Jump to content

Atlas Ryzyk drogowych dla PL


Niedźwiedź
 Share

Recommended Posts

W zasadzie tylko autostrady, których mamy jak na lekarstwo, mieszczą się poniżej 4/5 skali niebezpieczeństwa. Reszta w przytłaczającej większości 5/5.

Sam jeżdżę bez szaleństw, no czasem sobie depnę jeśli warunki pozwalają, ale szlag mnie trafia, kiedy zamiast obserwować co się dzieje wokół, rozpraszam uwagę na wypatrywanie dziur w jezdni.

Link to comment
Share on other sites

Wg tej mapy do mnie nie da się dojechać inną drogą niż czarna :mrgreen: Znaczy jest jeden kawałek czerwonej ale zaraz dochodzi do czarnej. Chrzanię to. Od jutra nie wychodzę z domu :wink:

Link to comment
Share on other sites

Na mapie uwzględniono krajówki - tak patrząc na trasę Poznań - Ustrzyki Górne to już jakiś czas jestem inwalidą. Szkoda, że nie pokazano trzycyfrówek - chyba zabrakło w kolorach głębokiej czerni :lol: A uwzględniając je to pewnie od roku jestem martwy - czarny humor, tylko nie wiem czy u mnie czy twórców tej mapy. Panowie naukowcy z Katedry Inżynierii Drogowej Politechniki Gdańskiej, eksperci z Polskiego Związku Motorowego i Fundacji Inżynierii Lądowej, do roboty żeby te kreski były zielone :!: Kolorowanki są dla dzieci :wink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...