Skocz do zawartości

Dobry mechanik w Olsztynie


RaSH

Rekomendowane odpowiedzi

ASO nie polecam.

Nawet jeśli tak uważasz, to wymianę uwag na temat alternatywnych serwisów proponuję robić na PW, gdyż to forum jest własnością Subaru Import Polska i nie wolno reklamować innych serwisów - wynika to z regulaminu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W związku z usunięciem mojego postu przez czujnego moderatora stojącego na straży dobrego imienia SIP proszę o likwidacje mojego konta oraz usunięcie z baz danych moich danych osobowych. Bardzo dziwnie pojmuje się na tym forum dobre imię SIP przynajmniej przez jej społecznych strażników. Przedsiębiorstwo rynkowe, które cenzuruje opinie swoich klientów prędzej czy później stanie się ofiarą swojej polityki - i nie pomoże nawet taki brand jak SUBARU.

Zrozumiałą, prawidłową i mogącą przynieść SIP jakieś korzyści reakcją byłoby nie zamiecenie problemu pod dywan tylko zapytanie dlaczego mam taką a nie inną opinię o lokalnym ASO.

Mam nadzieję, że i ten post nie będzie usunięty przez czujnego moderatora jako niezgodny z regulaminem, chociaż nie zdziwiłbym się.

 

żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałą, prawidłową i mogącą przynieść SIP jakieś korzyści reakcją byłoby nie zamiecenie problemu pod dywan tylko zapytanie dlaczego mam taką a nie inną opinię o lokalnym ASO.

 

dlatego są do takich wypowiedzi i pytań odpowiednie wątki...

a jak tak ci cenzura tu nie pasuje, zastanow sie, ktory jeszcze importer w polsce prowadzi w ogole oficjalne forum i dyskusje z uzytkownikami?? zamiast włazić na forum i krytykowac należy docenić to co jest :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbych zawsze możesz napisać w rankingu ASO co myślisz o jakimś ASO . Wprawdzie zawsze kończy się to usunięciem postów ale ..... Każda krytyka ASO wygląda na pyskówkę , no bo jak wyrazić swoje niezadowolenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon, :mrgreen:

 

Zbych zawsze możesz napisać w rankingu ASO co myślisz o jakimś ASO . Wprawdzie zawsze kończy się to usunięciem postów ale ..... Każda krytyka ASO wygląda na pyskówkę , no bo jak wyrazić swoje niezadowolenie ?

Nikt nie broni napisać, że coś się w danym ASO nie podoba. Gdyby tak było to już dawno byś z forum wyleciał :twisted: :wink:

Ale kochani. Niech ta "krytyka" trzyma jakiś poziom. Pan od pękniętej świecy trzymał poziom poniżej podłogi i za to poleciał (no i jeszcze z bluzgi pod moim adresem na PW). A nie za to, że "śmiał" nagadać na ASO Koper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem ze jest to zabronione, skoro pisanie na forum jest.... :mrgreen:

 

Przeczytaj w końcu regulamin. Zrozumiesz. Nie będziesz musiał się wtedy błędnie domyślać.

A skąd wiesz ze nie czytałem...

II. Zasady.

....

2. Sprawy prywatne załatwiamy przez PW.

...

 

III. Przymusowy urlop od Forum przysługuje m.in. za:

a) prowadzenie u nas działalności komercyjnej związanej z motoryzacją,

B) promowanie działalności konkurencyjnej wobec gospodarza Forum (SIP)

...

 

PS. zresztą pisać nie na temat tez nie można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazio, wreszcie.

 

Teraz jeszcze to zrozum.

 

6. Niedopuszczalne jest prowokowanie lub przenoszenie na forum konfliktów prywatnych, naruszanie dóbr osobistych, publikowanie treści niezgodnych z prawem, obraźliwych, stanowiących groźby lub molestowanie, obelżywych, oszczerczych, szkalujących, zwodnicze, oszukańczych, naruszających prywatność innych osób, (dotyczy to również działań pośrednich, takich jak np. linkowanie lub umieszczanie w profilu odnośników do stron, na których mają miejsce prywatne „rozgrywki”, czy wręcz ataki na forumowiczów).

 

Masz jakiś problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablonas Właśnie , że się do Ciebie przyczepię . Awantury są zawsze z jednym i tym samym ASO - nie pamiętam którym :oops: . Po każdym wpisie negatywnym pojawia się z tego ASO albo właściciel albo pracownik i pisze prowokację :!: Po ostatnim doświadczeniu nie wierzę w Twoją bezstronność Czytam w tym stylu - Klien przyjechał , ale on w samochodzie ma zamontowany gaz , jeżdzi do innych zakładów , klient nie wie co mówi itd . Moim zdaniem A.Koper robi z klienta debila i jest to obliczone na awanturę i wycięcie z forum . Dobrze wiesz , że klientowi puszczą nerwy . Co byś powiedział , gdybym sugerował , że jesteś głupi , nieuczciwy , chcesz coś wyłudzić itd ? Cały kłopot w tym , że klient dopiero zawitał na forum i nie zdążył wypracować sobie zaufania . Wiesz dobrze , że inaczej zabrzmiała by moja opowieść o tym czego nie dopatrzyli w ASO Koper teraz , a nie na dzień dobry wszystkim . Po moim rocznym pobycie na forum inaczej wszyscy odbierają moje posty . Pomijam tu Carfta, raju lub Kopera. Ze zrozumiałych względów bronią się jak mogą i jest to skuteczna metoda - jak widać . Pozdrawiam Ciebie i wszystkich gospodarzy tego forum .

Ja w odpowiedzi na skargę dostałem ostrzeżenie z SIP , że mogą mnie oskarżyć za naruszenie dóbr osobistych . Nikt nie poprosił mnie abym przesłał kopie rachunków za kolejne naprawy wynikające ze złej pracy ASO . Dostałem ostrzeżenie , bo nikt nie uwierzył w złą pracę ASO . Może jednak założyć komisję rozjemczą do załatwienia takich spraw ? Jak mamy rozumieć tekst " ja na Pana miejscu nie pokazywałbym się w tych okolicach " ?

Może taka komisja zebrała by się raz na kwartał i wysłuchała obie strony i powiedziała klientowi , że nie ma racji ? Może jednak ASO zostało by zobowiązane do usunięcia wady ?

To moja sugestia , aby nie przekreślać forumowicza , tylko dlatego , że jest nowy i jeszcze nie czuje klimatu forum i nie wie jak opisać sprawę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni - pablonas wyedytował post, ponieważ było w nim zawarte wskazanie serwisu specjalizujacego sie w naprawach Subaru, spoza sieci ASO.

Sam komentarz, że z ASO forumowiczowi "Zbych" nie po drodze - nie był powodem tej interwencji. Kwestię powodu edycji mamy zatem wyjaśnioną.

 

IRAZU - jeśli chodzi o zarzuty o stronniczość pablonasa to uważam ze nie są w porządku. Pablonas stara się w miarę możliwości utrzymywać porządek na forum technicznym, a ponieważ ta część forum jest jego "ogródkiem", to i dlatego ilość interwencji po jego stronie jest największa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...