Jump to content

BILARDOWA CYNA II - 28 LISTOPADA, WARSZAWA

anakinsky
 Share

Recommended Posts

W związku z odwołaniem CYNY i mając w pamięci bardzo udaną I edycję turnieju bilardowego zapraszam wszystkich chętnych do zgłaszania się do udziału w II edycji :cool:

Propozycja jest następująca:

data: 28 listopada (sobota) do potwierdzenia z właścicielem lokalu

miejsce: klub bilardowy ul. Tarczyńska róg Niemcewicza (Warszawa Ochota, wejście od Tarczyńskiej)

godziny: początek o 15.00 (koniec pewnie późną nocą)

Dojazd: http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc ... d=&x=0&y=0

Wpisowe: 50 zł od grającego, przy czym 50% łącznej kwoty zebranego wpisowego zostanie przeznaczone na nagrody (miejsca 1-3)

Rodzaj gry: ósemka do 3 wygranych frejmów (w zależności od frekwencji) - z zachowaniem przepisów Polskiego Związku Bilarda, więcej: http://www.bilard-sport.pl/informacje.php?cPath=56_59

Podobnie jak pierwsza edycja http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=127133 impreza będzie mieć charakter zamknięty, klub zostanie wynajęty tylko dla nas. Właściciel jest miłośnikiem Subaru (jeździ Legacy). Do dyspozycji mamy 7 bardzo dobrych stołów, a także, odpłatnie, napoje oraz jedzenie (pierogi, makarony, pizza, itp.). Ci którzy byli poprzednio i skosztowali tych smakołyków moga potwierdzić, że kuchnia pierwsza klasa.

UWAGA!

Zgłoszenia do czwartku bo musze rezerwacje zrobic ...bo tam ciezko sie dostac ostatnio..

Wszystkich chętnych proszę o wpisywanie się, frekwencja i dobra zabawa, to podstawa:

1. anakinsky

• Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

anakinsky, a jak nie umiem grać to mam po co przyjść czy będzie pośmiewisko
szubaru, nie rób scen - każdy startuje z tym co umie, to ma być just for fun - wpadaj :roll:
w 1 edycji byli tylko dobrze i jeszcze lepiej grający czy całkiem nie kumaci też
nie mnie oceniać poziom innych, ale zabawa była bardzo dobra :grin:

szubaru napisał/a:

anakinsky, a jak nie umiem grać to mam po co przyjść czy będzie pośmiewisko

szubaru, nie rób scen - każdy startuje z tym co umie, to ma być just for fun - wpadaj

ok, to ja się zapiszę ale do tych mniej umiejących :cool: ktoś musi być ostatni :mrgreen:

10.szubaru

oooopsssssssss. to jak turniej jest 28 to niestety nie mogę być :evil: zwalniam miejsce.

też myślałem,że to będzie w najbliższą sobotę =termin Cyny :neutral:

Ja też nie spojrzałem :twisted: a byłem przekonany , że w terminie Cyny czyli 21...czyli w najbliższa sobotę :idea: .....i chyba ten termin zaklepać...czyli 21 XI..... :idea:

AK

Panie i Panowie prosze sie zgłaszać :!: :!:

Być może obawiacie sie o zbyt wysoki poziom turnieju... :?: i duze umiejetnosci graczy... :roll: ..uspakajam więc...poziom turnieju , wynikajacy z umiejetnosci graczy....to..poziom ..powiedzmy "niższy-średni-amatorski" :roll: :mrgreen: ..wiec bez obaw. :cool: .

AK

raju, Łukasz wpisywać się - szef ma Was wpisać odgórnie? :mrgreen:

:mrgreen: , jakoś się ogarniemy :cool: mam szkołę ale podejrzewam że nie skończycie o 19 :razz:

o tej porze bedziemy po pierwszej rundzie, szkoła nie zając... :wink:

[ Dodano: Czw Lis 19, 2009 1:37 pm ]

1. anakinsky

2. Michael

3.AK

4.Kol.AK

5.własciciel klubu

6.Kapic

7. zofija (+ michal. towarzysko)

8. beben

9. Foreks

10. capricorn - niezależnie czy 21 czy 28 jestem