Skocz do zawartości

Dobry mechanik w Olsztynie


RaSH

Rekomendowane odpowiedzi

pumex1 to też rodzaj prowokacji . Nie uważam pablonasa za stronniczego . Uważam też , że wyzwiska należy wycinać , ale prowokacja jest sposobem na zdenerwowanie interlokutora i wycięcie tekstu . Wyraziłem swoje zdanie w sposób prowokacyjny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z faktu, że jeszcze nie spełniono mojego wniosku o likwidacje profilu chciałem wyjaśnić, że nie obraziłem się i nie zabieram zabawek tylko nie znoszę jakiejkolwiek cenzury i hipokryzji. Nie przeszkadza mi też, że tak jak na każdym forum na nowych/początkujących forumowiczów czekają tabuny mniej nowych, którzy chętnie i gorliwie zwracają uwagę na każde naruszenie regulaminu czy nietakt (chodzi mi o zachowania typu najpierw się przedstawiamy, to już było, wyłącz caps locka itp). O powodach niechęci do cenzury nie muszę chyba pisać powiem tylko, że może to wynika z faktu, że wchodziłem w dorosłe życie w czasie gdy takowa realnie funkcjonowała w naszym kraju. Co do hipokryzji to w wielu postach spotkałem się z nie usuniętymi tekstami pośrednio naruszającymi regulamin typu piwo bezalkoholowe ;-) oczywiście. Idąc dalej to wątpliwym pod kątem regulaminu staje się np. o LPG - przecież za to traci się gwarancję!

Podsumowując jeżeli moje opinie, za które przecież odpowiadam bo nie jestem anonimowy są cenzurowane to nie widzę najmniejszego sensu aktywnego uczestniczenia w forum - sąd prośba o likwidację konta. Jak będę chciał poczytać to mogę bez tego.

 

Pozdrawiam wszystkich mniej i bardziej życzliwych, moderatorów SIP i FHI ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam tu Carfta, raju lub Kopera. Ze zrozumiałych względów bronią się jak mogą i jest to skuteczna metoda - jak widać

 

Irazu , a przepraszam bardzo , przed czym lub przed kim ja mam sie bronić :?: :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbych, mam nadzieję jednak, że nie zrezygnujesz z uczestniczenia forum. Jak poczytasz temat, zobaczysz że działania pablonasa dotyczyły zapisów regulaminu, który zacytowany został powyżej. Nie ma tam słowa o tym, że nie można złego słowa na sieć ASO powiedzieć, a jest jedynie zapis o niereklamowaniu konkurencji i (co Twojej wypowiedzi nie dotyczy) ewentualnej formy wyrazania krytyki, co uczynił wczesniej pablonas w odniesieniu do innego forumowicza.

 

IRAZU, znam Twoje stanowisko - ale proszę już o niemieszanie kijem w mrowisku :)

 

ALEX, tutaj paska nikt nie dostał. A wspomniany powyżej przeze mnie forumowicz, ktoremu pablonas dal 40-dniowy urlop, naprawde mocno przesadził z formą i słownictwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem A.Koper robi z klienta debila i jest to obliczone na awanturę i wycięcie z forum

Prosze o zacytowanie mojej wypowiedzi na podstawie ktorej doszedl pan do takiego wniosku :!: ( reklamacja uslugi wym. swiec ) Jeżeli takiego

cytatu pan nie znajdzie......prosze pomyslec ...jak własne przemyslenia powinien pan nazwać :?:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem co powiedziec :?: ...ja w takich miejscach bym sie nie pokazywal... :wink:

 

[ Dodano: Nie Gru 13, 2009 7:44 pm ]

Dorzuciłem cytat z Pana tekstu - niestety żle obsługuję kompa

 

[ Dodano: Nie Gru 13, 2009 7:46 pm ]

Andrzej Koper

..:: Dealer Subaru ::..

