Jump to content

Dywaniki gumowe

darkogda
 Share

Recommended Posts

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kupiłem te za 95pln - jak dojdą to ci mogę powiedzieć jak są spasowane.

Pozdrawiam

Wysłałem zapytanie w tej sprawie do "ADASZO" - ale pozostała bez odpowiedzi...wnioskuję zatem, że albo nie jest zorientowany albo tak bardzo ceni swoich klientów...

Czy dobrze rozumiem, że dywaniki we wszystkich modelach Imprezy z lat 2000-2009 są identyczne?

Czy dobrze rozumiem, że dywaniki we wszystkich modelach Imprezy z lat 2000-2009

WRX (bez tych japonsko-angielskich,ktore do zludzenia przypominaja GT'ki :mrgreen: ) oraz (chyba bez lanosow)

to zasadniczo tak bo tam jest identyczna podloga

Mam u siebie Rigum Subaru Impreza 2008, Subaru Forester 2008 i "pasują", cytując klasyka, to "...nadużycie semantyczne... Dywanik kierowcy wymagał np. wycięcia pod pedałem gazu bo zaczepiał.

W moich okolicach jest allegarażowy sprzedawca - kupowałem dywaniki gumowe do Forysia i wykładzinę bagażnika - pasuja bez przeróbek :lol: . Jak potrzebne, odszukam jego dane, albo przejdę się.

panowie, jak gumowe dywaniki, to tylko OEM :idea: :cool: (ale niekoniecznie z ASO :mrgreen: )

chociaz z reka na sercu musze przyznac, ze USDM'owe (albo US spec., jak kto woli :wink: :lol: ) gumowe dywaniki do Subarakow sa lepsiejsze (a i tansze :neutral: ) od EDM'owych... :roll: :sad:

Właśnie dostałem swoje dywaniki RIGUM.

Andremil, to określ jak są spasowane i czy nie mają dziwnego zapachu....

Z opisu na dywanikach wynika, że dedykowane są do modelu Impreza/Forester 2008>. Spasowanie przodu OK (jest dodatkowo możliwość "podcięcia" głębiej dywanika pod dźwigienki klapy i wlewu paliwa - ja je narazie zostawiłem).

Co się tyczy tylnych - to wkładając dywaniki, lekko podgięte są narożniki przy zewnętrznych szynach foteli przednich (niewidoczne w sumie). Ja zamieniłem stronami dywaniki (lewy na prawą stronę itd) i jest git :mrgreen:

Co do zapachu - to nie "walą" tak mocno gumą jak można się było tego spodziewać. Zobaczymy jaka "atmosfera" będzie w aucie po nocy.

Pozdrawiam

Czy ktos jeszcze ma te Rigum, bo na razie opinie podzielone jezeli chodzi o to czy pasuje. trzeba wycinac czy nie trzeba?

A moze ktos to testowal do kombi? poprzedniej generacji?

http://www.moto.allegro.pl/item80471231 ... znika.html

Ja ostatnio kupiłem te:

http://www.allegro.pl/item829154529_sub ... e_dyw.html

Dywanik kierowcy idealnie dopasowany(na tym mi najbardziej zależało),pasażera w sumie też dobrze leży, tyły również ok.

Można podjechać do tego gościa(Targówek) i na miejscu przymierzyć czy pasują i dopiero wtedy się zdecydować czy kupić - ja wziąłem komplet.

Pozdro

Romanoff

szkoda,że na tylnych nie mam napisu Subaru :sad:
ja tam z tyłu nie siadam :mrgreen: :wink:

Misior, rzeczywiście ładniejsze.

odnośnie rigumów, to są tańsze ale szybciej się przecieracją pod prawą stopą, lepiej wydać dwa razy więcej i mieć spokój na dwa razy dłuższy okres czasu, a logo SUBARU wówczas mamy gratis :razz: :cool:

Się podłączę do tematu - poszukuję gumowego dywanika, ale nieco większego :arrow: wykładzina bagażnika, najlepiej cała gumowa (bez wypełnień "filcopodobnych") i z podwyższonymi boczkami (na wypadek, gdyby się coś miało rozlać). Auto to SI MY'07 sedan. Możecie coś polecić :?:

• 5 months later...

Odświeżam temat.

Szukam do swojego GLa jakiś gumowych dywaników. Niestety na alledrogo nie ma za bardzo wyboru. Znalazłem tylko te i nie wiem czy będą pasowały? http://www.allegro.pl/item1037022125_dy ... y_mx3.html

Niestety Pan MOTO-GRUSZEK czyli sąsiad gourmeta nie ma do mojego subaru żadnych, a kupowałem u Niego do Mondeo do kabiny i bagażnika i były extra, więc bardzo żałuję.

Wie ktoś gdzie kupić w miarę pasujące do GLa??