Skocz do zawartości

REV-Alarmsystem


Mont

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Wyjaśnijcie mi proszę kiedy zapala się czerwona lampka przy prędkościomierzu (+ bip) ??

Tyle o ile zauważyłem, że sygnał aktywują zbyt wysokie obroty dla wrzuconego biegu.

 

Odebrałem auto od mechanika, wymieniał mi m.in.żarówkę oświetlenia zegarów, i sygnalizator wziął sobie wolne albo ja czegoś nie kapuję bo lampka nie reaguje na wysokie obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mont, przekręć klucz w stacyjce na "ON", pokrętło REV (to z lewej) przekręć w prawo i w lewo, następnie kręć pokrętłem w prawo aż do ustawienia progu alarmowego wartości obrotów. Po 3 sek system się aktywuje i usłyszysz brzęczyk. Możesz go wyłączyć przekręcając REV w lewo. Ponowne przekręcenie REV w prawo aktywuje brzęczyk. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem auto od mechanika, wymieniał mi m.in.żarówkę oświetlenia zegarów, i sygnalizator wziął sobie wolne albo ja czegoś nie kapuję bo lampka nie reaguje na wysokie obroty.

 

To się resetuje zawsze, jak odłączysz akumulator. Domyślna pozycja to "off".

 

Ja mam ustawione na 7200 żeby jeszcze zdążyć zmienic bieg przed odcięciem - szczególnie ważne na 1 i 2 biegu.

 

Mam ustawione prawie tak samo tj. 7K rpm, z tego samego powodu 8).

 

wg mnie powinna byc ustawiona dla dobrego efektu na maxymalny momęt (tzn na predkosc obroto przy jakiej osiągany jest max momęt obrotowy)

 

Po pierwsze "moment", nie "momęt", a po drugie toczyła się tu dyskusja na ten temat. Opinie były podzielone, ale konkluzja, że biegi trzeba "wyjeżdżać" do końca, a nie zmieniać przy obrotach z maksymalnym momENtem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...