Skocz do zawartości

skrzynia o nr TY752VBCAA


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

witam. chcialem zapytac o skrzynie o numerze TY752VBCAA moze ktos sie orientuje od jakiego modelu jest ta skrzynia?

 

Google mówi:

JDM Impreza WRX & WRX STi Ver.III/IV MY97-98 TY752VBCAA

 

lub

 

JDM Legacy GT B-Spec MY97-98 TY752VBCAA 4.444

(also GT B-Spec Limited)

 

 

http://spda-online.ca/modules/tinyconte ... tc_28.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cos takiego mam u siebie, moja pierwotnie jezdzila w sti ver.3 v-limited, w polaczeniu z dyfrem robi robote wzgledem seryjnego GT ;) co do wytrzymalosci to ciezko mi narazie cokolwiek powiedziec, ale pewne jest to, ze fabrycznie jezdzila w aucie, ktore mialo 280KM i 343Nm a wiec sporo wiecej niz seria GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dyfrem 500 funtow

Nie zapomnijmy o tym, że ktoś zaufany tam w UK musi ją nam kupić, wysłać, a w PL najlepiej zrobić rewizję skrzyni, co też kosztuje, i potem ją przełożyć, co też kosztuje.

 

Czyli oprócz dołożenia ~800 zł za samą skrzynię trzeba się liczyć z problemem z zakupem i przekładką...

 

Piszę o tym, bo sam o tym myślałem, ale właśnie głównie te problemy zakupowe mnie zniechęciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie tak, ale to wiaze sie z kazda czynnoscia przy aucie jesli nie ma sie mozliwosci samodzielnego dzialania, od wymiany oleju po wymiane skrzyni i silnika

 

co do reszty kosztow to akurat w moim przypadku ponioslem je na bardzo niskim, wrecz marginalnym poziomie.

 

jesli idzie o rewizje to nie bylo potrzeby jej robic jak most i skrzynia byly zakladane. teraz trzeba bedzie wymienic wsteka, bo niestety zalatwilem go w glupi sposob, ale mozna powiedziec, ze bylo to zrobione na wlasne zyczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...