Skocz do zawartości

jaki blowoff do WRX?


kaserro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z jakiego powodu?
bo to co sie nie spali w silniku ( przy bovie komp przelewa) dopala sie w kacie i sie kat wypala

wszystko i na temat :roll:

 

ale to nie znaczy ze trzeba go wycinac :roll:

no chyba ze ktos chce marchewy to wtedy wycina :mrgreen:

a jak nie to niech sobie siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Trzeba go troche przerobić i jest bardzo fajny głośny dźwięk. Zrobiłem tak u siebie i jest rewelka.

 

U siebie mam typ I i jest głośny, kolega kupił ten większy i jest właśnie cichy.

Napisz jak go przerobiłeś...

Powiekszyłem średnicę zaworu żeby była taka sama jak otworu w IC, dodatkowo wkleiłem gume pod ten plastikowy grzybek bo miałem wrażenie że nie przylega za dobrze do aluminium. Do pełni szcześcia przydałaby sie twardsza sprężyna ale dźwięk jest sporo lepszy (jak dla mnie). Aaaaa i jeszcze trzeba dobrze go nasmarowac przed złożeniem, mój po 2 dniach użytkowania zaczął się przycinać(przed przerobieniem na oryginalnym smarze), po wymianie smaru chodzi gładko już 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem BOV-a w WRX 2006....skatował mi kata na amen....wywaliłem i kata i BOV....poza tym obroty mi falowały i gasł czasem

 

U mnie był BLITZ przez ponad 2 lata i nic się z katem nie stało, nie mówiąc już o falowaniu obrotów i takie tam :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forge u mnie "sapie" ... kiedyś miałem miękką sprężynę ... to tak sapał przy każdym - prawie najmniejszym dodaniu gazu ... można się było od tego uzależnić :mrgreen:

 

... ale później sprężynka się urwała - i to uważam za największy "kanał" BOVa ... bo gdyby się to zdarzyło w trasie ... to co zrobić? Auto nie jedzie, obroty falują, pali 50 lirtów / 100 km ... ogólnie - dramat ... od razu widać, że coś się popsuło :!:

 

W drugim Forge'u założyli mi już mocniejszą sprężynkę (jeśli się nie mylę to w opakowaniu są 3 - różnej twardości?) - tę środkową ... auto już nie sapie tak chętnie - trzeba docisnąć gaz konkretniej (ale bez przesady) ... za to zauważyłem, że zdecydowanie dzięki temu poprawiła się dynamika jazdy - chętniej wchodzi na obroty ...

 

Generalnie - Forge jest cool. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie - Forge jest cool. :cool:
dokładnie, właśnie u ukiman'a go słyszałem, jak myślałem nad Blitz NurSpecR i naprawdę to zajebiaszczy zestaw jest :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...