Skocz do zawartości

Rosyjski sposób na problemy z subaru:)


seiken

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak się chce, to można - nawet w Rosji 8).

Kudlaty ( :mrgreen: ), ze tak sie zapytam... a byles kiedys w tej Rosji :?: :twisted:

 

czy tylko tak, ze slyszenia? :wink:

 

 

p.s. mozna i da sie nie tylko w Rosji... da sie nawet w Burundi :cool: :mrgreen:

 

jak ongis mawiali Zydzi: pracuj pilnie, a bedziesz mial dobrze i w Wilnie :razz: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Panowie, przestańcie narzekać.

 

Mamy auta z rodowodem rajdowym, więc jak chcemy nimi jeździć jak na rajdach, to będziemy naprawiać tak często jak na rajdach (kto się ściga, niech powie jak często wymienia różne podzespoły).

A jak się nie chcemy ścigać, to pamiętajmy, że nie jest to auto w 100% cywilne i traktujmy je ostrożnie. Niestety. Nie można nimi jeździć "na maksa", trzeba ostro myśleć, co się robi.

 

Ja też sobie kupiłem Subaru z myślą "może ten samochód zniesie lepiej mój temperament". Cóż, on tego nie znosi lepiej niż poprzednicy, ale frajdę mam większą i bezpieczeństwo też mam większe.

 

A w popularnym w kilku wątkach temacie sprzęgła powiem, że mnie w 2.0 Turbo sprzęgło pośmierduje, a mojej żonie nie. Jeździć to trzeba umieć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w popularnym w kilku wątkach temacie sprzęgła powiem, że mnie w 2.0 Turbo sprzęgło pośmierduje, a mojej żonie nie. Jeździć to trzeba umieć :-)

Wstyd :mrgreen::twisted: Chyba Cię muszę nauczyć ruszać i zmieniać biegi :wink: Tak jak jednego kursanta wczoraj uczyłem :twisted: To jest dopiero aparat :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd :mrgreen::twisted: Chyba Cię muszę nauczyć ruszać i zmieniać biegi :wink: Tak jak jednego kursanta wczoraj uczyłem :twisted: To jest dopiero aparat :mrgreen::lol:

 

Tak sobie myślę jak byłoby zabawnie, gdyby jako L-ki jeździły Forki i OBK-i dyszle, oczywiście ze starym softem :twisted:

 

No ta jasne ;D Chyba na trybie awaryjnym ;p Bo weź teraz opanuj aparata, który Ci depnie w gaz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd :mrgreen::twisted: Chyba Cię muszę nauczyć ruszać i zmieniać biegi :wink: Tak jak jednego kursanta wczoraj uczyłem :twisted: To jest dopiero aparat :mrgreen::lol:

 

Tak sobie myślę jak byłoby zabawnie, gdyby jako L-ki jeździły Forki i OBK-i dyszle, oczywiście ze starym softem :twisted:

 

No ta jasne ;D Chyba na trybie awaryjnym ;p Bo weź teraz opanuj aparata, który Ci depnie w gaz :twisted:

 

W Zakopanem już drugi rok na "L" jeździ STI 07 po remapie i sprzęgło nadal działa dobrze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy auta z rodowodem rajdowym

 

Oj tak, Forek ma takie korzenie rajdowe jak mało które auto. I też uważam że rajdowe koneksje to doskonałe wytłumaczenie rozmaitych awarii i fuckupów.

 

Zbudowany na bazie modelu Impreza. Ten z kolei samochód, jak rozumiem, uważasz za miejskiego malucha czy też wygodną limuzynę?

Nie mówię, że Forek wygrywał rajdy, mówię skąd się wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy auta z rodowodem rajdowym

 

Oj tak, Forek ma takie korzenie rajdowe jak mało które auto. I też uważam że rajdowe koneksje to doskonałe wytłumaczenie rozmaitych awarii i fuckupów.

 

W Forku coś by się dało jeszcze znaleźć, lepszy przykład to Outback :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy auta z rodowodem rajdowym

 

Oj tak, Forek ma takie korzenie rajdowe jak mało które auto.

 

W Forku coś by się dało jeszcze znaleźć, lepszy przykład to Outback :P

 

I znowu kulą w płot :-)

Outback bazuje na Legacy, które z kolei było rajdową wizytówką Subaru przed Imprezą.

 

Justy - proszę bardzo. Nic nie słyszałem o rajdach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nijedna impreze wymyslono od tej pory, i nie powiem jazdy byly ;)

Popieram 4lotka w temacie ze forek ma "jada" przed wykastrowaniem. tRoche bardziej buja niz impreza ale "dalej w las".

Ostatnio bardziej mnie bawi forek dezel od omprezy wolnossaka. Na austostradzie slonca objechal mnie X7 na prostej ale jak zaczelo krecic (przy 200kmh;,) to grzecznie ustapil miejsca.

Miewam wrazenie, ze to sie wywroci ale nawet na suchym asfalcie sakamle i troszke wiezie zadem bez problemu. Nie powozi w rajdach ale ubaw jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widzę sprawę tak: jakiś kolo z kasą (nadmiarem kasy) kupuje sobie nowego Forestera, wsiada i zaczyna go bez litości łupać, na zimno, na gorąco, obojętnie, do odcinki, strzał ze sprzęgła, hamowanie motorem z pełnej łychy, teren, dziury, obojętnie, przecież jest nowy i na gwarancji....każde auto można zabić, jak się ktoś postara, a wydaje mi się, że koleś się bardzo starał.... :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...