 

 

Auto: Subaru N14

Posty: 3886

Skąd: Warszawa

 

Wysłany: Wto Sty 27, 2009 6:47 pm

Mopi napisał/a:

Mogłbyś napisać ktore to ASO

 

To moje ASO. :idea: Wypowiedzi p.Szulczyka , klienta chyba od 95r nie bede komentował , z mechanikami jest na ty , ostatnio widzialem go ze trzy dni temu , Byc moze ma problemy z samochodem OBK 99 albo jakies inne.

Od lat staram sie unikać rozmów z p. Markiem...poruszaja zbyt wiele watków i spraw.....teraz pewnie kryzys...

AK

ps.to koniec mojego komentarza....jezeli ma jakies zadawnione urazy czy cos innego mu sie akurat przypomnialo...to niewiele moge pomoc.

marek-szulczyk napisał/a:

cytat- wie pan moi pracownicy nauczyli się robić tylko przy nowych autach a poza tym to banda oszustów złodziei i cwaniaków-

 

Nawet nie wiem co powiedziec :?: ...ja w takich miejscach bym sie nie pokazywal... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę przyznać szczerze, że czasami nie rozumiem tego sprawiedliwego i obiektywnego sytemu rozdawania pasków. :roll: :oops:

To przyjmij, że wykonawcy systemu starają się być sprawiedliwi, a obiektywni nigdy nie będą - każda decyzja/opinia jednostki jest subiektywna...

 

Po zaakceptowaniu takiego założenia - będzie prościej :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przyjmij, że wykonawcy systemu starają się być sprawiedliwi, a obiektywni nigdy nie będą - każda decyzja/opinia jednostki jest subiektywna...

 

Po zaakceptowaniu takiego założenia - będzie prościej .

Zabrzmiało, jak odezwa do narodu za czasów PRLu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem A.Koper robi z klienta debila i jest to obliczone na awanturę i wycięcie z forum

Prosze o zacytowanie mojej wypowiedzi na podstawie ktorej doszedl pan do takiego wniosku :!: ( reklamacja uslugi wym. swiec ) Jeżeli takiego

cytatu pan nie znajdzie......prosze pomyslec ...jak własne przemyslenia powinien pan nazwać :?:

AK

No to zacytowałem , ale i zobaczyłem , że nie tylko próbuje Pan robić z kogoś idiotę , ale jeszcze spycha problem na boczny tor . Nigdy z żadnym mechanikiem nie byłem na TY . nawet gdybym był na TY to nie ma w tym nic złego . Zamiast przeprosić klienta za zaistniałą sytuację tzn. nieporozumienie - wali Pan w człowieka z pozycji silniejszego , bo to SIP . Najgorszy sposób na pozbycie się klienta . Dlaczego z innymi ASO nie ma takich awantur ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem A.Koper robi z klienta debila i jest to obliczone na awanturę i wycięcie z forum .

Poniewaz nie doczekalem sie cytatu mojej wypowiedzi , ktora by panskie zdanie potwierdzala (dot. reklamacja wym. swiec :idea: ) z przykroscia musze okreslic pańskie przemyslenia za "..pozbawione podstaw :grin: " a poniewaz takie sytuacje w pana przypadku zdarzaja sie dosc czesto proponuje ponownie... czytac teksty postow starajac sie je zrozumieć i w miare mozliwosci zapamietac co kto napisał....... :roll:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej K. , naprawde szkoda słów, i tak do Niego nic nie dotrze, już w dziale technicznym , różni forumowicze mu tłumaczyli że żle pisze lub doradza, a On dalej swoje :???:. Możesz splunąć a On i tak powie że deszcz pada :twisted: . Ja już przestałem sie nim przejmować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. zresztą pisać nie na temat tez nie można...

Można. Ale nie w technicznym :wink:

Co do hipokryzji to w wielu postach spotkałem się z nie usuniętymi tekstami pośrednio naruszającymi regulamin typu piwo bezalkoholowe ;-) oczywiście.

