Jump to content

Boost Gauge - problem

ukaszWRX
 Share

Recommended Posts

Po podlaczeniu zegara wszystko ladnie swieci i mruga :mrgreen: jednak po odpaleniu auta,na wolnych obrotach i wczasie jazdy wskazowka skacze sobie nie pokazujac cisnienia :evil: czy ktos z madrych tutaj moze mi powiedziec co jest nie tak.

Dzieki i pozdrawiam

Po podlaczeniu zegara wszystko ladnie swieci i mruga :mrgreen: jednak po odpaleniu auta,na wolnych obrotach i wczasie jazdy wskazowka skacze sobie nie pokazujac cisnienia :evil: czy ktos z madrych tutaj moze mi powiedziec co jest nie tak.

Dzieki i pozdrawiam

a z jakiej firmy masz zegar i gdzie go wpiales?

jednak po odpaleniu auta,na wolnych obrotach i wczasie jazdy wskazowka skacze sobie nie pokazujac cisnienia :evil: czy ktos z madrych tutaj moze mi powiedziec co jest nie tak.

Pokazuje podciśnienie.

Gdzies ci uchodzi powietrze. Sprawdz cala droge wezyka (moze jest gdzies zagiety lub pekniety), dokrec cybanty i powinna zadzialac, jezeli jest poprawnie podlaczone. Pozdr

musiał źle podłączyć, a wg mnie miedzy selenoidem a gruchą wg bo tak reguluje podciśnienie selenoid.

podłącz przy zaworze DV, tak każe manual od oryginalnego zegarka

tu masz oryginalny manual od wskaxnika oem

manualscan1.jpg

manualscan1a.jpg

manualscan2.jpg

pozdro

jako ze jestem big laik :oops: to zalanczam fotke jak to jest podlaczone na chwile obecna :arrow: 1234.jpg

a w necie znalazlem fotke ze ma to byc podlaczone tutaj :arrow: 123.jpg#

gdzie jest blad :?: :?: :?: pomozecie :?: pls

pozdrawiam

lukass, a mozesz podeslac fotke jak to u Ciebie wyglada :?: :!:

Do soboty siedzę w DE więc nie mam jak bo auto w PL :sad:

Ale na twoim drugim zdjęciu widać ten węzyk który steruje BOVem (to niebieskie :wink: ) i znajduje się on po jego lewej stronie taki troche zwiniety. Ja mam właśnie tam wpięty trójnik w STi i tak miałem w WRX i wszystko banglało jak nalezy

jak dla mnie jest źle chociaż to jest anglik i tak jak tafiłem na początlu ten trójnk jest na wężyku który idzie do solenoidu więc źle. podlącz go tam gdzie masz kółko na drugim zdjęciu

jak dla mnie jest źle chociaż to jest anglik

No przecież napisałem :

jak na fotce po prawej na dole zamieszczonej przez ukaszWRX

a więc w kółku od "baranów" (kolektora) a nie od sterowania selenoidem. Czyli AdaSch po "drugiej prawej" stronie :mrgreen:

Pozdrawiam

Grzegorz

czyli wreszcie gdzie bo juz zglupialem :roll:

Ale na twoim drugim zdjęciu widać ten węzyk który steruje BOVem (to niebieskie :wink: ) i znajduje się on po jego lewej stronie taki troche zwiniety. Ja mam właśnie tam wpięty trójnik w STi i tak miałem w WRX i wszystko banglało jak nalezy

Grzesiek_67,

PS. U mnie podłączenie, jak na fotce po prawej na dole zamieszczonej przez ukaszWRX, czyli tak, jak piszą w necie :mrgreen:

AdaSch,

podlącz go tam gdzie masz kółko na drugim zdjęciu

i badz tu madry :roll:

czyli wygrałem konkurs z diagnozą dlaczego skacze :mrgreen:

chyba pomuk się należy :wink: :mrgreen:

[ Dodano: Pon Lis 30, 2009 8:11 pm ]

i badz tu madry

no chyba już wszystko jasne, ajkikolwiek waz o pasującej średnicy do tójnika, podłączony do głowicy. Jest takich kilka. najbardziej polecany ten od dv, bo w innych chyba mogą wystąpić zakłócenia odczyty ciśnienia.