Skocz do zawartości

ABS kontrola jak odczytac bład??


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

od dzis jestem posiadaczem zacnego pojazdu pt-forester s/tb od kolegi forumowicza:)

Poprzedni własciciel nie lubił smigac z abs-em i został wyciagniety bezpiecznik w celu dezaktywacji....dzis postanowilem go przywrocic włorzyłem go na miejsce i kontrolka dalej swieci:(

Jest taki patent jak w imprezie na wymroganie błedu absu?? Czy po wyciagnieciu w tym aucie cos jeszcze trzeba zrobic co by działał zpowrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprawdź czy czujniki przy kołach są założone, czy są czyste, czy koronki od ABSu są oki, przewody całe i wtyczki czyste, itd, czyli najpierw wyeliminuj mechaniczne uszkodzenia czy niesprawności, bo być może wyjęcie bezpiecznika było następstwem wczesniejszej niespawności ABSu, a nie niechęci poprzedniego właściciela do jego używania... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da sie wymrogac bledu?? Bo to szukanie w igły w stogu siana :???: :???: Miłem w imprezie tez tak i bardzo ulatwia to szukanie.

Poprzednim włascicielme był forumowicz i raczej watpie w to czy miał zamiar oszukac tym bardziej jesli chodzi o taka błachostke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki przemek :)

Poprostu chciałem odczytac ktore koło mam sprawdzic (miałem tak tez w imprezie ) ułatwia to szukania zamiast po omacku rozkrecać pół auta:)

 

Ps przemek w tej skrzynce pod kiera bo sa wszystkie włorzone bo nie pamietam czy wkladales go wtedy na parkingu czy twoj brat:(

 

ps2 auto robi masakre narazie sie go jeszcze boje :???: :???:

 

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 11:26 pm ]

to jak wymrogac bład powie ktos tak samo jak w imprezie...??? forek my 99

 

[ Dodano: Czw Gru 03, 2009 2:34 am ]

dobr OSTATNIE PYTANIE czy w forku idzie sprawdzic abs przez wymróganie błedu czy tylko złacze OBD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...