Skocz do zawartości

Strona www


attylla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną dyrekcję

 

Zaciekawiony mijającym mnie w B-B "Nowym Legacy" postanowiłem udać się na www.subaru.pl aby poczytać sobie o zaletach i wyższości nowego modelu.

Jakież było moje zdziwienie już na stronie głównej. Zamiast Legacy MY2010 mogę poczytać o bonach paliwowych owszem do Legacy ale 2008!

Pomyślałem, że być może to zalecenie FHI aby nie zmieniać stron www. W końcu chodzi o model 2010 ale po lekturze www.subaru.de oraz www.subaru.cz już wiem, że tak nie jest.

 

O ile Subaru Deutschland jest prawdopodobnie znacznie większym i bogatszym przedstawicielstwem a zatem ma większy budżet również na takie rzeczy jak dostosowanie strony www to już cokolwiek jestem zaszokowany, że w Czechach również można a w Polsce jakoś nie.

Można też zorganizować np akcję wyprzedaży Legacy 2009 z upustem 20% a w PL klienta ma skusić bon paliwowy na 800PLN do prawie już dwu letnich samochodów które natychmiast po wyjechaniu z salonu warte są 40% mniej :-)

 

Czy SIP ma w planie w ogóle aktualizację strony internetowej i jeśli tak to kiedy?

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dzień dobry,

 

dziękuję za uwagi.

Dane Legacy 10 są dostępne na stronie - http://www.subaru.pl/datasheet/2010legacy_sedan.pdf Nie jest prawdą, jakoby SIP oferował raptem bony paliwowe. Są one tylko dodatkiem. Przykład: Cena dla Legacy 2.0 4D to 27.480 Euro, czyli przy kursie 4,1 (faktycznie rynkowy jest nieco wyższy) 112.668 zł. Cena ofertowa 89.900 zł, czyli ponad 20% mniej. Wspomniane bony paliwowe, oraz opony zimowe (w które zgodnie z tradycją są wyposażane wszystkie samochody Subaru sprzedawane w okresie zimowym) to dodatkowa wartość. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam Dyrekcję

 

Czy jest w końcu szansa aby strona WWW uwzględniała i skupiała się przedewszykim na nowym modelu Subaru outback. Jest już prawie wiosna roku 2010 i od premiery nowych modeli legacy i outback minęło kilka dobrych miesięcy a polska strona WWW Subaru tkwi jeszcze poprzednich modelach. Proszę zobaczyć jak wygląda strona Niemiecka http://www.subaru.de/allrad-fahrzeuge/o ... motor.html i ewentualnie zrobić coś w podobnym tonie. Bardzo proszę o profesjonalne podejście do tematu strony WWW bo to wizytówka firmy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przykrością, ale zgadzam się z przedmówcą...

to po prostu nie wypada, aby taka zacna marka miała nieprzygotowaną nową stronę jeszcze przed wejściem nowych modeli...

 

poza tym na naszej stronie nie ma cen akcesoriów dodatkowych... też nie rozumiem dlaczego...

 

P.S. o kurczę, zdaje się, że nie ma nawet folderów z akcesoriami do OBK MY10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przykrością, ale zgadzam się z przedmówcą...

to po prostu nie wypada, aby taka zacna marka miała nieprzygotowaną nową stronę jeszcze przed wejściem nowych modeli...

 

poza tym na naszej stronie nie ma cen akcesoriów dodatkowych... też nie rozumiem dlaczego...

 

P.S. o kurczę, zdaje się, że nie ma nawet folderów z akcesoriami do OBK MY10...

Na stronie jest link do sklepu i tam są ceny akcesoriów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dziękuję za uwagi.

 

Legacy jako "główny" motyw powinno byc juz niedługo (chwilowo ... troche brak nam samochodów ).

 

Starsze modele są w trakcie opracowania ... ale to ( niestety) jeszcze potrwa.

