Jump to content

zrzutka na reklamę Subaru

szubaru
 Share

Recommended Posts

reklama Subaru na plecach Pudziana to świetny marketing :

1.jest szybki -bardzo szybki

2.jest silny-bardzo silny

3.pokonał złą stronę mocy

4.miał jakąś reklamę na plecach to lepiej skoro ma w mediach pozytywny wizerunek niech reklamuje Subaru

wystarczy :?:

No tera to już wiem

Ale czy nie powinien tego zrobić Importer

Importer się dołoży na pewno :!:

P.S.

Gorzej jak następna walkę przegra...

dobiorą dobrego przeciwnika to wygra :wink:

Pomysł genialny! Pod warunkiem że kolejne walki w wykonaniu Pudziana będą wyglądać podobnie :grin: Coś mi się jednak zdaje, że zrzutka w wysokości 50 zł od łebka (biorąc pod uwagę że zrzucają się wszyscy urzytkownicy forum) może nie wystarczyć. Jak Pudzian dostanie prawdziwego zawodnika MMA a nie jakiegoś pseudo gwiazdora beż ŻADNYCH sportowych osiągnięć - oglądalność wskoczy na zupełnie inny lewel a tym samym cennik za powierzchnie reklamową do wynajęcia (akurat tego mu nie brakuje...) też ulegnie zmianie... :mrgreen:

z tego, ze dajesz tylko 5 dych!

od czegos trzeba zacząć :cool:

I przemalujmy go na niebiesko

:mrgreen:

Coś mi się jednak zdaje, że zrzutka w wysokości 50 zł od łebka (biorąc pod uwagę że zrzucają się wszyscy urzytkownicy forum) może nie wystarczyć. Jak Pudzian dostanie prawdziwego zawodnika MMA a nie jakiegoś pseudo gwiazdora beż ŻADNYCH sportowych osiągnięć - oglądalność wskoczy na zupełnie inny lewel a tym samym cennik za powierzchnie reklamową do wynajęcia (akurat tego mu nie brakuje...) też ulegnie zmianie...

wtedy sie SIP dorzuci :idea:

Ale, spójrzcie, kto zazwyczaj siada w pierwszych rzędach na walkach. Tym razem posadzili tam "gwiazdy", bo nie chcieli zakazanych ryjów w TV, ale zazwyczaj, to towarzystwo "okołobokserskie" jest mocno mafijne. Chcielibyście, żeby to tacy goście jeździli Subaru?

Zresztą, SIP ma już pewnie strategię reklamową i sponsoringu. Boks nie jest w niej uwzględniony. Zapewne z jakiegoś powodu :wink:

I o ile rozumiem, że ten wątek jest pewnie założony w charakterze żartu, o tyle jeśli ktoś miałby brać to na poważnie - to niech lepiej tego nie robi :mrgreen:

PS Poza tym, Subaru zupełnie nie pasuje mi do Pudziana. Może pasowałby Hummer, może Dodge...ale nie Subaru :wink:

JAk następna walka też potrwa tak krótko to nie wiem czy to opłacalny interes - może ze 2 razy mignie plecami w kamerze

nie bój , nie bój reklamę będzie widać -opłaci się dodatkowo operatora kamery :idea::mrgreen: