Skocz do zawartości

Co to może być


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak: wracając sobie dzisiaj z niepowiemczego :roll: dobiegł moich uszu nowy dźwięk... Taki cichy metaliczny, jakby spowodowany wibracjami, coś jakby podkładeczka jakaś sobie gdzieś raźno dzwoniła... zdumiony tymże dźwiękiem zacząłem szukać, szperać, kombinować i wykombinowałem, że to występuje tylko przy nieparzystych biegach :shock: Zmienia się on przy ruszaniu na boki lewarkiem przy wbitym biegu, ale nie zanika całkiem. Nie ma go tylko na jałowych obrotach. Na biegach parzystych cisza. Wszystkie biegi wchodzą czysto, bez zgrzytu.

 

Więc dochodzimy do pytania zasadniczego: co to może być i gdzie tego szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedząc w fotelu w domu nic się nie wyduma, więc skoczyłem do kolegi na podnośnik i zaczęliśmy śledztwo on w aucie na wbitym biegu przegazowywowuje aby dźwięk się pojawiał a ja pod autkiem wsadzam łapska tam gdzie zdrowy rozsądek mówi stanowcze NIE i.... nic :shock: No to zmiana ja do środka on pod auto i zabawa od nowa i.... nic :shock:

 

Już czarne myśli - pewnie siakieś łożysko alboco, ale w akcie desperacji rozbieram sprawnym ruchem tunel w środku i zerkam a tam:

dsc00149my.jpg

 

zerkam jednak pod innym kątem a tam:

dsc00150a.jpg

 

zoom

dsc00150bw.jpg

 

i mamy winowajcę:

dsc00151j.jpg

nawet się ucieszyłem..

 

taki pozytywny akcent poniedziałkowy :)

 

 

ALE

 

żeby nie było tak różowo przestały działać wszystkie szyby oprócz szyby kierowcy :lol:

 

Tak więc zmiana tematyki i pytanie kto ma schemat instalacji szyb w imprezce? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...