Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc od osób w UK


Crazy_Ivan

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw krótkie streszczenie sytuacji...

Jakiś czas temu kupiłem zabytek ( bo chyba tak to trzeba nazwać ) jakim jest subaru XT coupe. Autko jak na zacnego 20latka przystało nie jest w idealnym stanie. M.in. pęknięta szyba przednia, która jest nie do kupienia we wszystkich możliwych auto-szybach, a ASO chce za nią tyle, ile zapłaciłem za cały samochód :grin: :shock: Poza tym parę innych dupereli trzeba wymienić.

W związku z tym zacząłem szukać dawcy który będzie dobry i tani :wink:

Kandydata znalazłem w Northampton, I tu zaczyna się problem. Bo potrzebowałbym, żeby ktoś go obejrzał i być może kupił w moim imieniu :twisted:

Pomoże ktoś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi konkretnie o ten egzemplarz:

http://cgi.ebay.co.uk/1990-SUBARU-XT-CO ... 3efb14d532

 

Problem w tym, że nie wiem, kiedy mógłbym po niego pojechać na wyspy, więc najlepszy byłby ktoś, u kogo to auto mogłoby w razie czego postać jakiś czas ( albo w jego okolicy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jezdzi to moge je pod blokiem u siebie parkowac tylko musi miec aktualny tax

 

ok mam do marca 2010 moze sobie stac a jak sie nie wyrobisz to moge go ewentualnie na private strret gdzies przeparkowac ( dwie ulice dalej od mojego domu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ te 100 funciaków

 

to jest aukcja i na stewce sie napewno nie skonczy...

 

Crazy_Ivan super rodzynka wyniuchales! Ja mam niestety 6 i pol godziny od siebie i chwilowo sie nie wybieram na poludnie, ale moze zoowty rzuci okiem jak bedzie do mnie jechal na kawe? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert - ja nim jeździć nie zamierzałem chwilowo. Mój co prawda jest bardziej zmęczony, ale wiem już na czym stoję, więc będę ciągnął go dalej.

( chwilowo czeka na klatkę...ale o tym, jak prace pójdą do przodu i w innym wątku :wink: )

 

Za ile pójdzie zobaczymy - te auta nie są zbyt popularne, co z jednej strony jest dobre ( nikt na ulicy nie przechodzi obojętnie ), a z drugiej ciężko o know how przy wszelkich pracach. Może trafi się pasjonat, a może pójdzie za grosze.Dla mnie główny problem na chwile obecną to szyba za która SIP życzy sobie coś kolo 3 tysięcy. Aukcji w każdym razie nie odpuszczę :smile:

 

A swoją drogą, wszelka informacja o xt lub częściach będzie mile widziana :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...