Jump to content

Ośnieżony tył auta

Wiktor
 Share

Recommended Posts

Po jezdzie po sniegu osadza mi się duża ilosc sniegu na tylnej częsci auta, tylna szyba jest czysta, ale klapa bagaznika rejestracja i co najważniejsze swiatła sa niewidoczne. Co na to poradzic? Moze jakiś spojler? Autko to impreza 1996 sedan.

U mnie też tak się dzieje i nawet mi się to podoba

Po sobotnim Słomczynie tylko światła, rejestrację i świnię na klapie odśnieżyłem i ogień

Ja odśnieżam tylko światła i blendę z napisem subaru . Wszystko po to aby nikt nie miał wątpliwości co go wyprzedziło .

robię dokładnie tak samo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

To wsadź sobię mocniejsze żarówki żeby wydzielały wieksze ciepło :mrgreen:

A tak na poważnie to nie ma chyba patentu na taką sytuację.

Ja sie tym nie przejmuję- nawet mi sie to podoba ;D

Wiktor,

czy nie przesadzasz...troszkę?

nie masz 10cm śneigu na lampach, więc coś tam widać, że hamujesz, zresztą trzeci stop też świeci, więc nie panikuj, proszę.

Widziałem wczoraj niebieskie STI, które z tyłu przypominało...nie wiem co- tak było oblepione śniegiem. Światła bez problemu przebijały sie przez śnieg.

ciesz sie zimą, a nie szukaj problemów ;)

[ Dodano: Pon Gru 21, 2009 11:38 am ]

a jeszcze jedno pytanie- czy w śnieżycę zatrzymujesz sie co 15km i czyścisz rejestrację z przodu? Żeby Pan Policjant był człowiekiem szczęśliwym i mógł bez problemu odczytać twoją rejestrację ze zdjęcia fotoradaru ;) ???

Mam zafajdane śniegiem obie tablice , na szybie nie mam naklejki . Czas przelecieć przez skrzyżowanie w Tarczynie . Robi zdjęcia z każdej strony i z byle powodu . Jest okazja się zrewanżować za fotkę Apal .

okazja się zrewanżować za fotkę Apal .

Jeszcze nic do mnie nie przyszło :razz:

jeszcze :roll: :neutral:

Jeszcze nic do mnie nie przyszło :razz:

No właśnie . Mają miesiąc na doręczenie , lub na rozpracowanie zdjęć - opinie rozbieżne . Po miesiącu , to już tylko drogą sądową mogą wyegzekwować mandat . Możesz też nie pamiętać komu pożyczyłaś auto - wtedy dostaniesz 500 do zapłaty i zero pkt . :mrgreen:

nie masz 10cm śneigu na lampach, więc coś tam widać, że hamujesz, zresztą trzeci stop też świeci,
mam z 5cm i niemam trzeciego stopu

Mam zafajdane śniegiem obie tablice

Ja tak samo i tym akurat się ciesze, bo nielubie jak mnie panowie odwiedzają i przynoszą zdięcia

i po co Ci to było

przedniej nie odśnieżałem :twisted::mrgreen:

Mają miesiąc na doręczenie , lub na rozpracowanie zdjęć - opinie rozbieżne . Po miesiącu , to już tylko drogą sądową mogą wyegzekwować mandat

Mają miesiąc na "rozpracowanie". Fakt, że jak nie dostarczą w tym czasie to droga sądowa. Przynajmniej tak było w moim przypadku... właśnie jestem w trakcie drugiego takiego "procesu" :evil:

Po jezdzie po sniegu osadza mi się duża ilosc sniegu na tylnej częsci auta, tylna szyba jest czysta, ale klapa bagaznika rejestracja i co najważniejsze swiatła sa niewidoczne.

Zgroza :mrgreen:

Moze ciagnac plachte grubej folii budowlanej za autem :roll:

Ale podli jestesmy :lol:

mam z 5cm i niemam trzeciego stopu

zamontuj :twisted:

Mniej lataj bokami, to ci się osadzać mniej będzie :lol:
trzeci stop ;)

powiedział mistrz mycia samochodu przed upalaniem :D

Zgroza

sie nie gorączkuj, bo na serce padniesz ;D