Skocz do zawartości

ASO ATZ Łódź


grzywaczewski

Rekomendowane odpowiedzi

a co do ATZ to akurat ja mam nieciekawe wspomnienie

 

moje wspomnienia się zacierają :roll:

co wizyta to jestem bardziej zadowolony 8)

co prawda nie serwisuję tam auta ale sporo rzeczy nabywam i obsługa zdecydowanie się poprawiła wręcz kolosalnie :wink: pozdrowienia dla docencika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że kilka pochwał i ludzie zaczynają odcinać kupony

Widzę, źe strasznie Cię to boli :shock: To zazdrość, czy frustracja :?: :wink: :mrgreen:

 

-- 5 lip 2011, o 22:00 --

 

sporo rzeczy nabywam i obsługa zdecydowanie się poprawiła wręcz kolosalnie

Wracając jednak do sedna to w całej rozciągłości podzielam opinię Slesza 8)

Ekipa sklepiku ATZ robi naprawdę dobrą robotę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, źe strasznie Cię to boli :shock: To zazdrość, czy frustracja :?: :wink: :mrgreen:

 

Nic mnie nie boli i to olewam . Byłem raz i wystarczy . Twój kłpot jest taki że wychwalasz a inni są zawiedzeni i to bardzo . Ja mam kilka serwisów do wyboru . Próbuję hamować twoje zachwyty , bo nie wszystko jest doskonałe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem raz i wystarczy

Po jednym razie trudno mieć wyrobioną opinię, nie sądzisz :?:

że wychwalasz

W wątku, który linkujesz, nie wychwalam tylko dziękuję za konkretną, dobrze załatwioną sprawę :!:

nie wszystko jest doskonałe

Nigdy nie jest tak, że wszystko jest doskonałe, ale nie jest też tak, że wszystko jest złe, jak próbujesz to imputować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednym razie trudno mieć wyrobioną opinię, nie sądzisz :?:

 

Powiem tak :

Zrobiłem autem ponad 200kkm . i mówię że mi łożysko buczy . Facet mówi że to nie łożysko tylko trzeba postawić auto na cały dzień . Ja mu tłumaczę że to konkretne łożysko a on że trzeba na cały dzień . Facet tłumaczy że on tu jest mechanik i lepiej wie niż ja . To pojechałem do serwisu miśków i wymieniłem łożysko i mam spokój da dziś .

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet mówi że to nie łożysko tylko trzeba postawić auto na cały dzień

No a jakby się okazało, że jednak miał rację i to nie (nie tylko?) łożysko to potem byłoby, że ASO to partacze i się nie znają. Ech... No nie dogodzisz każdemu ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet mówi że to nie łożysko tylko trzeba postawić auto na cały dzień

No a jakby się okazało, że jednak miał rację i to nie (nie tylko?) łożysko to potem byłoby, że ASO to partacze i się nie znają. Ech... No nie dogodzisz każdemu ;)

Pozdrawiam

 

Tym bardziej, że akurat huczenie z tyłu może pochodzić również od opon. W moim wrx-e też podejrzewałem łożysko, ale dobry mechanik (już nie będę powtarzał w jakim serwisie, bo podobno staję się nudny :wink: ) podniósł auto z uruchomionym napędem i słuchał. Była cisza, w związku z tym padło podejrzenie na opony (zużyte semi slicki). Wymieniłem opony na Micheliny Pilot Sport 3 i wszelkie huczenie zanikło... Dobra rada - trzymać się zaufanych i sprawdzonych fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jakby się okazało, że jednak miał rację i to nie (nie tylko?) łożysko to potem byłoby, że ASO to partacze i się nie znają. Ech... No nie dogodzisz każdemu ;)

Pozdrawiam

 

To otwiera zlecenie na wymianę łożyska i niech się klient buja . Ja tam nie pojechałem po diagnozę tylko na wymianę . Moje auto i moge wymieniać co chcę , co go to obchodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto i moge wymieniać co chcę , co go to obchodzi ?

