Skocz do zawartości

* * "FJS"- TOR KIELCE - 21 GRUDNIA (PONIEDZIAŁEK)*


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

A kolega z RX niech wyskakuje z filmami

 

No z tymi filmami to będzie mały problem ;/

Nie są one najlepsze jakości z 2 powodów:

1)Było ziomno :P W rękawiczce ciężko było obsługiwać kamerę a bez ręka mi odmarzała po 2 min ;/

2)Zmysłu kamerzysty to chyba nie mam :P Poza tym sam chciałem coś pojeździć :P

 

No a filmy w tej kamerze nagrywają się na płytkę DVD. Żeby je zgrać na kompa trzeba "sfinalizować" dysk. A dobrze by było, żeby był pełny bo to proces nieodwacalny i szkoda płyty. A że ani kamera ani płyta nie jest moja to niestety nie mogę tego zrobić;/ Ale postaram się na TJS 29-21 zabrać też kamerkę i jakiegoś operatora to może uda się dokończyć tą płytę, jak nie to może w sylwka albo w święta coś pokręcę i dobiję do full :P Także filmy z ode mnie dopiero po nowym roku ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Straty w ludziach i metalu??? Gdzie kto przylał? GADAĆ! :razz:

 

Lekkie otarcia były tylko i tyle......jest wojna -są straty(drobne)..nic ,coby trezba było przezywać...ale za to jaki hardcore...Może chłopaki powiedzą :mrgreen: .......

Moment.zaraz cos napisze........ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem to coś napiszę :mrgreen: Zabawa pierwsza klasa, ślizgawka lepsza niż pod Pałacem Kultury :mrgreen: warunki rewelka nawet jak wyczyściliśmy śnieg, dzięki Fitnesku, że Ci się chce wstawać z rańca i biegać ze słupkami ( o myśleniu nad próbą nie piszę bo to się podobno nie zdarza :twisted: ). Fajnie było zobaczyć uśmiechnięte gęby, które już znam ( Bartez, Gregor, Janusz, Grzywa-jak kogoś pominąłem to sorki :mrgreen:) i poznać nowych kolegów z Evkami ( Kuba i Ostry ). Cieszę się, że WujoPyzel już całkiem pozbył się rdzy i po długim okresie niejeżdżenia wraca do formy :mrgreen: najfajniejszy dla mnie moment FJSu to wyścig z Ostrym :mrgreen: zderzak w zderzak na patelni i lusterko w lusterko na lodzie :twisted: dzięks za walkę. Co do obcierek to zgadzam się z Fitem – żołnierska to rzecz … to tyle, pa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, gdybym na poczatku dnia tak ogarnial jak pod koniec, to bym nie dziabnal w te bande... albo przebil sie przez nia na duga strone :lol:

 

Walka Romka z Ostrym byla rzeczywiscie kosmiczna, na chwile Fit wlaczyl sie moim Dziadkiem, ale chlopaki pod grusza poszli na latwizne, zrobili off-road... a my jak te smutne pedzle zostalimy na lodzie :mrgreen:

 

Iiii... kierunek byl polamany, trzymal sie na trytytce i mnie denerwowal. Reflektor nie mial regulacji wysokosci i swiecil gdzie popadlo. A z nowego blotnika ktory Subrawa specjalnie dla mnie zalozyl odpadlo kilo szpachli :lol: Szkoda tyle... ze jednak bylo. W kazdym razie Dziadek sie zwrocil, bo gdybym zaprawil tak Impreza Ivi to bym te noc - a pewnie i kolejne - spedzil w garazu :cool: Wspolczuje kolego w niebieskim New Age'u :cry:

 

Roman, swietne motto w podpisie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było zobaczyć uśmiechnięte gęby, które już znam ( Bartez, Gregor, Janusz, Grzywa-jak kogoś pominąłem to sorki :mrgreen:) i poznać nowych kolegów z Evkami ( Kuba i Ostry ). Cieszę się, że WujoPyzel już całkiem pozbył się rdzy i po długim okresie niejeżdżenia wraca do formy :mrgreen: najfajniejszy dla mnie moment FJSu to wyścig z Ostrym :mrgreen: zderzak w zderzak na patelni i lusterko w lusterko na lodzie :twisted: dzięks za walkę. Co do obcierek to zgadzam się z Fitem – żołnierska to rzecz … to tyle, pa :mrgreen:

 

Widzę, że jak nie kupię EVO lub STI nikt mnie z C30 nie polubi :mrgreen:

 

Dzięki za świetną zabawę i trening w jednym - piszę się na następną edycję.

