Skocz do zawartości

jakie kozysci daje lzejsze kolo zamachowe ??


zoowty

Rekomendowane odpowiedzi

z lżejszym kołem zamachowym w wrxie prosić się o kłopoty z ciągłymi błędami wypadania zapłonu, jak chcesz więcej mocy zrób wydech , remap i jak chcesz bardzo koło zamachowe , ale z remapem .

Jak zależy Ci na reakcji na pedał gazu zrób taki combos koło zamachowe +lekkie koło pasowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu, czy lekkie koło zamachowe może być przyczyną, że auto przy dojeżdżaniu do skrzyżowania i wciśnięciu na dwójce (obroty ~2.5 tyś) sprzęgła, czasem gaśnie ?

 

moze byc przyczyna, ale takei same objawy moze powodowac kilkanascie innych przczyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc przyczyna, ale takei same objawy moze powodowac kilkanascie innych przczyn :)

Domyślam się, ale wszystko inne raczej mam sprawne (kilka razy sprawdzane), silnik chodzi równo, równo się wkręca, na jałowym trzyma obroty itd. A opisane zjawisko występuje tylko i wyłącznie w opisanej sytuacji i to nie zawsze (przedewszystkim jak sprzęgło wcisnę gwałtownie), więc tak się domyślam, że to to... :roll: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc przyczyna, ale takei same objawy moze powodowac kilkanascie innych przczyn :)

Domyślam się, ale wszystko inne raczej mam sprawne (kilka razy sprawdzane), silnik chodzi równo, równo się wkręca, na jałowym trzyma obroty itd. A opisane zjawisko występuje tylko i wyłącznie w opisanej sytuacji i to nie zawsze (przedewszystkim jak sprzęgło wcisnę gwałtownie), więc tak się domyślam, że to to... :roll: :wink:

 

to na wolnych jak dasz gazu kilka razy pod redline to przy opadaniu tez powinein gasnac, dzieje sie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...