 

Ciekawy, czy byłbyś na tyle "przyjazny" wobec ASO/nie-ASO/Stodoły_Mariana gdyby Twoja diagnoza okazała się tą do chrzanu i pomimo wydanych pieniędzy defekt nie ustąpił. Czytając Twoje wypowiedzi śmiem wątpić. Pretensje by pozostały z całą pewnością.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

W ATZ w  maju 2014 w moim  Fordzie (wiem ,że forum dotyczy Subaru ale Fordy też naprawiają) zleciłem wymianę klocków . Klocki zrobili dobrze bez zastrzeżeń. Jednak w październiku wymieniłem opony posiadam nakrętki zabezpieczające (przed kradzieżą), które powinny być zakręcane/odkręcana ręcznie. Pan mechanik jednak użył pneumatyka i dokręcił tak ,że dzisiaj wulkanizator odkręcał tę nakrętkę za pomocą spawarki.Klucz dynanometryczny dla nich to chyba nieznany przdmiot. Wielkie dzięki ATZ.

Z innych uwag to zachowują się ciut nieuczciwie jeśli chodzi o preparaty ,za które obciążają na fakturze np za pełna puszkę (koszt 40 zł) ale to co zostanie oczywiście nie oddają klientowi (chyba ,że się upomni). Po za tym podają ceny za usługi nie mówiąc czy to netto czy brutto i w efekcie za nabicie klimy zapłaciłem 120 ....netto , wydruku z urządzenia tez nie otrzmałem a pan z obsługi nie sprawdził pracownika czy wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

wiem ,że forum dotyczy Subaru

No właśnie ...

 

Wyjątkowo przekażę Pańskie uwagi zarządowi ATZ. Niemniej proszę uwzględnić, że bez daty usługi / kopii zlecenia trudno jest mówić o reklamacji ...

 

Pozdrowienia  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

posiadam nakrętki zabezpieczające (przed kradzieżą), które powinny być zakręcane/odkręcana ręcznie. Pan mechanik jednak użył pneumatyka i dokręcił tak ,że dzisiaj wulkanizator odkręcał tę nakrętkę za pomocą spawarki.Klucz dynanometryczny dla nich to chyba nieznany przdmiot. Wielkie dzięki ATZ.
:facepalm:

No cóż, kto powiedział że w ASO nie pracują  ludzie, nie popełniają błędów a ryzyko tylko występuje wyszydzanym warsztacie u p. Henia?.

Miejmy nadzieję, że warsztat stanie teraz (zwłaszcza jako ASO) na wysokości  zadania i choćby zrekompensuje straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to minęło pół roku i chyba po ptokach...

 

Jeżeli chodzi o ATZ, kupowałem tam w zeszłym roku felgi (przez sklep internetowy subaru, ale sprzedaje to fizycznie ATZ) i wszystko było OK, dobra obsługa i dostałem nawet dekielki w gratisie więc złego słowa nie powiem :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ATZ w  maju 2014 w moim  Fordzie (wiem ,że forum dotyczy Subaru ale Fordy też naprawiają) zleciłem wymianę klocków . Klocki zrobili dobrze bez zastrzeżeń. Jednak w październiku wymieniłem opony posiadam nakrętki zabezpieczające (przed kradzieżą), które powinny być zakręcane/odkręcana ręcznie. Pan mechanik jednak użył pneumatyka i dokręcił tak ,że dzisiaj wulkanizator odkręcał tę nakrętkę za pomocą spawarki.Klucz dynanometryczny dla nich to chyba nieznany przdmiot. Wielkie dzięki ATZ.

Z innych uwag to zachowują się ciut nieuczciwie jeśli chodzi o preparaty ,za które obciążają na fakturze np za pełna puszkę (koszt 40 zł) ale to co zostanie oczywiście nie oddają klientowi (chyba ,że się upomni). Po za tym podają ceny za usługi nie mówiąc czy to netto czy brutto i w efekcie za nabicie klimy zapłaciłem 120 ....netto , wydruku z urządzenia tez nie otrzmałem a pan z obsługi nie sprawdził pracownika czy wszystko ok.

Upływ czasu stwarza niejasności. Ponieważ trudno teraz odtworzyć szczegóły wizyty, zapraszamy do serwisu. Jesteśmy przygotowani na rekompensatę, dającą pełną satysfakcję klientowi.

Z poważaniem,

Kierownik serwisu ATZ Łódź

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...