 

Mamy naprawde małą firmę i .... po prostu nie nadążamy :???:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś w salonie Subaru w Rzeszowie

stoją 2 legacy w dizlu, w poprzedniej budzie

myślę że tak jest w całej PL

może SIP wychodzi z założenia że jak nie ma nowych modeli w salonach to niech na stronie będzie to co jest teraz w sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj odwiedziłem Czeską stronę Subaru http://subaru.cz/10outback.html i jakiego zdziwienia doznałem gdy zobaczyłem tam ładnie przygotowaną stronę o nowym Outbacku. Można zobaczyć ładne wizualizacje kolorystyczne, testy zderzeniowe, zastosowane technologie i wiele innych informacji, których próżno szukać na Polskiej stronie.

I co PANOWIE Z DYREKCJI - mniejsza firma a dało się jakoś zrobić i nie narzekają, że nie nadążyli tak jak Wy - WSTYD!!! Zresztą czy to wymaga, aż tak dużego nakładu pracy - raczej tylko chęci. Naprawdę proszę o trochę zaangażowania i poważnego potraktowania klienta, który u Was chce zostawić trochę gotówki. Nie będę już pisał w stylu, iż to podręcznikowy przykład z marketingu i sprzedaży jak nie należy traktować klienta oraz o tym jaki wpływ na wyniki sprzedaży ma aktualna i rzetelna informacja w tym przypadku strona www.

Tak Was "atakuję" o stronę WWW bo aktualnie kupuję nowego Outbacka (zapewne ku naszej obustronnej korzyści) a szukam każdej informacji o samochodzie i temu się tak dopominam tej strony a nie mogę się jej doczekać od kilku miesięcy. Zapewniam, że już nie będę więcej przypominał, iż stronę trzeba dostosować do nowego modelu bo widzę że nie przynosi to żadnego skutku.

Mam nadzieję, że więcej forumowiczów przychyla się do mojego zdania i proszę o poparcie w tej sprawie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagi.

 

Legacy jako "główny" motyw powinno byc juz niedługo (chwilowo ... troche brak nam samochodów ).

 

Starsze modele są w trakcie opracowania ... ale to ( niestety) jeszcze potrwa.

 

Mamy naprawde małą firmę i .... po prostu nie nadążamy :???:

 

Pozdrowienia

 

To trzeba zwiększyć zatrudnienie ,żebyście wyrabiali,proste. Warto dodać też inf na stronie które modele posiadają homologacje ciężarową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Wchodzę na naszą stronę www http://www.subaru.pl/datasheet/cennik.pdf celem sprawdzenia cennika na miesiąc kwiecień 2010 i kursu euro wg jakiego obliczam cenę za pojazd a tam brak tej informacji. W miesiącu marcu i lutym była informacja dot. kursu euro a teraz jej nie widzę. Dzwoniłem w tej sprawie do SIP ale pani niezbyt uprzejmym głosem powiedziała mi iż to u mnie musi być jakiś problem bo u niej wszystko widać, więc pytam szanownych forumowiczów czy jest tam podana cena za euro czy też nie? Uważam iż jest to dosyć ważna informacja bo w końcu ma bezpośrednie przełożenie na to jaka ostateczną kwotę zapłacimy za nasze nowe Subaru. Czyżby jakaś niekonsekwencja się przypadkiem wdarła?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wchodzę na naszą stronę www http://www.subaru.pl/datasheet/cennik.pdf celem sprawdzenia cennika na miesiąc kwiecień 2010 i kursu euro wg jakiego obliczam cenę za pojazd a tam brak tej informacji. W miesiącu marcu i lutym była informacja dot. kursu euro a teraz jej nie widzę. Dzwoniłem w tej sprawie do SIP ale pani niezbyt uprzejmym głosem powiedziała mi iż to u mnie musi być jakiś problem bo u niej wszystko widać, więc pytam szanownych forumowiczów czy jest tam podana cena za euro czy też nie? Uważam iż jest to dosyć ważna informacja bo w końcu ma bezpośrednie przełożenie na to jaka ostateczną kwotę zapłacimy za nasze nowe Subaru. Czyżby jakaś niekonsekwencja się przypadkiem wdarła?

pzdr

 

Może już poprawili bo u mnie jest:

Obowiazuje od 01.04.2010. Wszystkie ceny sa cenami brutto. Kurs na kwiecien 2010: 3,8766 PLN/EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...