Pomimo szczerych chęci admini i moderatorzy nie są w stanie ogarnąć całego forum. Przy tej ilości forumowiczów, nie ma fizycznej możliwości wyłapania wszystkich "nagięć" regulaminu. Po to właśnie przy każdym poście jest wykrzyknik którym można zgłosić post obsłudze forum, a my wtedy reagujemy.

Idąc dalej to wątpliwym pod kątem regulaminu staje się np. o LPG - przecież za to traci się gwarancję!

A to nowość dla mnie :shock: Jeszcze przed chwilą zerknąłem w regulamin ale nigdzie nie znalazłem informacji o zakazie dyskusji o czymś co może skutkować anulowaniem gwarancji. No owszem w "jadę nielegala" jest coś o gwarancji ale również nie jest to zakaz rozmów tylko ostrzeżenie, że w razie jakbyco :wink: gwarancja mówi papa.

Podsumowując jeżeli moje opinie, za które przecież odpowiadam bo nie jestem anonimowy

Sęk w tym, że nie tylko Ty. W razie wielkiej awantury gdy dojdzie do sprawy w sądzie to oprócz Ciebie na ławie oskarżonych zasiądzie administrator forum bo on również odpowiada za treści na forum. Ustawa o prawie prasowym. Dlatego admini i moderatorzy reagują czasami dość ostro.

 

Zbych, pamiętaj o jednym. To Forum jest czyjeś. Ten ktoś ma wymagania co do osób w tym miejscu bywających. Gdybyś zrobił imprezę i powiedział, że palić można tylko na balkonie, a wpadłby taki dajmy na to pablonas z pumexem i zaczęli palić na kanapie w salonie to co byś zrobił? Złapał za łeb i wyprowadził z domu zapewne.

I tak samo jest tutaj. SIP nie życzy sobie w tym miejscu reklamy firm będących konkurencją dla siebie. Takie SIPu zbójeckie prawo jako właściciela forum. Jest to wyraźnie napisane w regulaminie, który musiałeś zaakceptować rejestrując się tutaj. A Ty po mojej interwencji wyskakujesz z "cenzurą" i że Ty się na nią nie godzisz. A ja mówię, że się zgodziłeś rejestrując się tutaj po (mam nadzieję) lekturze regulaminu. Trzeba się na coś zdecydować :wink:

I na koniec. Nie wygłupiaj się z tym kasowaniem konta. Forum to całkiem fajne miejsce tylko trzeba złapać klimat. Jest tu sporo fajnych ludzi, w ostatnim czasie również z okolic Olsztyna, spotykamy się, jeździmy, no fajnie jest. W mojej opinii dużo stracisz odchodząc... podobnie jak my - Forumowicze. Bo Forum tworzą ludzie. Tacy jak Ty czy kazio czy nawet ja :wink:

Ja muszę przyznać szczerze, że czasami nie rozumiem tego sprawiedliwego i obiektywnego sytemu rozdawania pasków. :roll: :oops:

Jest na to rada. Założyć temat w "organizacyjnym" pt: "czy pablonas musi odejść" z ankietą "tak/nie". W zasadzie to nawet bez ankiety. Jak przeczytam ze trzy posty, że jestem do dupy modem, a jestem dość wrażliwy to krytykę to sekunda* i mnie nie ma :cool: Za to będę miał dużo więcej wolnego czasu :cool: i mniej PW z problemami które niby powinienem rozwiązać, a które nie dotyczą ani mnie jako moda, ani jako pablonasa prywatnie :idea:

*no może dłużej. Zależy kiedy pumex1 do kompa zasiądzie :wink:

 

Na koniec taki komentarz do "Nie kończącej się opowieści" z udziałem Panów Andrzeja i Marka.

Ja to mam wrażenie, że Wy prywatnie się całkiem lubicie, a za jakiś czas na bazie Waszych "przygód" ktoś nakręci telenowelę :wink: :mrgreen:

 

Pozdrawiam serdecznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...