Skocz do zawartości

skrzynia


green-wawa

Rekomendowane odpowiedzi

witam od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem imprezki gt niestety z rozwalonym synchronizatorem 1 biegu ,mam nowa skrzynie ale z wrx 2002 2,0 turbo z numerem seryjnym 77-ty754vn2aa i teraz pytanie czy przełożenia tej skrzyni będą pasowały do mojego dyfra ??

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznik 95 . a moze podpowiecie jaki dyfer kupic bo mialem jutro zmieniac . moze jakies numerki symbole itp.

 

[ Dodano: Pią Gru 04, 2009 7:16 pm ]

a moze jeszcze wiecie czy moje polosie podejda czy musze kupic pod dyfer .

 

[ Dodano: Pią Gru 04, 2009 7:34 pm ]

panowie . tak sobie siedze i czytam forum . i tak sobie mysle ze skoro mam luzny dosik tarcze kolo zamachowe to moze bym je troszke odchudzil i przerobił tarczke, kogo polecacie do takiej operacji . P.S jak by co to moj kumpel ma dwa gt w czesciach . jak cos to walcie smialo ja sie bede pytal co i za ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zmieniasz skrzynię z WRX-a na STI-aja.

Jeżeli tak to jeszcze wał może pasować ale na pewno musisz dokupić dyfer, półośki, piasty, tarcze, zaciski z STI.

Tak wynika z moich doświadczeń laika. Może fachowcy są innego zdania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zmany na 6-ke ptrzebujesz półoski,wał napędowy krótki,lewarek zmiany biegow.Nie wiem czy chcesz wymieniać coś jeszcze,ponieważ możesz,ale nie musisz twoja wola,większe sprzeglo z kołem zamachowym tzn.240mm.Możesz dorzucić tylny dyfer, bo masz ,,160'' na ,,180'' i do tego półosie.To tak na szybko.A ta skrzynia z dccd czy beeez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maras, niw wiem bo sie nie znam a nic w aukcji nie napisali jak masz chwile to kliknij linka ktorego dalem wyzej w poscie

cena jest narazie mega niska wiec moze na zapas by sie oplacalo bo w czerwcu chce zrobic remapa , a tak na marginesie to ty jestes ten slynny marek z mts co robi przekladki uk ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe :lol:

no to bede wiedziel komu d.............. pozawracac troche :mrgreen::twisted:

a jak z terminami na czerwiec lipiec u ciebie

bo decyzja podjeta i bedzie przekladka i szukam sensownego rozwiazania jakosciowegi i cenowego bo samochod ktory mam zostaje juz u mnie na dlugo ( lub zawsze prawdopodobnie )

napewno za kilka miesiecy sie do ciebie odezwe juz z konkretami

pozdrawiam

 

aha jeszcze zapytam czy zerkales na ta skrzynie

bo cena wg mnie bardzo atrakcyjna jak narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...