Jump to content

holowanie AWD

kohoshi
 Share

Recommended Posts

ale:

jako laikowi gdzieś mi się obiło o uszy że jakaś tam pompa jest mechaniczna i może się wys... podczas holowania, tylko mnie nie ubijcie, po prostu nabrałem wątpliwości.

jaka ? :neutral:

jak ma hak holowniczy seryjnie to możesz holować :neutral:

I luz...

:wink:

W zasadzie powinien działać silnik ze względu na serwo hamulców i wspomaganie kierownicy. Stąd w ostatnich latach duży nacisk na wożenie na lawetach. W niemczech nie wolno holować na lince po autostradach.

a instrukcji obsługi Państwo nie macie? ;)

nie wszystkie państwo mają nowe samochody, zauważ to proszę ;)

a czasem książki giną...np. ja zgubiłem dokumentację GLa :(

I luz...

:wink:

W zasadzie powinien działać silnik ze względu na serwo hamulców i wspomaganie kierownicy. Stąd w ostatnich latach duży nacisk na wożenie na lawetach. W niemczech nie wolno holować na lince po autostradach.

\

W polsce tez nie wolno :)

Możesz holować automata z przednią osią na motylku . Trzeba tylko wsadzić bezpiecznik gdzieś pod maską . Nie piszę gdzie , bo różne modele miały różnie . Ograniczenie do 25 km/h i ograniczenie odległości . Instrukcji nie mam bo prawdziwy mężczyzna i tak jej nie czyta !

Możesz holować automata z przednią osią na motylku . Trzeba tylko wsadzić bezpiecznik gdzieś pod maską . Nie piszę gdzie , bo różne modele miały różnie .

Niestety nie! Instrukcja wyklucza z tej metody model 3.0 H6 ale nie wiem dlaczego.