Jump to content

kupić ? nie kupić ?

leon
 Share

Recommended Posts

Spytaj tego co to już kupił czy sie nadaje i do czego.. :idea:

Widziałem kiedyś podobne do pomiaru ciśniania oleju ale w sklepie internetowym - były spore róznice w cenie - może na Alle nie jest najtaniej :idea:

Z zasady informacja o ciśnieniu paliwa w aucie nikomu jeszcze nie zaszkodziła, szczególnie w Turbo, ale w ssaku też możesz sobie sprawdzić, sam manometr jak to manometr, cały zestaw wygląda nienajgorzej, tym bardziej za taką kasę... :smile:

Z zasady informacja o ciśnieniu paliwa w aucie nikomu jeszcze nie zaszkodziła, szczególnie w Turbo, ale w ssaku też możesz sobie sprawdzić, sam manometr jak to manometr, cały zestaw wygląda nienajgorzej, tym bardziej za taką kasę... :smile:

No tak ale to jest normalny warsztatowy "duży" tester. Jeździć z tym non stop? Moim zdaniem głupi pomysł :)

No właśnie Pablo, nie wiem ile kosztują warsztatowe, porządne. I czy to nie jest wietnamska podróbka chińskiej tandety, która nawet raz nie zadziała. Mniejsza, muszę w samochodzie zastępczym wyeliminować problem, żaden "fachowiec" w okolicy nie ma takiego ustrojstwa, a dalej niż 10km nie da rady złomem jechać. A takie cuś wyjdzie mi taniej niż szukanie i jeżdzenie po nic nie mających "specach". Takie uroki mieszkania na wsi.

To jak ? Brać?

No właśnie Pablo, nie wiem ile kosztują warsztatowe, porządne. I czy to nie jest wietnamska podróbka chińskiej tandety, która nawet raz nie zadziała. Mniejsza, muszę w samochodzie zastępczym wyeliminować problem, żaden "fachowiec" w okolicy nie ma takiego ustrojstwa, a dalej niż 10km nie da rady złomem jechać. A takie cuś wyjdzie mi taniej niż szukanie i jeżdzenie po nic nie mających "specach". Takie uroki mieszkania na wsi.

To jak ? Brać?

szukasz łosia, który weźmie na siebie odpowiedzialność, jakby okazało się, że kupiłeś gówno... :smile: :?: jakby co, mam manometr do cisnienia paliwa, i mogę Ci zrobić gratisowy pomiar ciśnienia paliwa, jakbys sie dotelepał do Sanktuarium... :smile:

To jak ? Brać?

Skoro tak to bierz. Cena jest bardzo atrakcyjna. Profesjonalne są "nieco" :wink: droższe. Ale może ten z allegro z jeden raz zadziała? :mrgreen: