widać, że wynik z zeszłego roku to nie przypadek.

 

jak tylko będzie miał Hołek odpowiedni budżet i auto to jest w stanie wygrać Dakar :razz:

 

małe OT :wink: wielka szkoda,że Hołek w swoich najlepszych latach rajdowych nie trafił do fabrycznego zespołu WRC :sad: mielibyśmy Mistrza Świata :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do relacji TVP to już nie oglądam. Doznałem bardzo silnego wzburzenia, a przy moim stanie zdrowia jest to bardzo niedobre. Przeczytałem w programie TV iż o godz. 19.55 będzie relacja z rajdu, następny program był o 20.10. Uznałem więc że mamy 15 minut Dakaru. Ależ byłem głupi. Wiadomości sportowe (wszelkie inne) opóźniono cztery minuty, jedną minutę zajęły wiadomości z Dakaru w których ani raz nie padło nazwisko Hołowczyc. Później były reklamy. Następnie w innym programie: 23.11 Rajd Dakar, a 23.15 już następny program. Niewiele, ale i tak ktoś uznał że za dużo ponieważ o rajdzie bvyło około 6 sek, reszta z tych 4 min to narciarstwo w różnym wydaniu. Masakra !!!

Ale to nie wszystko. Nasyępnego dnia 23.14 Rajd Dakar - kronika, a 23.15 następny program. Oczywiście w tym 2 razy reklama Orlenu.

NIE OGLĄDAM TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nasza TVP nie chce reklamować sportów motorowych. Potem wszyscy sie dziwią , że sponsorzy nie chcą inwestować w tą dziedzine sportu. Ja startuję w WMMP i na torze Poznań była raz TVP . Ale jakoś nigdy nie słyszałem w jakichkolwiek wiadomociach sportowych o wyścigach motocyklowych z naszego polskiego ogródka.

A wracając do Dakaru 2010 to mocno trzymam kciuki za Hołka... choc rajd tak dopiero sie zacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do relacji TVP to już nie oglądam. Doznałem bardzo silnego wzburzenia, a przy moim stanie zdrowia jest to bardzo niedobre. Przeczytałem w programie TV iż o godz. 19.55 będzie relacja z rajdu, następny program był o 20.10. Uznałem więc że mamy 15 minut Dakaru. Ależ byłem głupi. Wiadomości sportowe (wszelkie inne) opóźniono cztery minuty, jedną minutę zajęły wiadomości z Dakaru w których ani raz nie padło nazwisko Hołowczyc. Później były reklamy. Następnie w innym programie: 23.11 Rajd Dakar, a 23.15 już następny program. Niewiele, ale i tak ktoś uznał że za dużo ponieważ o rajdzie bvyło około 6 sek, reszta z tych 4 min to narciarstwo w różnym wydaniu. Masakra !!!

Ale to nie wszystko. Nasyępnego dnia 23.14 Rajd Dakar - kronika, a 23.15 następny program. Oczywiście w tym 2 razy reklama Orlenu.

NIE OGLĄDAM TV.

 

też pisałem,że to żenada ale dumnie na głównej stronie Dakaru tvp1 jest jako jedna z 9 telewizji relacjonujących rajd :evil:

 

szkoda czekać na 1 minutowe migawki lepiej w internecie oglądać :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...