Jump to content

Korzysci z ITB ???

niebieski708
 Share

Recommended Posts

nie całkiem mi chodzi o ITB :D bardziej o cztery przepustnice ;) wiem, że ITB jest w wolnossakach praktykowałem już w N/A :D

[ Dodano: Pią Gru 25, 2009 12:13 pm ]

chce zbudowac nowy kolektor dolotowy, wydechowy, FMIC, zakuc silnik, wszystko na VF34 napompowac 1,4 bara i zobaczyc co bedzie :D

nie bardzo potrafie sobie to wyobrazic, możesz przedstawic jakis rysunek?

rozciety kolektor ssący zakończony czterema przepustnicami, które doprowadzają powietrze do IC 4 rurami:)

jak chcesz przerabiac kolektor i miec fmic to zrób odwrócony

nie całkiem mi chodzi o ITB :D bardziej o cztery przepustnice ;) wiem, że ITB jest w wolnossakach praktykowałem już w N/A :D

[ Dodano: Pią Gru 25, 2009 12:13 pm ]

chce zbudowac nowy kolektor dolotowy, wydechowy, FMIC, zakuc silnik, wszystko na VF34 napompowac 1,4 bara i zobaczyc co bedzie :D

ja wiem co bedzie -> padnie skrzynia :mrgreen:

no to wygadałes bo o 00:35 padła skrzynia :???: (dokładnie trzeci bieg)

Grubo. Która to już skrzynia? Jak dobrze kojarzę Twoje przygody to już chyba trzecia albo czwarta?

Dokładnie to źle temat nazwałem bo chodziło o cztery przepustnice, a nie ITB za co przepraszam :D

Co do skrzyni GT/WRX to niestety nie lubią ostrej jazdy, co sie okazało mój GT cos mial robione jeszcze chyba w szwajcarii. Bez zwezki miedzy WG i selenoidem (czyli 0,6 bara turbo pompowało) objezdzałem nawet 265 KM (po remapie) w WRX-ie :shock: (myślałem ze mój pompuje 0,9) ale po zauwazeniu ostatnio jej braku, uzupełniułem brakujący element i auto ma teraz problemy z trakcją na pierwszym biegu i przy ostrej jeżdzie na drugim :D przejechałem juz 30 000km i to bedzie juz 6-ta skrzynia która padła czyli juz 7-a składam :???: po nowym roku bede na hamowni to powiem co sie dzieje pod maską :D

[ Dodano: Pon Gru 28, 2009 2:50 pm ]

jeszcze co do czterech przepustnic to np: Sunny GTI-R miał seryjnie wkładane

przejechałem juz 30 000km i to bedzie juz 6-ta skrzynia która padła czyli juz 7-a składam

Szacun :mrgreen:

Przebiłeś już nawet adamusmax`a :twisted:

Ja na razie (tfu tfu) tylko jedna :cool:

Spoko :D jutro od chłopaków z bajecznej kolega Crazy_Ivan przywiezie mi części.

A z ciekawości po nowym roku zrobie takie przepustnice i spróbuje cos wymodzić :D

takie 4 przepustnice ma w serii WRX 03 tylko one nie zamykaja w 100% kanalu a tylko jego wieksza czesc, poza tym ma oczywiscie 1 duza glowna przepustnice