Jump to content

jakie kozysci daje lzejsze kolo zamachowe ??

zoowty
 Share

Recommended Posts

z lżejszym kołem zamachowym w wrxie prosić się o kłopoty z ciągłymi błędami wypadania zapłonu, jak chcesz więcej mocy zrób wydech , remap i jak chcesz bardzo koło zamachowe , ale z remapem .

Jak zależy Ci na reakcji na pedał gazu zrób taki combos koło zamachowe +lekkie koło pasowe .

Podepnę się do tematu, czy lekkie koło zamachowe może być przyczyną, że auto przy dojeżdżaniu do skrzyżowania i wciśnięciu na dwójce (obroty ~2.5 tyś) sprzęgła, czasem gaśnie ?

moze byc przyczyna, ale takei same objawy moze powodowac kilkanascie innych przczyn :)

moze byc przyczyna, ale takei same objawy moze powodowac kilkanascie innych przczyn :)

Domyślam się, ale wszystko inne raczej mam sprawne (kilka razy sprawdzane), silnik chodzi równo, równo się wkręca, na jałowym trzyma obroty itd. A opisane zjawisko występuje tylko i wyłącznie w opisanej sytuacji i to nie zawsze (przedewszystkim jak sprzęgło wcisnę gwałtownie), więc tak się domyślam, że to to... :roll: :wink:

Domyślam się, ale wszystko inne raczej mam sprawne (kilka razy sprawdzane), silnik chodzi równo, równo się wkręca, na jałowym trzyma obroty itd. A opisane zjawisko występuje tylko i wyłącznie w opisanej sytuacji i to nie zawsze (przedewszystkim jak sprzęgło wcisnę gwałtownie), więc tak się domyślam, że to to... :roll: :wink:

to na wolnych jak dasz gazu kilka razy pod redline to przy opadaniu tez powinein gasnac, dzieje sie tak?