Skocz do zawartości

Dywaniki gumowe


darkogda

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów może potwierdzić, że dostępne na Allegro dywaniki gumowe Rigum dedykowane do Imprezy od 2008r pasować będą również do wcześniejszej wersji jak Hawkeye (tylko jeden ze sprzedawców tak deklaruje):

http://www.allegro.pl/listing/search.ph ... gory=18669

 

Nie chciałbym bawić się w odsyłanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja kupiłem te za 95pln - jak dojdą to ci mogę powiedzieć jak są spasowane.

Pozdrawiam

 

Wysłałem zapytanie w tej sprawie do "ADASZO" - ale pozostała bez odpowiedzi...wnioskuję zatem, że albo nie jest zorientowany albo tak bardzo ceni swoich klientów...

 

Czy dobrze rozumiem, że dywaniki we wszystkich modelach Imprezy z lat 2000-2009 są identyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem, że dywaniki we wszystkich modelach Imprezy z lat 2000-2009

WRX (bez tych japonsko-angielskich,ktore do zludzenia przypominaja GT'ki :mrgreen: ) oraz (chyba bez lanosow)

to zasadniczo tak bo tam jest identyczna podloga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, jak gumowe dywaniki, to tylko OEM :idea: :cool: (ale niekoniecznie z ASO :mrgreen: )

 

chociaz z reka na sercu musze przyznac, ze USDM'owe (albo US spec., jak kto woli :wink: :lol: ) gumowe dywaniki do Subarakow sa lepsiejsze (a i tansze :neutral: ) od EDM'owych... :roll: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem swoje dywaniki RIGUM.

 

Andremil, to określ jak są spasowane i czy nie mają dziwnego zapachu....

 

Z opisu na dywanikach wynika, że dedykowane są do modelu Impreza/Forester 2008>. Spasowanie przodu OK (jest dodatkowo możliwość "podcięcia" głębiej dywanika pod dźwigienki klapy i wlewu paliwa - ja je narazie zostawiłem).

Co się tyczy tylnych - to wkładając dywaniki, lekko podgięte są narożniki przy zewnętrznych szynach foteli przednich (niewidoczne w sumie). Ja zamieniłem stronami dywaniki (lewy na prawą stronę itd) i jest git :mrgreen:

Co do zapachu - to nie "walą" tak mocno gumą jak można się było tego spodziewać. Zobaczymy jaka "atmosfera" będzie w aucie po nocy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jeszcze ma te Rigum, bo na razie opinie podzielone jezeli chodzi o to czy pasuje. trzeba wycinac czy nie trzeba?

A moze ktos to testowal do kombi? poprzedniej generacji?

http://www.moto.allegro.pl/item80471231 ... znika.html

 

Ja ostatnio kupiłem te:

 

http://www.allegro.pl/item829154529_sub ... e_dyw.html

 

Dywanik kierowcy idealnie dopasowany(na tym mi najbardziej zależało),pasażera w sumie też dobrze leży, tyły również ok.

 

Można podjechać do tego gościa(Targówek) i na miejscu przymierzyć czy pasują i dopiero wtedy się zdecydować czy kupić - ja wziąłem komplet.

 

Pozdro

 

Romanoff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda,że na tylnych nie mam napisu Subaru :sad:
ja tam z tyłu nie siadam :mrgreen: :wink:

 

Misior, rzeczywiście ładniejsze.

 

 

odnośnie rigumów, to są tańsze ale szybciej się przecieracją pod prawą stopą, lepiej wydać dwa razy więcej i mieć spokój na dwa razy dłuższy okres czasu, a logo SUBARU wówczas mamy gratis :razz: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się podłączę do tematu - poszukuję gumowego dywanika, ale nieco większego :arrow: wykładzina bagażnika, najlepiej cała gumowa (bez wypełnień "filcopodobnych") i z podwyższonymi boczkami (na wypadek, gdyby się coś miało rozlać). Auto to SI MY'07 sedan. Możecie coś polecić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odświeżam temat.

Szukam do swojego GLa jakiś gumowych dywaników. Niestety na alledrogo nie ma za bardzo wyboru. Znalazłem tylko te i nie wiem czy będą pasowały? http://www.allegro.pl/item1037022125_dy ... y_mx3.html

 

Niestety Pan MOTO-GRUSZEK czyli sąsiad gourmeta nie ma do mojego subaru żadnych, a kupowałem u Niego do Mondeo do kabiny i bagażnika i były extra, więc bardzo żałuję.

 

Wie ktoś gdzie kupić w miarę pasujące do GLa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...