Jump to content

Potrzebna pomoc od osób w UK

Crazy_Ivan
 Share

Recommended Posts

Najpierw krótkie streszczenie sytuacji...

Jakiś czas temu kupiłem zabytek ( bo chyba tak to trzeba nazwać ) jakim jest subaru XT coupe. Autko jak na zacnego 20latka przystało nie jest w idealnym stanie. M.in. pęknięta szyba przednia, która jest nie do kupienia we wszystkich możliwych auto-szybach, a ASO chce za nią tyle, ile zapłaciłem za cały samochód :grin: :shock: Poza tym parę innych dupereli trzeba wymienić.

W związku z tym zacząłem szukać dawcy który będzie dobry i tani :wink:

Kandydata znalazłem w Northampton, I tu zaczyna się problem. Bo potrzebowałbym, żeby ktoś go obejrzał i być może kupił w moim imieniu :twisted:

Pomoże ktoś???

daj adres i namiary bo moze 26 bede przejezdzal ale nie obiecuje a co do ogledzin moge spojrzec ale ekspertem nie jestem chyba ze mi wypunktujesz na co zwrocic uwage , ewentualnie moge go dobrze obfocic

pozdrawiam

Chodzi konkretnie o ten egzemplarz:

http://cgi.ebay.co.uk/1990-SUBARU-XT-CO ... 3efb14d532

Problem w tym, że nie wiem, kiedy mógłbym po niego pojechać na wyspy, więc najlepszy byłby ktoś, u kogo to auto mogłoby w razie czego postać jakiś czas ( albo w jego okolicy ).

jak jezdzi to moge je pod blokiem u siebie parkowac tylko musi miec aktualny tax

ok mam do marca 2010 moze sobie stac a jak sie nie wyrobisz to moge go ewentualnie na private strret gdzies przeparkowac ( dwie ulice dalej od mojego domu )

+ te 100 funciaków

to jest aukcja i na stewce sie napewno nie skonczy...

Crazy_Ivan super rodzynka wyniuchales! Ja mam niestety 6 i pol godziny od siebie i chwilowo sie nie wybieram na poludnie, ale moze zoowty rzuci okiem jak bedzie do mnie jechal na kawe? :mrgreen:

Hubeeert - ja nim jeździć nie zamierzałem chwilowo. Mój co prawda jest bardziej zmęczony, ale wiem już na czym stoję, więc będę ciągnął go dalej.

( chwilowo czeka na klatkę...ale o tym, jak prace pójdą do przodu i w innym wątku :wink: )

Za ile pójdzie zobaczymy - te auta nie są zbyt popularne, co z jednej strony jest dobre ( nikt na ulicy nie przechodzi obojętnie ), a z drugiej ciężko o know how przy wszelkich pracach. Może trafi się pasjonat, a może pójdzie za grosze.Dla mnie główny problem na chwile obecną to szyba za która SIP życzy sobie coś kolo 3 tysięcy. Aukcji w każdym razie nie odpuszczę :smile:

A swoją drogą, wszelka informacja o xt lub częściach będzie mile widziana :cool:

• 2 weeks later...