FIT - kiedy się stawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było zobaczyć uśmiechnięte gęby, które już znam ( Bartez, Gregor, Janusz, Grzywa-jak kogoś pominąłem to sorki :mrgreen:) i poznać nowych kolegów z Evkami ( Kuba i Ostry ). Cieszę się, że WujoPyzel już całkiem pozbył się rdzy i po długim okresie niejeżdżenia wraca do formy :mrgreen: najfajniejszy dla mnie moment FJSu to wyścig z Ostrym :mrgreen: zderzak w zderzak na patelni i lusterko w lusterko na lodzie :twisted: dzięks za walkę. Co do obcierek to zgadzam się z Fitem – żołnierska to rzecz … to tyle, pa :mrgreen:

 

Widzę, że jak nie kupię EVO lub STI nikt mnie z C30 nie polubi :mrgreen:

 

Dzięki za świetną zabawę i trening w jednym - piszę się na następną edycję.

FIT - kiedy się stawić?

 

Siema...nie musisz mieć evo zeby z Nami hulać na FJSach...mam nadzieje,ze dobrze sie czułes i pojezdziłes.....Paweł Fordem też bedzie jezdził,wiec masz pare,jak będą treningi w parach :mrgreen:

Cieszę sie ze wpadłes i napewno wiecej będzie osiek niedługo....

Nast raz już w styczniu....bądz ,jeśli to nasze pierwsze spotkanie Ci się podobało....

pozdro.FIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było zobaczyć uśmiechnięte gęby, które już znam ( Bartez, Gregor, Janusz, Grzywa-jak kogoś pominąłem to sorki :mrgreen:) i poznać nowych kolegów z Evkami ( Kuba i Ostry ). Cieszę się, że WujoPyzel już całkiem pozbył się rdzy i po długim okresie niejeżdżenia wraca do formy :mrgreen: najfajniejszy dla mnie moment FJSu to wyścig z Ostrym :mrgreen: zderzak w zderzak na patelni i lusterko w lusterko na lodzie :twisted: dzięks za walkę. Co do obcierek to zgadzam się z Fitem – żołnierska to rzecz … to tyle, pa :mrgreen:

 

Widzę, że jak nie kupię EVO lub STI nikt mnie z C30 nie polubi :mrgreen:

 

Dzięki za świetną zabawę i trening w jednym - piszę się na następną edycję.

FIT - kiedy się stawić?

 

Siema...nie musisz mieć evo zeby z Nami hulać na FJSach...mam nadzieje,ze dobrze sie czułes i pojezdziłes.....Paweł Fordem też bedzie jezdził,wiec masz pare,jak będą treningi w parach :mrgreen:

Cieszę sie ze wpadłes i napewno wiecej będzie osiek niedługo....

Nast raz już w styczniu....bądz ,jeśli to nasze pierwsze spotkanie Ci się podobało....

pozdro.FIT.

 

Było super, ale następnym razem jak będzie śnieg - przyjadę outbackiem-dieslem. Będzie wolniej, ale weselej :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Do zobaczenia

 

Wesołych Świąt i Jeszcze Szybszego Nowego Roku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jak nie kupię EVO lub STI nikt mnie z C30 nie polubi :mrgreen:

nie ma znaczenia auto tylko uśmiechnięta facjata :mrgreen: może za mało się śmiałeś :mrgreen: ja też nie mam Evo ani STi tylko traktor posklejany taśmą :razz: nie miej żalu mam już swoje lata i moja pamięć ma ograniczona pojemność :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc :

Dziękuję wszystkim za miły i atrakcyjnie spędzony dzień. :mrgreen:

