Jump to content

Właściciele baji łączmy się

BAJA
 Share

Recommended Posts

Baja należy do jego Ojca, który kupił ją ze 20 lat temu.

Może niech lepiej sprawdzi co w garażu stoi i co w papierach ma wpisane ;)

Chciałbym się zapytać właścicieli jakie mają z nią problemy jak jakieś mają :smile: . Moje wrażenie jest takie ze niby ten samochód ma 2,5l i te 165km a nie idzie czy wy tez macie takie odczucie :mrgreen:

BAJA, nie spodziewaj się, że masz do czynienia z samochodem sportowym ;) porównując z innymi o zbliżonej mocy pamiętaj, że napęd 4x4 "przejada" więcej mocy od ośki. Tak przy okazji - masz AT czy MT?

Mam kolegę w Gdańsku i u niego w garażu już od paru lat stoi Baja. Baja należy do jego Ojca, który kupił ją ze 20 lat temu.
Może niech lepiej sprawdzi co w garażu stoi i co w papierach ma wpisane

Z B-b do Gdańska jest prawie 6 stówek. Nie dziwota jak Dyzio zajechał w odwiedziny do kolegi to powspominali dawne czasy. :mrgreen::evil: :razz: Później poszli do garażu oglądać samochód...drunk.gif

wiki

Prawdą jest natomiast, że po 3mieście jeździ (-ła?, dawno jej nie widziałam) granatowa Baja na gdyńskich blachach :wink:

Ja tam nie wiem ale kolega mieszka na ul. "Polanki" zaraz koło Prezedenta już prawie w Sopocie i ostatniio do mnie dzwonił i pytał czy może takiego starego pickupa z Subaru zarejestrować bo Tatuś kupił od marynarza ze 20 wiosen temu i nie wie co z tem zrobić. Może to nie jest Baja może to inne jaja!?

Ja nie znaju...

W Konstantynowie Łodzkim, przy głównej ulicy prowadzącej do Lutomierska itd (przedłużenie Konstantynowskiej w Łodzi) stała ostatnio czarna Baja.

BTW. Czy Baja w serii występowała z silnikiem tubro? Widziałem kiedyś coś takiego, ale swap czy orginell :?: