Skocz do zawartości

Subaroholicy dzieciom. Ponownie licytujemy słynną nalewkę.


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do sprawy wracamy po świętach, teraz czas na lenistwo i obżarstwo . :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Gru 28, 2009 7:05 pm ]

Czekam tylko na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby do Matuli i możemy działać .

No i jak?

Jeżeli do jutra wieczora Matula się nie zjawi, to aukcja ruszy ... bez błogosławionego tekstu Matki Boski Forumowskij . :sad:

 

Poszukiwania trwają :

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=130103

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dzieciska, nie wiem skąd pomysł aby matka reklamowała akcję alkoholową. Pewnie ktoś puścił plotkę że matka lubi się napić. Otóż - nie lubi ........ KOCHA!!!!!! Sama chętnie bym posmakowała produktu Hogiego, niestety przeglondłam se relacje z licytacji i ze względów na "chwilowo - przejściowe", jezdem zmuszona do ogarniania trucizn poniżej dwóch dych (chodzi o cene a nie volty). Jezdem natomiast zachwycona celem na jaki idzie kasa, choć rodzom sie pewne obawy, że uratowane dzieci jak już podrosno, to bedo się kciały rewanżować podobnemi akcjami i dojdzie do sytuancji, że połowa społeczeństwa to bedo zajebiście zdrowe dzieci, a połowa ...alkoholicy, czyli jestem ...ZA. Obiecuje przy okazji, że jeżli Hogi przekaże całe swoje zapasy na ten szczytny cel, to co prawda w aukcjach nie bede brała udziału, ale jak bedo sprzedawać to po dwie dychy, to jezdem wstanie na bieżonco uczymać ze dwa odziały noworodków chorych na drogie choroby. Poza tym jako matka kocham dzieci i jeżeli tylko to moje glendzenie cóś pomoże, to namawiam wszystkich do wzięcia udziału.

Hogi - kciała bym poznać smak tego co żem właśnie zareklamowała.

 

mamusia

Ps. Jeszcze jakiś czas bede miała przerywane stosunki z internetem. W razie co dżyjcie gemby --któś mię zawiadomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi - kciała bym poznać smak tego co żem właśnie zareklamowała.

 

Tej jest ostatnia butelka (wiśnia i borówka), ale robi się "pigwówka". Jak się zrobi, prześlę na spróbunek... :razz: :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 6:49 pm ]

[ Dodano: Czw Gru 24, 2009 2:17 am ]

pchelek napisał/a:

Załoncz czapke i trza to nam dostarczyc do Mark-a

 

Nie trzeba, Hogas wyśle je bezpośrednio do zwycięzcy aukcji .

 

Pójdzie wszystko kurierem.

Jest już aukcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...