Skocz do zawartości

przekładnia kierownicza


Spokojny

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w forku zamontowaną przekładnię z STi '04 i jest byczo :cool:

Teraz zapragnąłem zamontować poliuretanowe mocowania do tejże przekładni w tymże forku. Jakie mocowania zamówić warto, oraz mocowania przeznaczone do którego modelu: do imprezy czy do forestera?

 

kup whiteline. Impreza i Forek ma te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojny, uh jak ja bym chciał taką przekładnię :oops:

 

to chyba jedna z lepszych modyfiakcji jaka mozna zrobic w subaru, praktycznie po miescie razadko kiedy misusz przekladac rece na kierownicy :) ciezko kupic ale widze ze w dzialek K/S jest :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslicie, ze przekladnia z sti rozwiaze moje problemy z gumiasta kierownica ? bo whiteline srednio pomogly...

 

Dzisiaj już nie bardzo pamiętam jak działa oryginalna forkowa przekładnia, ale pamiętam, że od początku byłem bardzo zadowolony z tej STiajowej. Każdemu kto zamierza uczynić podobnie, polecam to rozwiązanie :smile:

 

Jest jednak trochę rzeźby bo nie wszystko jest PnP. Tłumaczono mi w czym jest problem, ale po otrzymaniu odpowiedzi, że "da się zrobić" przestało mnie to martwić i o tym zapomniałem również :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym stukaniem? nigdy nic mi nie stukało. :roll:

To zacznie... :mrgreen:

Stuka, nie stuka, w kązdym bądź razie coś tam czasem na kierownicy czuć, że przekładnia czasem... stuka ;)

 

W końcu nie zapomniałem sprawdzić... W moim forku od końca do końca, pełne 3 obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...