Jump to content

Ile można czekać na szybę do Forestera MY'09...

Kozer
 Share

Recommended Posts

...wziętego w leasing u Waszego dealera, który "kasuje" za wszystko według standardów światowych, a pracuje - we współpracy z Waszymi magazynami części - w sposób żenujący - Forester ST 82145, użytkownik: Mediator Sp. z o.o., dealer i serwis M&M Cars, ul. Lotnisko 81, Katowice

Auto stoi tam od 3 listopada do dzisiaj i nikt nie wie jak długo jesscze...żenada!

Nigdy więcej Subaru - genialne samochody, ale sprzedawane i serwisowane przez amatorów...

...nie musicie mnie bardziej karać za ewentualny wpis nie na temat - wystarczającą karą jest męczenie się jeszcze przez 34 miesiące...

No właśnie - stawiam, że to wina jednak serwisu (z tego, co mówiłeś, to salon też nie był najepszy ;-)), a nie całego SIP, Subaru, FHI itd. :wink:

PS Doskonale rozumiem zdenerwowanie, ale, pisząc o tym w każdym wątku, raczej poważania nie zyskasz :wink:

Pozdrawiam, Mikołaj :smile:

No właśnie - stawiam, że to wina jednak serwisu

nie sądze :cool: , jak by była w Łodzi czy w Niemczech, pewnie by ją miał, a jak jej tam nie ma , to termin jest nie znany :roll: . Cóż XXI wiek w końcu :twisted: a Forester to prawie prom kosmiczny , wiec może czegoś nie być :mrgreen:

...wziętego w leasing u Waszego dealera, który "kasuje" za wszystko według standardów światowych, a pracuje - we współpracy z Waszymi magazynami części - w sposób żenujący - Forester ST 82145, użytkownik: Mediator Sp. z o.o., dealer i serwis M&M Cars, ul. Lotnisko 81, Katowice

Auto stoi tam od 3 listopada do dzisiaj i nikt nie wie jak długo jesscze...żenada!

Nigdy więcej Subaru - genialne samochody, ale sprzedawane i serwisowane przez amatorów...

...nie musicie mnie bardziej karać za ewentualny wpis nie na temat - wystarczającą karą jest męczenie się jeszcze przez 34 miesiące...

[edycja moderatora]

Elek, to są pytania do Dyrekcji i Dyrekcja odpowiada, jeżeli masz coś do napisania w kwestii formalnej to prosze bardzo ale takie choć ciekawe uwagi dotyczace autora Tematu proszę Cie bardzo zachowaj dla siebie.

A cierpliwym to trzeba byc czasem wobec Ciebie :twisted:

chojny

Kozer

nikt Cię nie zamierza karać, opisałeś zdarzenie, które dotyczy Twojego samochodu, fakt... forma postu kontrowersyjna i nie do takich swormułowań przywykliśmy na tym Forum.

Polecam zapoznanie się z regulaminem i zwracam uwagę, że wspólne rozwiazywanie zaistniałych problemów w atmosferze wzajemnego zrozumienia i współpracy jest o wiele mniej stresujace a czasem o wiele skuteczniejsze.

• Dyrekcja SIP

Ponieważ odpowiedź została już udzielona na to samo pytanie zadane w innym miejscu

( http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... 6ad#960262 ) nie będę jej tutaj powtarzał.

Jest mi naturalnie przykro z powodu terminu dostawy tej szyby. Standardowo mamy w magazynie te, które są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne (przez kamienie, niskie sufity w garażach oraz złodziei).

Przy braku danych części zarówno u nas, jak i w magazynie centralnym, mogą się w pojedynczych przypadkach niestety zdarzyć problemy z szybką dostawą, za co w tym miejscu mogę tylko przeprosić.

Pozdrowienia