Mama nadzieje ,że nauczyliście się wiele na tak zróżnicowanej nawierzchni..(wbrew temu ,co mówią inni na slisku i lodzie wiele można się nauczyc,co potem przekłada się na codzienną jazde i bezpieczenstwo) :!: :!: :cool:

Bartezz,Gregor -....jak zwykle ..dzięki...mocne bokacze...jestem zawsze z Wami

Grzywa-przechodził sam siebie,troche przegoniliśmy T-dziadka i naprawde sprzęt hardcorowy,ale ja tam nie umiem-ale lubie..a potem Grzywa wprowadzał do wieczora nauki w życie i myslałem ,że już go żadna siła z toru nie ściągnie :mrgreen:

Jurek P.-rdza odpadła...znów jest szybki Wujo.

C30...ST220...(ośka tez samochód hihi)-miło poznać i cieszę sie ,że byliście i podobno będziecie nadal...to cieszy

Marcinwrxsti - prawie w Ciebie zwątpiłem ,a Ty ?....zrobiłeś nam niespodzianke i poprostu byłeś z Nami

Ostry - cóż....bez komentarza :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dziewon - ...dobrze jest sobie wkoncu pojezdzić...las należy do Ciebie..uważaj na Ostrego ...Waryjoty!

Janusz L.-Nowa fura...nowe wcielenie...no to teraz będziesz rządził

Ares - nie bój się tak,wszystko pod kontrolą...brawo,bardzo duży postęp. :lol:

KJ5D-miło było jak zwykle,małe poprawki i ...jest szybko i precyzyjnie

Ekipa Krakowska - dzięki za przejazdzke X ...mam nadzieje,że nie było tak zle...no niezłe boki...mam nadzieje,że dobrze się bawiliście..Micky,kupuj fure...i trenujemy.

Urban-..Romanie ,szacunek i wiesz ,ze było miło..mam nadzieje,że pojezdziłeś..Oliwia cieszy się z prezentu...już się nie może doczekać 30go....

Nowym kolegom w audi i kia też dziękuję,niestrudzenie walczyli z śliską nawierzchnią...

Abt TEAM - Jacku,chłopakom się pojezdziło dobrze?......Pozdrawiam i przybywaj...

Rx8 RX8.....dzieki ziom ,ze przybyłeś..mam nadzieje,że coś podpatrzyłeś,choć wiele nie mówiłem.... :mrgreen: ...Dzięx za miłe spotkanie,liczę ,że nie ostatnie :lol:

Jeżeli kogoś pominąłem to....mocne Dzięki...

................................ i do zobaczenia w Styczniu 2010.

 

Ogólnie Dziekuję Wszystkim....starałem się ,żebyśmy fajnie spędzili dzień...ostatni trening w tym roku...ale w 2010 latamy dalej !!!!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli macie jakieś przemyslenia lub pomysły na nast treningi ...piszcie...

Czy się podobało?.czy pojezdziliście?...to wiecie tylko WY . !!!!!!!

:idea: Zdrowych i Wesołych Swiąt dla Wszystkich co byli i Wsystkich ,co czytają...

 

..............Pozdrawiam. FIT . .........................

:idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, latwo mowic dla mnie nasz przejazd po odcinku lesnym z toba za kierownica byl conajmniej mocno mocny :mrgreen: na reszcie odcinku tez nie moglem narzekac na brak emocji :mrgreen:

 

 

Dzieki wielkie, nauczylem sie baaaardzo duzo wczoraj, jesli tylko termin bedzie bezkolizyjny w styczniu bede napewno a jesli nie to w lutym bede mial duzo wolnego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Krakowska - dzięki za przejazdzke X ...mam nadzieje,że nie było tak zle...no niezłe boki...mam nadzieje,że dobrze się bawiliście..Micky,kupuj fure...i trenujemy.

Kupuje kupuje :razz: Mam nadzieje ze nasza Krakowska EVO ekipa stawi sie nastepnym razem w pelnym skladzie.EX (Waszkownik) pierwszy raz na Kielcach i mega zadowolony.Do nastepnego FJS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...