Skocz do zawartości

CEL żyje własnym życiem, możliwe?


gourmet

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w niebitym i nietopionym Forysiu Check Engine Light może być wrażliwy np. na kombinację bardzo wilgotnego powietrza i niskiej temperatury i zapalać się/gasnąć wg uznania?

Jechałem wczoraj wieczorem i dzisiaj rankiem, było b. wilgotno i chłodno - CEL on. Jechałem w południe - słonecznie i cieplej - CEL off. :cry: W obu przypadkach bez widzialnej/słyszalnej różnicy w pracy silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CEL nie , ale na jakieś ustrojstwo które go zapala to już tak . Może coś się kończy i powoduje zapalanie się CEL . Może tylko trzeba poprawić jakieś złącze , bo jest lużne i dostała się tam woda ? Musisz to zdiagnozować w ASO - jest szansa , że komputer zapamiętał błąd . Jedż do ASO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CEL nie , ale na jakieś ustrojstwo które go zapala to już tak . Może coś się kończy i powoduje zapalanie się CEL . Może tylko trzeba poprawić jakieś złącze , bo jest lużne i dostała się tam woda ? Musisz to zdiagnozować w ASO - jest szansa , że komputer zapamiętał błąd . Jedż do ASO !

 

Nie, żebym się reklamował, ale do mnie ma za miedzę,...i klient mój, ma lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproszenie przyjmuję niech się tylko CEL zapali , a jak się nie zapali, to i tak wkrótce pora na przegląd LPG - po 20.000 km, nieprawdaż?

 

Przeglądy ważna żecz (co 15 tys dla ścisłości). Jeżeli nie odłączysz akumulatora, to i bez CEL dowiem się, co było jak się zapalił.

 

jako...apropo gazu wysylałem do ciebie maila czyżby nie dotarł? bo nie dostałem odpowiedzi?

 

Nie wiem, ukrywam się.

Mam 117 sms-ów nie odebranych i z 70 odebranych rozmów tel. na koncie dzisiaj. Do poczty boję się wieczorem zaglądać, a w dzień nie mam czasu.

 

Zaraz sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeglądy ważna żecz (co 15 tys dla ścisłości). Jeżeli nie odłączysz akumulatora, to i bez CEL dowiem się, co było jak się zapalił.
ja juz wiem :shock: , zaprogramowałeś go, żeby po przejechaniu 15 tysięcy zamrugał krótko-długo-długo-długo krótko-długo-krótko długo-krótko-długo długo-długo-długo i od nowa :mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeglądy ważna żecz (co 15 tys dla ścisłości). Jeżeli nie odłączysz akumulatora, to i bez CEL dowiem się, co było jak się zapalił.
ja juz wiem :shock: , zaprogramowałeś go, żeby po przejechaniu 15 tysięcy zamrugał krótko-długo-długo-długo krótko-długo-krótko długo-krótko-długo długo-długo-długo i od nowa :mrgreen::mrgreen:

 

Trzeba jakoś zadbać o te auta moich Klientów :mrgreen:

Znaczy się zmusić właścicieli do odwiedzin, regularnych.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...