Jump to content

skąd nową oryginalną ? chłodnicę justy

slawko
 Share

Recommended Posts

jakiś czas temu tydzień dwa :( albo uszkodziłem gdzieś w terenie albo ze starości puściła w dolnym prawym rogu chłodnica i sikała sobie z 0,5 metra do przodu a że się tez sypie dosłownie to chciałem nową bo używane pewnie są w podobnym stanie

i zaczął się problem jak na razie nie znalazłem identycznej rozmiarowo chłodnicy żadnej !

najbliżej oryginału rozmiaru i całej budowy jest taka ale nigdzie nie ma

http://www.4cars.pl/c/auto_czesci/chlod ... 0008-2.php

już w kilku patrzyłem dzwoniłem sklepach internetowych ale nie mają choć ogłoszenie są

a ta za 400 zł to niby jest u mnie w sklepie ale ona jest dwa razy grubsza i tyle też droższa i obrazkowo troszkę inna

http://www.4cars.pl/c/auto_czesci/chlod ... 0008-3.php

znacie kogoś wiecie gdzie może jest zakopana jakaś sztuka chłodnicy bo już mi się pomysły kończą

justy 1.2 manual 93r.

rozmiary mojej chłodnicy ( jutro dokładniejsze i fotki )

530mm szeroka

330mm wysoka

150mm gruba

odległość między dwoma mocującymi bolcami na dole chłodnicy od ich środków 380mm

a górne mocowania 400mm

Może warto poszukać zamiennika od Suzuki Swift - to pokrewna marka i model w przypadku Subaru Justy. Nie mam pewności czy dotyczy to tego konkretnego modelu "justynki" ale może to jakiś trop.

Może warto poszukać zamiennika od Suzuki Swift - to pokrewna marka i model w przypadku Subaru Justy

Pokrewna od MY95/96...

znacie kogoś wiecie gdzie może jest zakopana jakaś sztuka chłodnicy bo już mi się pomysły kończą

Moze daj do dorobienia w jakims zakladzie W Wawie ul. Grojecja 206 ....kiedys dorabiali :?: ( potrzebna stara )

AK