Skocz do zawartości

Alarm-klopoty


rzuki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z alarmem.Wlacza mi sie kiedy jest uzbrojony, wszystko zaczyna wariowac, swiatla sie wlaczaja, kontrolki migaja itd.Trzeba wiele razy wlaczac i wylaczac zanim zalapie.w zasadzie uzbrojony po jakims czasie znow wariuje.Moze ktos cos madrego wie na ten temat.

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal ten alarm i zamontuj inny najprawdopodobniej centrala padla. ale zanim co niech jakiś magik od alarmów sprawdzi centralkę. przerabialem taki temat 3 miesiące temu alarm nie był co prawda fabryczny i nie w subarynce a w gulfie mojej kobiety ale efekt taki sam skonczyło się na demontażu alarmu centralka padla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z alarmem, włączał się jakby bez żadnej przyczyny. Powodem tego włączania był zabrudzony jeden włącznik w drzwiach . Odkryłem to przypadkowo, po myciu auta gdy wszystkie drzwi były zamknięte zaczęla żarzyć się lampa oświetlenia wnętrza. Po oczyszczeniu właściwego wyłącznika zaczęło działać poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu zaczął od sprawdzenia stanu akumulatora (napięcie) oraz klem - może się poluzowały. W następnej sprawdziłbym syrenę. Miałem problem z alarmem w poprzednim aucie - zaczynał wyć bez powodu i na dodatek nie dało się wyłączyć syreny kluczykiem, po przekręceniu kluczyka syrena wyła nadal, ale ciszej :evil: Okazało się, że to właśnie syrena powiedziała pa pa. Po jej wymianie wszystko było ok.

Powodzenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...