Skocz do zawartości

mechanik?


didimario1313

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaraz będę musiał robić zawias (gumy, łączniki itp). Wydaje się, że ciężko tam coś schrzanić ale i tak rozważam nieautoryzowany serwis pod Wawą. Byłem tam kilka razy i te dodatkowe 100zł na paliwo raz na jakiś czas można wydać. Tym bardziej, że jest bardzo wiele niepochlebnych opinii o łódzkich serwisach.

 

Wiarygodnych? Nie wiem ale wolę nie próbować na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pablonas ! Polecam ASO Radom jeśli nie pasuje Ci Warszawa . W Radomiu zapłacisz mniej niż w nieautoryzowanych serwisach Warszawskich . Nie ma kolejek i ceny stanowczo do przyjęcia . Raz pojedziesz i będziesz wracał . Świetna atmosfera i jakość też nie odbiega od tych najlepszych . Ja tam wracam z przyjemnością . Bliżej niż do Warszawy . Polecam .

 

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 6:02 pm ]

Polecam z jeszcze jednego powodu - wszystko na miejscu . Jeśli zachodzi potrzeba diagnostyki , to za ścianą jest stacja za którą nie płacisz dodatkowo , bo to ta sama firma . Jeśli zachodzi potrzeba wrzucić tarcze na tokarkę , to masz na miejscu . Pracownicy jeżdżą subarakami a poza tym nie chcę ich słodzić :mrgreen: Najlepszy serwis jaki znam . Poznałem pięć i uważam , że ten jest najlepszy . Do Radomia przyjeżdżają ludzie z Warszawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...