Skocz do zawartości

BILARDOWA CYNA II - 28 LISTOPADA, WARSZAWA


anakinsky

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z odwołaniem CYNY i mając w pamięci bardzo udaną I edycję turnieju bilardowego zapraszam wszystkich chętnych do zgłaszania się do udziału w II edycji :cool:

 

Propozycja jest następująca:

data: 28 listopada (sobota) do potwierdzenia z właścicielem lokalu

miejsce: klub bilardowy ul. Tarczyńska róg Niemcewicza (Warszawa Ochota, wejście od Tarczyńskiej)

godziny: początek o 15.00 (koniec pewnie późną nocą)

Dojazd: http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc ... d=&x=0&y=0

Wpisowe: 50 zł od grającego, przy czym 50% łącznej kwoty zebranego wpisowego zostanie przeznaczone na nagrody (miejsca 1-3)

Rodzaj gry: ósemka do 3 wygranych frejmów (w zależności od frekwencji) - z zachowaniem przepisów Polskiego Związku Bilarda, więcej: http://www.bilard-sport.pl/informacje.php?cPath=56_59

 

Podobnie jak pierwsza edycja http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=127133 impreza będzie mieć charakter zamknięty, klub zostanie wynajęty tylko dla nas. Właściciel jest miłośnikiem Subaru (jeździ Legacy). Do dyspozycji mamy 7 bardzo dobrych stołów, a także, odpłatnie, napoje oraz jedzenie (pierogi, makarony, pizza, itp.). Ci którzy byli poprzednio i skosztowali tych smakołyków moga potwierdzić, że kuchnia pierwsza klasa.

 

UWAGA!

Zgłoszenia do czwartku bo musze rezerwacje zrobic ...bo tam ciezko sie dostac ostatnio..

 

Wszystkich chętnych proszę o wpisywanie się, frekwencja i dobra zabawa, to podstawa:

 

1. anakinsky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

anakinsky, a jak nie umiem grać to mam po co przyjść czy będzie pośmiewisko
szubaru, nie rób scen - każdy startuje z tym co umie, to ma być just for fun - wpadaj :roll:
w 1 edycji byli tylko dobrze i jeszcze lepiej grający czy całkiem nie kumaci też
nie mnie oceniać poziom innych, ale zabawa była bardzo dobra :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał/a:

anakinsky, a jak nie umiem grać to mam po co przyjść czy będzie pośmiewisko

szubaru, nie rób scen - każdy startuje z tym co umie, to ma być just for fun - wpadaj

 

ok, to ja się zapiszę ale do tych mniej umiejących :cool: ktoś musi być ostatni :mrgreen:

 

10.szubaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooopsssssssss. to jak turniej jest 28 to niestety nie mogę być :evil: zwalniam miejsce.

też myślałem,że to będzie w najbliższą sobotę =termin Cyny :neutral:

 

Ja też nie spojrzałem :twisted: a byłem przekonany , że w terminie Cyny czyli 21...czyli w najbliższa sobotę :idea: .....i chyba ten termin zaklepać...czyli 21 XI..... :idea:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie prosze sie zgłaszać :!: :!:

Być może obawiacie sie o zbyt wysoki poziom turnieju... :?: i duze umiejetnosci graczy... :roll: ..uspakajam więc...poziom turnieju , wynikajacy z umiejetnosci graczy....to..poziom ..powiedzmy "niższy-średni-amatorski" :roll: :mrgreen: ..wiec bez obaw. :cool: .

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, Łukasz wpisywać się - szef ma Was wpisać odgórnie? :mrgreen:

 

:mrgreen: , jakoś się ogarniemy :cool: mam szkołę ale podejrzewam że nie skończycie o 19 :razz:

o tej porze bedziemy po pierwszej rundzie, szkoła nie zając... :wink:

 

[ Dodano: Czw Lis 19, 2009 1:37 pm ]

1. anakinsky

2. Michael

3.AK

4.Kol.AK

5.własciciel klubu

6.Kapic

7. zofija (+ michal. towarzysko)

8. beben

9. Foreks

10. capricorn - niezależnie czy 21 czy 28 jestem

11. Durbos

12. Kol. Durbosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...