Skocz do zawartości

Korzysci z ITB ???


niebieski708

Rekomendowane odpowiedzi

nie całkiem mi chodzi o ITB :D bardziej o cztery przepustnice ;) wiem, że ITB jest w wolnossakach praktykowałem już w N/A :D

 

[ Dodano: Pią Gru 25, 2009 12:13 pm ]

chce zbudowac nowy kolektor dolotowy, wydechowy, FMIC, zakuc silnik, wszystko na VF34 napompowac 1,4 bara i zobaczyc co bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie całkiem mi chodzi o ITB :D bardziej o cztery przepustnice ;) wiem, że ITB jest w wolnossakach praktykowałem już w N/A :D

 

[ Dodano: Pią Gru 25, 2009 12:13 pm ]

chce zbudowac nowy kolektor dolotowy, wydechowy, FMIC, zakuc silnik, wszystko na VF34 napompowac 1,4 bara i zobaczyc co bedzie :D

ja wiem co bedzie -> padnie skrzynia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to źle temat nazwałem bo chodziło o cztery przepustnice, a nie ITB za co przepraszam :D

Co do skrzyni GT/WRX to niestety nie lubią ostrej jazdy, co sie okazało mój GT cos mial robione jeszcze chyba w szwajcarii. Bez zwezki miedzy WG i selenoidem (czyli 0,6 bara turbo pompowało) objezdzałem nawet 265 KM (po remapie) w WRX-ie :shock: (myślałem ze mój pompuje 0,9) ale po zauwazeniu ostatnio jej braku, uzupełniułem brakujący element i auto ma teraz problemy z trakcją na pierwszym biegu i przy ostrej jeżdzie na drugim :D przejechałem juz 30 000km i to bedzie juz 6-ta skrzynia która padła czyli juz 7-a składam :???: po nowym roku bede na hamowni to powiem co sie dzieje pod maską :D

 

[ Dodano: Pon Gru 28, 2009 2:50 pm ]

jeszcze co do czterech przepustnic to np: Sunny GTI-R miał seryjnie wkładane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :D jutro od chłopaków z bajecznej kolega Crazy_Ivan przywiezie mi części.

A z ciekawości po nowym roku zrobie takie przepustnice i spróbuje cos wymodzić :D

takie 4 przepustnice ma w serii WRX 03 tylko one nie zamykaja w 100% kanalu a tylko jego wieksza czesc, poza tym ma oczywiscie 1 duza glowna przepustnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...