Skocz do zawartości

STI 2002 Pytania nowego (szczesliwego wlasciciela)


iwo

Rekomendowane odpowiedzi

"Jednak topowa prodrive'owa" się odnalazła. Ciekawe co tam w ty STI jeszcze siedzi...

42k- na pewno masz kierownicę po lewej stronie?? :cool:

Nie wiem czy dobrze kojarzę ale to STi sprzedawało się na forum jakiś czas temu w podobnej cenie i było to zwykłe STi tyle że miało chyba kuper robiony.Gratuluje zakupu i tego że siedzi pod maska twin scroll to bardzo dobry mod do STi 2.0 sam miałem być w posiadaniu takowej ale jak to mówią nie ma okazji cenowych i teraz tylko se smaku narobiłem :wink:

P.S Czy to czasem nie to samo auto :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam więc pytanie - szczególnie, że okazało się, żę siedzi tam taka konkretna turbina :twisted:

 

A na jakiej podstawie twierdzisz, że nie chodzi, jak 320 KM?

 

No właśnie o to pytam: co znaczy "powinno być jeszcze szybciej"? Od razu wyjaśnię, do czego zmierzam: przyspieszając estiajem nie odczuwa się większości "atrakcji" związanych z przyspieszaniem w innych wozach. To, jak zbiera się STI da się jedynie sprawdzić albo na hamowni, albo przez różnicę z innymi wozami.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia odmiennych wrazen moze wynikac w zupelnie sprawnym samochodzie takze z faktu ,ze turbo na twin-scroll nieco inaczej rozwija moment i moc, przynajmiej w moim odczuciu.

Wczesniej startuje, nie ma tak silnego wrazenia: nic, nic, kop.

 

potwierdzam, mam to samo... tylko jak sie spojrzy na licznik to troche sie nie chce wierzyc ze tak szybko sie napedza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...