Skocz do zawartości

Subaroholicy dzieciom. Ponownie licytujemy słynną nalewkę.


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do Akcji Mikołajkowej, którą prowadzimy ...

Podbeskidzie na spocie szybko uzbierało kwotę 760 pln .

Wczoraj Raga udał się na zakupy .

Zakupy zrobione!

 

Miałem do dyspozycji 760 zł - wydałem 773,53 zł :)

 

180,75 zł poszło na chemię (nie zdajecie sobie sprawę jak ciężko może mieć prawdziwy mężczyzna :mrgreen: , gdy ma za zadanie kupić za ponad 700 zł chemii!)

 

reszta poszła po wcześniejszym kontakcie z organizatorką Motomikołajek na prezenty dla maluchow.

 

Prezenty to 5 zestawów (takie średnio-małe) Lego dla dzieci od 6-12 roku życia, oraz 3 zestawy Lego Duplo dla przedszkolaków.

 

Sprawa wygląda tak, że dzieciaki pisały listy do Mikołaja i Monika dokładnie kupowała to co chcieli dzieciaki! Nawet sobie nie mogę wyobrazić jak maluchy się ucieszą, gdy dostaną nie tylko jakieś prezenty, tylko dokładnie "TE" prezenty jakie sobie zażyczyli :grin:

 

Te prezenty, które my kupiliśmy są głównymi składnikami tych paczek, więc wszystko jest OK :)

 

Oprócz tego kupiłem jeszcze taki zestaw gier planszowych - taki porządniejszy z TREFLA, żeby wszystkie maluchy na tym skorzystały.

 

Po zakupach podjechałem pod Zaporę zawieźć prezenty i od razu zagościłem w roli elfa pomagającego składać, pakować paczki :) Paczek/dzieci obdarowanych jest 26. Oprócz samych paczek dla dzieciaków, sponsorzy dali jeszcze wiele innych rzeczy. Hurtownia farmaceutyczna dała w cholerę różnych rzeczy przydatnych maluchom. Takie Gemini dało... 5 zestawów do nordic walkingu i parę koszulek :lol: :lol: Jak widzicie "chęć" się liczy :mrgreen: Może wśród maluchów mamy nowego Korzeniowskiego? ;)

 

Ale dzieciaki będą miały radochę .

 

Kurde, fajnie jest być św Mikołajem ... i to z Waszą pomocą !

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pińćset daje ja. [czyli 500].

Akcja bardzo wskazana.

Ale jak wygram od Hogiego te buteleczke to ktos bedzie musial ja wysączyc.

Bo ja nie pije niestety niczego co ma %-nty.

 

[ Dodano: Pią Gru 04, 2009 8:49 pm ]

te 810 to chyba nie jest licytowana kwota ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest 500 ?

20-cia [25] lat temu za prohibicji trza bylo do pewexu sie udac by za 65 centow kupic żytnią.

Albo za 120 na mecie u taxowkarza. To wtedy byly bardzo ciezkie czasy.

Gorzala byla od 13-tej. Piwo tak samo. By sie napic piwa to trza bylo zamowic przekaske. Najczesciej kawal sera zoltego. Do tego dwa piwa tylko.

To byly bardzo ciezkie czasy.

Ale wszyscy pedzili bimber. Ja tez. A jaki mocny byl.

Włanczam sie do licytacji bo mi smutno - bo nasze dzieciaki hen hen daaaaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie dla tych dzieci zbieramy pieniądze .

pb045907.jpg

Jednak to EVO Zdziska zrobiło na nich największe wrażenie .

Niestety GT Kornika, WRX Ragi były chwilowo zajęte poważniejszą sprawą :wink: a Bag dudusia był zaparkowany nie co dalej .

Dlatego wygrała Evcia . :mrgreen:

Więcej fotek znajdzie się w temacie "Spotkania na Podbeskidziu", bardzo późnym wieczorem, gdy wrócę z dzisiejszego Mikołajkowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec, wszystko jasne . Najwyzsza kwote wylicytowal Pchelek .Brawooooo !!!

Pozostaje podziekowac Hogiemu za nalewke i zorganizowanie konkursu iii wielkie dzieki dla www.google.pl za pomoc w rozwiazaniu zagadki .

Pozdrowienia dla wszystkich licytujacych !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKI - juz robie przelew.

Po potwierdzeniu ze przelew dotarl do adresata - zamailuje do Hogiego lub zadzwonie - co ma zrobic z wygranym moim trofeum.

 

[ Dodano: Nie Gru 06, 2009 8:00 pm ]

juz poszedl przelew

 

[ Dodano: Nie Gru 06, 2009 8:01 pm ]

Hogi - jak zostalo cos jeszcze na dnie to trza jeszcze raz zorganizowac spotkanie na karowej. ja niestety na imieninach wlasnej zony bylem u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie kombinuję... że nie tylko Hogi ma jakąś swoją specjalność wartą licytacji. Może ktoś jeszcze w szczytnym celu wystawi jakiś swój kąsek, czy inny wyrób? :wink: Ja mogę zaoferować... makaron albo sesję zdjęciową :smile:

Albo coś zupełnie innego :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi - jak zostalo cos jeszcze na dnie to trza jeszcze raz zorganizowac spotkanie na karowej. ja niestety na imieninach wlasnej zony bylem u siebie.

Spoko, zostało.

Przefiltruję ładnie i muszę zapakować w sianko. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antolll, Domów Dziecka jest naprawdę dużo, Subaroholików również . Choć ja już, teoretycznie, zakończyłem swoją misję to temat pozostaje otwarty .

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, zmienię opis tematu na inny .

 

Hogi, pchelek, ponieważ mieszkacie w stolicy to chyba nie będzie problemu, żeby Nalewka Hogiego trafiła do nowego właściciela .

 

Może nawet Dyrekcja włączy się do zabawy . Przecież działamy jak McDonalds . Promujemy markę wśród nowych, potencjalnych klientów :wink: . :mrgreen:

 

 

Oto fotorelacja z dzisiejszych Moto-Mikołajków urządzonych przez : Motocyklowy Gang Św Mikołaja, Subaroholików i Mitsumaniaków z Podbeskidzia . Foto by Zdzisek .

 

img4984.th.jpg

img4988p.th.jpg

img4995.th.jpg

img5000zy.th.jpg

img5012b.th.jpg

img5048q.th.jpg

img5054.th.jpg

img5069f.th.jpg

img5073y.th.jpg

img5142n.th.jpg

img5203b.th.jpg

img5235q.th.jpg

img5264ge.th.jpg

img5272m.th.jpg

img5317f.th.jpg

img5326j.th.jpg

img5329.th.jpg

img5344k.th.jpg

img5349f.th.jpg

img5361u.th.jpg

 

Więcej, tutaj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...