Skocz do zawartości

zrzutka na reklamę Subaru


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie. A jeśli już muszą, to niech biorą US-spece (tam jest chyba wajcha do otwierania bagażnika od wewnątrz?) :mrgreen:

Każde Subaru w wersji sedan jakie widziałem miało otwieranie bagażnika od wewnątrz. Czy to EU czy US było tak samo.

 

No dobra.

Ale za to US-y są na pewno poskładane z trzech, więc wystarczy pstryknąć palcem w klapę, a ona już odlatuje. O ile w ogóle się domyka.

A to łatwiejsze niż mocowanie się z jakąś wajchą.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK, o kto to ten Mroczek :roll: :?:

I dlaczego będzie walczył z Pudzianem o tą reklamę

na plecach :shock: Przecież, skoro Pudziana przemalujecie

na niebiesko i namalujecie Mu na czole "MO", to się Mafiozi

wystraszą i te złote felgi zostawią w rogach ringu (po jednej w każdym narożniku)

... no więc po co ta walka :roll: :oops: I któren to jest ten Mroczek :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, SIP ma już pewnie strategię reklamową i sponsoringu. Boks nie jest w niej uwzględniony. Zapewne z jakiegoś powodu

Chyba się mylisz :roll: SIP bardzo usilnie reklamuje boksery: i te w benzynie i te w dieslu :razz:

I któren to jest ten Mroczek
Powiedziałbym, że jest ich nawet dwóch...

Buy one, get one free? :wink: Mnie się też wydaje, że on jest jeden, tyle, że stereo...

Ogólnie, zamiast reklamować subaru na plecach Pudziana, który jeździ lambo, może byście wydali swoją kasę z pożytkiem i rozsądkiem? Np tu: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=964783#964783 albo tu: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... start=2650

(Czytajcie do końca!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk następna walka też potrwa tak krótko to nie wiem czy to opłacalny interes - może ze 2 razy mignie plecami w kamerze

 

nie bój , nie bój reklamę będzie widać -opłaci się dodatkowo operatora kamery :idea::mrgreen:

Mam jednego znajomego co kręci dla Polszmatu więc może nie będzie trzeba zwłaszcza że jeździ OBK m.innymi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie reklamować, bo jeszcze Pudzian wygra, sprzedaż wystrzeli w górę, ceny też, serwisy podrożeją, części też - o ile w ogóle będą dostępne... Koszmar,... nie róbmy tego, ...nie będę mógł spać w nocy :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...