Jump to content

mechanik?


didimario1313
 Share

Recommended Posts

w łodzkich serwisach nie mają o niczym pojecia

ostro.. a jakieś konkrety, co ich tak przerosło :?: Masz na myśli ASO bo o innych miejscach na tym Forum otwarcie pisać raczej nie można.. niestety :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja zaraz będę musiał robić zawias (gumy, łączniki itp). Wydaje się, że ciężko tam coś schrzanić ale i tak rozważam nieautoryzowany serwis pod Wawą. Byłem tam kilka razy i te dodatkowe 100zł na paliwo raz na jakiś czas można wydać. Tym bardziej, że jest bardzo wiele niepochlebnych opinii o łódzkich serwisach.

 

Wiarygodnych? Nie wiem ale wolę nie próbować na sobie.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki pablonas ! Polecam ASO Radom jeśli nie pasuje Ci Warszawa . W Radomiu zapłacisz mniej niż w nieautoryzowanych serwisach Warszawskich . Nie ma kolejek i ceny stanowczo do przyjęcia . Raz pojedziesz i będziesz wracał . Świetna atmosfera i jakość też nie odbiega od tych najlepszych . Ja tam wracam z przyjemnością . Bliżej niż do Warszawy . Polecam .

 

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 6:02 pm ]

Polecam z jeszcze jednego powodu - wszystko na miejscu . Jeśli zachodzi potrzeba diagnostyki , to za ścianą jest stacja za którą nie płacisz dodatkowo , bo to ta sama firma . Jeśli zachodzi potrzeba wrzucić tarcze na tokarkę , to masz na miejscu . Pracownicy jeżdżą subarakami a poza tym nie chcę ich słodzić :mrgreen: Najlepszy serwis jaki znam . Poznałem pięć i uważam , że ten jest najlepszy . Do Radomia przyjeżdżają ludzie z Warszawy .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...